Kumar yuvayı yıkar mı?

Bir abi yuvayı kumar değil, kötü el yıkar demişti, cok da gülmüştüm bu duruma. Ya sizce? Kumar yuvayı yıkar mı?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü elin yıkma olasılığı var tabi :P iyi el ile daha çok para daha rahat yaşam diyesim geliyor fakat bu işin şakası tabiki :) Kumar illeti insanı yer bitirir..kazanan insan gerisinin geleceğine inanır ve her seferinde daha yuksek oynar..busefer battıkca yatırdığını almaya çalışmak için varını yoğunu verir ve sonuçç hep aynıdır..herzaman kumarhane kazanır..olan evdeki huzur bekleyen çocuklara ve sevgiye muhtaç eşe olur..çok duygusal dimi :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• katiliom abiye,

elinde full house varken dengesizin biri cikip straight acarsa sadece yuvanin degil kendinin yikildigi andir (:

0|1
    0|0
  • kategori ile bir alaka kurmaya çalışıyorum yarım saattir

0|1
    0|0
    • hahahaha .d .d arkadaşa kupa kızı ne ifade ediyor merak ettim doğrusu.. (=

• kupa kızı mı ? offffff kırmızı kırmızı :) ya soruyu sordum son anda farkettim ama iş işten geçti.. neden ama ya gayet sexy bi soru olmamış mı :P

• sen düşüne dur eminim birileri bunu seks çağrısı olarak algılar

• İyi el yıkmaz bence de, çevremde çok örneği var.

0|1
    0|0
  • evet kesinlikle yikar ne kadarda yikmaz denilse de... !

0|0
    0|0
  • Hırsına yenik düşmezsen yıkmaz bence.

0|0
    0|0
  • yıkar tabiki kötü eL fiLan değiL haramı evine buLaştırırsan o ev yıkıLır..!

0|0
    0|0
  • cok fazla kumara düskün biri evini,yuvasini ihmal edecegi icin,yikar diyorum

0|0
    0|0
  • fazlası belki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kesinlikle... Dinimizcede haram kılınmış olan kumar, aile saadetini yıkmakla birlikte, insanı yokluğa,yoksulluğa ve pisliğe sürükler.

Allah bu yolda olan arkadaşların bir an önce kurtulmalarını nasip etsin inş.

0|1
    0|0
  • peygamber efendimiz demiski

kumar oynayanin yuvasi dagilir buyurmustur

kumar illetinden uzak durulmasini vacip kilmistir :))

0|1
    0|0
  • yıkar abicim en ufak idda oynuyorum bazen kendimi kaptıroyurm kazanacağım diye ama hep hüsran sonra nasıl ödeyeceğim deiye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • İddaa en azından makul sayılır, şans işi değil çünkü. Ama abartıp çoluk çocuğun rızkını da yatırmamak gerek.

• sen strip pokerden felan bahsediyosun heralde başlık açtığın yer cinsellik bölümü :X)

1|0
    0|0
    • ya bi kere yayınlamış bulundum... sonradan farkettim..

• olsun be abi makara yapıyodum zaten xD

aga kumarın her türlüsü sakattır iddaaya bile girmem

bi ara internetten bj oynamayı (blowjob diil) denedim donuma kadar soyuldum

töbe

• cinsellikle alakası?

0|0
    0|0
  • Kumar yuvayı yıkar mı bilmiyorum ama kumar oynayıp da adam olan kimseyi görmedim. E tabi evlilik de bir kadın bir adam gerektiren bir müessesedir. Daha vahimi de kadının kumar oynamasıdır. Zira onlara hiç yakıştıramıyorum!

0|0
    0|0
  • kesinlikle yıkar

0|0
    0|0
  • hiç tereddütsüz kumar yuva yıkar dostum...

0|0
    0|0
  • Şöyle düşünün yuva kurmakta bir kumardır zar iyi gelirse mutlu olursun zar kötü gelirse mutsuz olursun. Kumarda zardan kaybeden insan yuvası için atacağı zarda hiç başarılı olamaz..

0|0
    0|0
  • kesinlikle yıkar...kumarın sonu '''aç ayı oynamaz''' a varır...

0|0
    0|0
  • kaybedersen yıkar ytabi

0|0
    0|0
  • kazanıyorsan yıkılmaz kaybediyosan yıkılır yarı yarıya doğru bir söz

0|0
    0|0
Yükleniyor...