Jimnastikle Bekaret Bozulur Mu?

Küçük kardeşim 5 yaşında, jimnastik kursuna gidiyor. Evde bacağını çok sert açarak yere oturdu ve bir süre sonra azıcık bir kanaması oldu. Eğer bekaret ise çok önemli değil. Ama başka bir sorun ihtimali de var mıdır?

Güncellemeler:
Arkadaşlar yanlış anlaşıldım. Demek istediğim, zarından dolayı mı kanamıştır, yoksa ciddi bir şey olma ihtimali var mı bacak açmayla, ne bileyim damar çatlaması falan. Siz gelmiş burada bana sövüyorsunuz, olacak iş değil!
Konumuz bekareti değil millet! Konumuz zar yırtıldı mı, ondan kanadı mı yoksa daha ciddi bir mesele olabilir mi konusu. Bekaret benim için önemli değil. Başlığa ne yazacağımı bilemedim sadece!

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• 5 yaşındaki bir kızda bekaret denen şeyin olacağını sanmıyorum. Sert açmadan dolayı olabilir mesela. doku zedelenmesi filan. Kardeşinizi doktora gösterin bence.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim, arkadaşların hepsi yanlış anladı gelmiş bana sövüyorlar. Mantıklı görüşünüz için sağ olun.

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bekaret çok önemli değil :/ önemli olan sağlığı

http://i.hizliresim.com/yM3QX0.jpg

0|0
    0|0
    • bekaret bence de önemli değil, sormak istediğim zarına bir şey olduysa sorun yok, o değilse daha ciddi bir şey olabilir miydi?

• Yok ciddi birşeyi zar yirtilmaz vajina yirtilmistir

• teşekkürler

• Bozmaz

0|0
    0|0
  • Sporun her turlusunun asırısı zararlı. Dikkatli olmasını tavsiye edebilirsiniz. Gecmis olsun..

0|0
    0|0
  • olmaz

0|0
    0|0
  • doktorlar gelir birazdan

0|0
    0|0
  • nasıl bir insansın ya sen

0|0
    1|0
    • ne için?

• başlığa ne yazacağımı bilemedim, kendimle falan çelişmiyorum. Lütfen sus artık.

• tamm canım susutum

• 5 yaşındaki kızda bekaret ne gezer

0|0
    2|0
    • Demek istediğim zardan dolayı mı kanama olmuştur acaba, oysa sıkıntı yok, fakat bilmiyorum başka bir sorun olur mu acaba diye

• ya bir araştır bildğim kadar o yaşklardaki bir kızda bekaret zar gibi şeyler yoktur. niye kanadı bilmem bir doktora gösterin yinede

• Teşekkürler.

• Hm yok olmamasi lazm o baska yerden gelmesin

0|0
    0|0
  • allah cezanızı versin ne diyim 5 yaşındaki bir bebek için bile bu soruryu burada sormaya utanmıyorsun.

0|1
    2|0
    • İnternetten araştırdım yararlı bir şey bulamadım. Ayrıca yazdım oraya bekareti önemli değil. Eğer oysa ucuz atlatırız, başka bir şey olma ihtimalini sordum. Saygısız ! Bir de gelmiş bela okuyorsun!

• o başlığa bekaret yazma o zaman bela okumaya devam edeceğim o baslık kalkmazsa !!!

• Manyak mıdır nedir

Kızlar Ne Diyor 3

• O şekilde gerilmelerde kızlık zarının yırtılması nadir de olsa rastanılan şeyler. Fakat tamamen gitmemiş zedelenmişte olabilir. Jimnastik ve bale ile ulaşanlarda görülen bir durum.

0|0
    0|0
  • Evet olabiliyo tabiki

1|0
    0|0
  • oha ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...