Kondomun hayatımızdaki yeri nedir?

Diyelim ki bir erkek arkadaşınızın ya da yakın bi erkek arkadaşınızın kondom taşıdığını fark ettiniz. Yani o kondomu bi şekilde gördünüz, ve o kişi taşıyor. Onun hakkında ne düşünürdünüz? Onun sizdeki yeri değişir mi?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• degisir. neden bilmem ama tiksinti girer. hele beklenmedikse aman Allahimmm uzak durmaliyim diye düsünürüm. ama yargilamamam gerektigini de bilirim. ama yani bir insan neden yaninda tasir ki akli sürekli o iste olmasa? :)

0|0
    0|1
    • Ne olur ne olmaz ama? O durumlarda ne olcak? Bu bi ihtiyaç değil mi sonucta

• yaninda tasima sana tavsiyem. kizlarin geneli bunu hos karsilamaz caktirmasa bile icten ice sogur. yani evinde olsun. gelir evine kiz. disarida yani herhalde yilda bir lazim oluyordur belki :) degmezki

• Haklısın. ama bn ne olur ne olmaz diye düsünmüstüm amaa (: sanrm yanls anlasılyr

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilimse beni aldattigi icin agzina sicarim, arkadasimsa neden yeri degissin, adamin en dogal hakki degil mi?

0|0
    0|0
  • Allah korusunnn

0|0
    0|0
  • Hayır.

Cevabım yine kısa geldi

0|0
    0|0
    • Bekledigim ve olması gereken yorum :) thx

Erkekler Ne Diyor 5

• link Buyrun burdan seyredin :)

0|0
    0|1
    • ne alaka simdi ? nie blog sayfasi veriosun?

• üni.de markette alırken kasada kız arkadaşlarımla karşılaştım elime birde bana baktılar sonra her beni gördüklerinde birbirlerine bakıp bakıp güldüler okulda :)

0|0
    0|0
  • Normal olarak, evet.

0|0
    0|0
  • yanında taşımak çoçuk işi yoldan çevirip yapmıcanya biriyle :))

0|0
    0|2
  • Sağlık Herzman en ön plandadır... anlık zevk uğruna riske değmez..

0|0
    0|0
Yükleniyor...