Anal iliskiden sonra kan geldi?

Hayatimda ilk kez anal ilişkiye girdim sonrasinda kan geldi nedeni ne olabilir bir de canim yaniyo hala bir sorun olusturur mu arastirdim biraz ama bilginiz varsa paylasir misiniz

Kötü yorum yapicak olan yapmasin lütfen

0|0
524

En İyi Erkek Görüşü

• niye anal ilişkiye giriyosun? vajinayı süs diye koymuşlar oraya?

1|0
    1|2
    • bu arada biraz zorlanmıştır ondandır herhalde kötü birşey olacağını sanmıyorum ama sağlıksız uzun süre devam ederse söyliyeyim hem erkek de mikrop kapabilir

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Kızım orası zikişmek için değil..
    Ya kan gelecek ya pok gelecek, başka ne bekliyordun ki?
    Şu işi ya insan gibi doğru yerden yapın, ya da yapmayın..

Gelecekteki eşini "keklemek" için gotünü yırttıran kişiye daha ne yorum yapayım?
    Dürüst olun azıcık be!

0|3
    1|0
  • Demek ki neymiş akılsız başın cezasını her zaman ayaklar çekmiyormuş. Sen kaşınmışsın şimdi boş otobüste ayakta yolculuk et

0|3
    1|2
  • Anal fisür olmuş olabilir. Doktora git, belkide cerrahi müdahale gerekebilir.

1|0
    0|0
  • Uzun sürdü mü anal ilişki?

0|0
    1|0
  • Oh iyi olmuş. 1 hafta götünün üstüne oturamıcan şimdi. Bütün anal yapanlara aynı şey olsun inşallaaaah!

0|1
    1|1
  • kılcal damarın çatlamıştır ilk defa yapıyorsan ve partnerin biraz sert davrandıysa normaldir, herşeyin usulü var arkadaşım. kontorlsüz güç güç değildir.

0|0
    1|0
  • oranın da kızlığı bozuldu

0|0
    1|0
  • Bisey olmaz ama biraz alistirin

1|0
    0|0
  • Yapmayin boyle şeyler

1|0
    0|0
  • Kanama zorlanmadan olmuştur 😉 fazlası zarar ilerde çıkar ortaya

0|0
    1|0
  • Sikinti olmaz yirtilmalar soz konusu olmustur zamanla iyilesir dert etme. Gecmis olsun.

0|0
    1|0
  • kılcal damarlar yırtıldı kanama yapar 3/4 gün dikkat et zorlama fazla 1 ay geçmez

0|0
    1|0
  • analda çıkarıp vaginal yapmasın sen heyecandan farketmesin belki

0|0
    1|0
  • makatta dışkı veya zorlamada devam ediyorsa kan cidar yırtılması olabilir. elbette dr a gidip açıp göstermek ve elletmek istemediğin için soruyorsun. burada herkes birşey atıp söyler belki. ama yanlışta olur. intörn dr olarak sorularımı ve şikayetlerini ms den yazmam için beni takip listene alırsan sana yazarım ya da sen ms den yazarsın teşhis yapılıur. geçmiş olsun

0|0
    0|1
  • Eleman zorlamisseni

0|0
    1|0
  • normal kan gelmesi kim bilir ne kadar zorladı girerken.

0|0
    1|1
  • ya kizim delimisin sen analdan iliskiye giriyon ilerde basur gibi daha baska hastaliklarada yol acarhem pislikten baska bisey deyil seks bunun neresinde yani

0|0
    0|0
  • kan nerden geldi vajinamı anüs tenmi

0|0
    0|0
  • ilk defa olduğu içindir korkma. biraz sert başlamışsınız :) birdakine olmaz.

0|0
    0|0
  • Aferin kızım bak dikkat edersen kızım diyorum öne dokundurtmada arkan yol geçen hanı olsun enazından ileride bir enayiye kakalarsın kendini.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 5

• Iyı olmuş haketmıssın hak yoluna nolduda b. k yolunu kullanıyor sapıtttınız be ıyıce Allah ıslah etsın

0|3
    2|0
    • Senin gibileri çok gördüm ben yaa, kınama kimseyi, kınayanlar onu yaşamadan ölmez unutma !!!

• Ben de cok pismanim ama yaptim bir kere ama arkadasa katiliyorum murti79
      Kinama ki kinancak duruma dusme

• NE kinamasi Bu be kadermi Bu sacmalamayin be yaparsam olur yapmassam olmaz tmmi, has ayrica cok komiksiniz ilahi😄😄hem kadere inaniyisunuz hemde Allahin yasakladigi gunahi isleyip bide beni elesririyosunuz valla cok komiksiniz

• Zorladığın için olmuştur.

2|0
    0|0
  • yırtılma olmus olabilir dikkat et anal ilişki sağlık acısından da dını acıdan da cok sakıncalı. ilerde büyük abdestini tutamayabilirsin

0|0
    0|0
  • Ilk olduğu için açılmadan Kaynaklı bir kanama söz konusu olabilir. Daha yapma bir kerede bitir pişman olma

1|0
    0|0
  • Zorladiginiz icin olmustur kanama..

2|0
    0|0
Yükleniyor...