Senin tercihin ne olurdu?

Gunumuzde o kadar cok prezervatif modeli varki kafa karisiyor tirtiklisindan tutki cileklisine her turlusu kullanmak istedigin (erkekler) yada kullanmasini istedigin (kizlar) prezervatif modeli ne olurdu? Not: et ete degecek yada sapka kullanmam gibi yorumlar yapmazsaniz sevinirim.

Güncellemeler:
Gunumuzde o kadar cok prezervatif modeli varki kafa karisiyor tirtiklisindan tutki cileklisine her turlusu kullanmak istedigin (erkekler) yada kullanmasini istedigin (kizlar) prezervatif modeli ne olurdu? Not: et ete degecek yada sapka kullanmam gibi yorumlar yapmazsaniz sevinirim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• eşim hiç kullanmıyor, nefret eidyor her nedense.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Hisset kullanıyorum ben genelde. Tırtıklısı da güzel. Aromalı felan hikaye, o anda ne o kokuyu duyuyorsun ne de fanteziye bi faydası oluyor. Partnerimin kokusu yeter. Ama söylemeden edemiyeceğim yinede. İçine boşalıp ertesi gün hapı içmek misliyle oh yes durumlarına sebebiyet veriyor.

0|0
    0|0
  • ultra ince,hisset adı altında satılanlar herzaman tercihim olmuştur.. marka soracak olursan da durex tercihim..

0|0
    0|0
  • durex elite..denedik en incesi o...ama en güzeli hiç takmadan ama..malum korunmak lazım...

0|0
    0|0
  • pardesü ile duşa girmek benim için...

0|0
    0|0
Yükleniyor...