Lutfen yargilamayin?

Ben cok kotu bisey yaptim biliyorum lutfen cok gunah felan diycekseniz demeyin farkindayom gunahindan. Dun boyle cok azdim gibi oldum sevgilim var ama onunla bisey yasamamak icin masturbasyon yaptim bisey yasamamak derken iliskiye girmek degil bakireyim oyle bisey yapmam hani opusmek vs. Ama cok pismanim bazen boyle oluyor bana ve cok pisman oluyorum. Dun yapmadan once dus aldim gusul abdesti felan sonra bu oldu annemde herseye karisan biri 19 yasindayim dusa giricem dersem dun girdim girme diycek her zamanki gibi normal abdest aldim kabul olur mu?

Güncellemeler:
Annem evden cikti hemen gusul aldim

0|0
2|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kötu şey neresi bu olayin

1|0
    0|0
    • Masturbasyon gunah cunki

• Yok öyle birsey. Iyice azip millete göz diksen deha mi iyi

Erkekler Ne Diyor 27

• Sonuçta 5 dakikada alaiblirsin hızlı bir şekilde. Tüm vücudunun ıslanması gerekli.

0|0
    0|0
  • Su var kullanma imkanin varsa olmaz ancak suyu kullandiginda su soguk hastalik riskin varsa namaz aabdesti alinabilir lakin bu devirde sicak su bulamama sorunu yok gibi ilmihaller hangi vakkitte okduysan abdesti diger namaz vakti ggirmeden al der

0|0
    0|0
  • Annen en fazla laf sokardı.

1|0
    0|0
  • Sevgili yapmakta gunah onu kafana takmiyorsun ama masturbasyon yaptin onu mu kafana takiyorsun?

2|1
    0|0
  • Kabul olmaz, her aatiğin adim haram aldiğin nefes bile 3 saat içinde alman lazimdi. Allah'tan korkmiyosunda annenden mi korkuyosun.

0|0
    1|1
  • her gün duş al nolcak ki sıcaktan dolayı dersin

1|0
    0|0
  • Kabul olmaz gusül alman gerekiyor ayrıca masturbasyon günah değil cenabet gezmek günah.. Gusülsüz gezme..

0|0
    1|0
  • geçmiş olsun :D başka dert gelmesin :D

2|0
    0|0
  • Hayır kabul olmaz.

0|0
    1|0
  • çık bahçeye toprakla teyemmüm yap

0|1
    1|0
  • normal abdest olmaz guslun abdesti gerekti hallerde dus alnak zorundasin vucunda kuru yer kalmamali guslun sarti bu zaten yikan temizlen oyke durma sakincali bir durum

0|0
    1|0
  • olur olur korkma

1|0
    0|0
  • Bu sankı doganın geregi degilmi artık

1|0
    0|0
  • mast yaptıgın içinmi pişmansın şaka diyorsun sanırım

1|0
    0|0
  • Yapıp pişman olan genelde ergenlerdir ya yaparsın ya da yapmazsın

1|0
    0|0
  • Ay kıyamam :(

1|0
    0|0
  • Olmaz bütün vücudu yıkamalısın

0|0
    0|0
  • Cenabet olduysan muhakkak gusül almalısın normal abdest ile namaz kılamazsın cenabet olduktan sonra.

0|0
    1|0
  • Olmaz ıkısı farklı seyler ama yapmanda da sıkıntı yok. Banyodan banyoya yap bıdahakıne.

0|0
    1|0
  • temizlen de abdest al abdest bozulmadikca sonrada girebilorsin

0|0
    0|0
  • abdest olmaz. bugün gusül almalısın

0|0
    0|0
  • Gusül şart hacı , sıcaktan terledim felan de bir bahane uydur hemen gusülünü al.

0|0
    0|0
  • büyük al terledim de

0|0
    1|0
  • Olmaz kusura bakma

0|0
    1|0
  • Git gusul u al. Normal abdestle gusul aynı değil. Şu anda cenabetsin.

0|0
    1|0
  • normal abdestle olmaz gusul şart. ama bu durumlarda yaz günü terliyorum de olsun bitsin.

0|0
    1|0
  • Sorun ettiğin şeye bak ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• olmaz

0|1
    1|0
  • kendinize eziyet ediyorsunuz ne abdesti ya saçma saçma işler

0|1
    0|0