Kendime güvenimi nasıl sağlarım?

gençler 20 yaşındayım, bakireyim.. Minyon tipli bir kızım bedenimi begenmem,, gögüslerim de küçük ama evlenince eşimle her şeyi yaparım istekliyim bu konuda.. ama kendime güvenim yok erkeğimi mutlu edebilir miyim? Çok seksi hatunlar var

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kimse kendini beğenmez ama aslında güzelsindir hoşsundur. Minyonluk bana göre bir ayrıcalık. Sıralama yapsan 1. Sıraya minyon tipli derim ve böyle Düşünen de çoktur sana Lazım olan tek şey güven.. ;) rahat ol

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Boy ve kilon nedir?

1|0
    0|0
  • kendini ifade ediş biçimine bakılırsa yatağa girsen bile kendinle barışık olmadığından o kabuğu kıramazsın

1|0
    0|0
    • ben istekliyim ama bunu erkek nerden bilecek

• ama ilk önce biri olması lazım sonra bn açarım kendimi

• o da olur zamanla. sen saklanma o seni bulur.

• simdi her kadinin gogusu kalcasi dudagi ayni olsaydi her erkek yakisikli olsaydi bu duzen olurmuydu? zevkler baskadir benim arkadaslarim esmer sever bende beyaz tenli kadin gordumu dayanamam kimisi buyuk gogus sever bende buyuk sevmem sonucta elime geliyorsa fazlasini napicamki? ayrica sekse baglarsan evliligi sunu soluyim dunyanin en yakisikli adamiyla beraber olsan emin ol bir sure sonra gozler disari kaciyor baska erkeklere bu bizim icinde gecerli monotonlasiyor adriana limayi bile aldatmis sevgilisi daha ne olsun o yuzden sevebilcen birini bul sevgi bagi cok kuvvetlidir istesende kiyamazsin sevgi omurluktur seksi herkezle yaparsin

1|0
    0|0
  • seks once beyin işi öğrenin artik bunlari gençler

1|0
    0|0
    • ben güzel yaparım ama bedenimi sevmiyorum

• çok teşekkürlerrr :)

• Rica ederim sormak istediğin herhangi birşey olursa yaz yavşamadan cevap veririm kolay gelsin

• Önemli olan nasıl gorundugun degıl. Ona neler verebıldıgın. Oyla hatunlar varkı (seni tenzih ediyorum sakın alınma) hiçbirseye benzetemezsin ama yatakta ölü erkeği delirtir. Oyle seksi gorunen kadınlar vardır en ateşli erkeği sondurur. Onemli olan senın su an tasıdıgın dusunce. Sen erkegını mutlu etmek ıstıyorsan gerisi teferruat. Zevki iliklerine kadar hisrettireceğine eminim...

1|0
    0|0
    • evet ama benim böylebi kız oldugumu nrden anlıycak

• inşallah :9

• Niye edemiyesin.

1|0
    0|0
    • Dış görünüşüme pek güvenmem

• önemli olan erkegine verebildigindir erkek içinde kadınına cok güzel olmussun ama erkeginin ruhuna kalbine beynine hitap edmedikten sonra hiç bir anlamı yok bence aynı sey erkek içinde gecerli

1|0
    0|0
  • sen sadece neden o işi düşünüyonki sevmedikten sonra manken olsan nolur

1|0
    0|0
    • tabiki ama ben sevgiye inanmıyorum bu zamanda

• napalım :)

• yazsana bana bir :)

• Birbirinizi sevdikten sonra fiziklerinizi takmazsınız kafanıza rahat ol.
    Hele evleneceğin kişi bakir biri olursa zaten emin ol fiziğinle hiç ilgilenmez direk icraate geçer :D

1|0
    0|0
  • hanımmm hanımmmmmmm kendine büyük haksızlık ediyorsun. yerinde olmak isteyenler bile vardır emin ol :)

1|0
    0|0
    • Ben istekliyim =) ama görünüşüme güvenmem pek

• haklsın :)

• o zaman rastgele :D

• seksi gözükmek yatakta işe yaramıyor. yatakta sevişmeyi bilmek gerekiyor. yoksa sok çıkardan ileri gitmiyor. sevişmeyi öğren sorun kalmaz.

1|0
    0|0
    • izliyorum zaten

• izlediklerinin hepsi doğru sanma p*rno filmlerin çoğunda aşırı abartı vardır bunuda aklına yaz. aynısını yaşayacağım diye düşünme

• Edersin rahat ol.. Herşeyin başı sevgi ve güvenmek gerisi gelir..

1|0
    0|0
  • Üzülme korkma begenilecek bir şey muhakkak bulunur olumlu yönleri geliştir

1|0
    0|0
  • Hiç değise isteklisin , bence diğer türlüsü daha kötü

1|0
    0|0
  • Edersın

1|0
    0|0
  • bak güzellik göreceli kavramdır eşini mutlu etmek senin elinde bunun göğüsle felan alakası yok

1|0
    0|0
  • kesinlikle korkun olmasın

1|0
    0|0
  • özgüvenli olunuz sabredinz. göğüs daha çok büyür evlilikte ve gebelikte

1|0
    0|0
  • edersin takılma ;)

1|0
    0|0
  • valla bir çok erkek özellikle minyon sever hatta bayılanlar vardır

1|0
    0|0
    • yokluktandır

• ya öyle bir diyorsun ki sanki 40 yaşındasın. dur bakalım daha yaşın kaç başın kaç olacak elbette hayatında biri.

• inşallah :/

• Sıkıntı yapma... Kadın istedikten sonra mutlu olmayacak adamın aklına şaşarım :)

1|0
    0|0
  • herşeyi yaparsan sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Yakışıklı olanı değilde sana aşık olanı seçersen her türlü mutlu edersin emin ol.

1|0
    0|0
    • bana aşık olanları sevemiyorum :(

• Daha gençsin arkadaşım. Neler gelecek neler geçecek hayatından. 24-25 yaşına geldiğinde bu düşüncelerin sana komik gelecek. Zamana bırak herşeyi

• ama bütün yakın arkadaslarımın sevgilisi var bir ben yalnzım

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...