Her sevgilim bir kere versin ama eşim bakire olsun?

Evet ben bu klasik ama bir türlü doğru ve net cevaplanmayan konuyu tartışmaya açıyorum. Kızlar ve erkekler bu konu hakkındaki yorumlarınızı,isyanlarınızı,haklı bulduğunuz yönleri yazarsanız durumu artık bi netleştirelim. Bu nasıl bir tezatlıktır?

0|0
2|20

En İyi Kız Görüşü

• aslında mevzu sadece kadının daha önce başkasıyla onu bunu yapmış olması değil mevzu kendilerine güvenemiyor olmaları.

birçok erkeğin ağzında seks sakız olmuş ama iş icraata gelince ortalamanın altında bir tatmin etme yeteneği. (zaten genelde bu konuda kendini övüp duran, ulu orta özelini anlatma gereği duyan adam eksikliğini kapatmaya çalışır ya neyse)

sonuç olarak erkekte kendinden önceki erkekten daha iyi olamama tedirginliği vardır e haliyle kız tecrübe kazanınca elmayla armutu ayıracak! adam da tabi kendine güven telaşı yaşayacak. kendileri istediği kadar kadınla birlikte olup tecrübe kazanabilir bu onların işine gelir ama kadın tecrübe kazandıysa o zaman stres başlar ya benden önceki daha iyiyse diye.. olay bu

6|2
    0|1
    • Çok doğru bir tanımlama ,aynen katılmamak mümkün değil

• herhangi kişiyi itham ederek yazmadım iyi okursan yazıdaki düşünceye karşılık yazdım senin ne yaptığın beni ilgilendirmiyor

• jason bence herkes birbirinin düşüncesine saygı duymalı arkadaş en çok beğeniyi almış zaten her şey ortada.

Erkekler Ne Diyor 20

• Hiç yapmamış erkek bulman daha doğrusu tespit etmen imkansız. O yüzden bunları kafana takma. Bak mesela benim bu yaşıma kadar hiç işim olmadı. Ama kim inanır buna?Emin ol inanmak zorunda kalıyorsun bazen

0|0
    0|0
  • Her sevgilim bir kere versin ama eşim bakire olsun? boyle bısı kabul edılemezz. bekaret sadece anatomıktır. kadının kısıye sagladıgı guvenı bacak aranızdakı zarla ıspatlayamaz. sevgılınle beraber oldguun ıcın , suclanamazssın..

tabıı 3. dunya ulkesınde yasamıyorsan :)

1|0
    0|0
  • konu başlığındaki hassaiyetleri tamamen bana uyan bahsettiğiniz kişi oluyorum ve konuyla ilgili şunu söylüyebilirim flört kriterleriyle evlilik kriterleri arasında bahsettmeme gerek oldukça fark var ve bu tercihlerimdeki özgürlüğümü sonuna kadar kullanıyorum

0|0
    0|0
  • ben bu başlıkta yazan cümleye karşıyım. öncelikle şunu söyleyeyim ki evlilk öncesi ilişki zinaya girer ve zina da günahtır. bunu bildiğimdendir ki bakir kalmak için nefsime hakim olmaya çalışıyorum rabbim bana bu konuda yardım ediyor bunun farkındayım. ve eşiminde bakire olmasını istiyorum. o güzel ilkleri eşimizle yaşamak varken ne diye başkalarına günah olduğunu bile bile bu zevki tattıralım ki.

0|1
    0|0
  • Benim sevgilim ya da eşim olana kadar kiminle ne yaşadığı umurumda bile olmaz.. İsterse 1000 kşiyle yatmış olsun.. Eğer ki ruhu oro*spu değilse ve beni seviyorsa bende onu seviyorsam ve bana güven veriyorsa asla kiminle ne fantezi yaptığını düşünecek kadar dibe vurmam.. Önemli olan benden sonrasıdır...

1|0
    0|0
  • yine klasik soru ve yine tribünlere oynayan bir cevap ,En İyi Cevap seçilmiş. Bakire değilsin diyelim. Evlendiğinde kocan bunu sorun ettiğinde sen de ''Ben yıllar önce KS sitesinde erkeklere sormuştum.Onlar sorun olmaz demişlerdi'' mi diyeceksin? O yüzden bakire değilsen diktir. Doç.Dr.harun ÖZKAN a git...

0|0
    0|0
    • Ben evliyim ve evlendiğimde bakireydim.

• herkes istedigi seyi istemekde özgür misal verelim sevgiline bakire degilsin bana da deme hakkın yok desen ve aksini düsünürsek sevgilin bakir olsa sen olmasan ama deli gibi birbirinizi sevseniz sen napcan bu durumda diktiricen mi *

0|0
    0|0
    • anlayamadım karışık geldi biraz kim bakire kim bakir hepsi birbirine girdi. Bildiğim tek şey yukarıda açtığım konunun mantığında giden erkeklerin bakire diye evlendiklerinin çoğu diktiriyo zaten yazık onlara. Hazır diktirme denmişken değinmek istedim. Herkes hakettiğini buluyor.

• karikatürden mi okudun ?

0|0
    0|0
  • "her sevgilim bir kere versin" soru buraya kadar çok güzeldi... tartışılır tabi ama eşim bakire olmasa da olur.

0|0
    0|0
    • Sen o kısmı al ve devam et o zaman boşver gerisini :)

• Ne ekersen onu biçersin ben buna inanır, razı olurum.

0|0
    0|0
  • Tüm erkekleri aynı kefeye koymaktan ne zaman vazgeçeceksiniz

0|0
    0|0
    • soru sorduk , hepiniz böylesiniz demedik iyi oku!

• o kuyuya taş atmakla hiç iyi bişey yapmadın.

0|0
    0|0
    • oh canıma deysin az bile yaptım herkes hatasını görsün.

• yorum yapmıcam. bu iş karakolda biter ama onuda söyliyim:)

• yeak yaa :)

• sorunun cevabı basit kimse evlenmeden kimseye vermesse kimsede istemesse herkes temiz yaşarsa temiz birini bulur

0|0
    0|0
  • tuzak bu hatun erkekler olta atıo kızları denemek için akıllı olunnn ;)

0|0
    0|0
    • Biraz açar mısın bakalım konuyu ;)

• bunu üstüme alınmıyorum ben bakire evlenenlerdenim şükür ama hep kafama takılmıştır bu soru. Araştıran arkadaşlara da güzel bilgi olmuştur eminim. Saol.

• rica ederim :)

• valla ne yalan diyim aynı düşüncedeyim bende.

0|0
    0|0
  • heee ne saçma deelmi..

0|0
    1|0
  • ben günah olduğu için sevgilimin vermesini istemem ama eşim bakire olmazsa dünyayı yakarım

0|0
    0|0
  • Hayatıma üç kız girdi, ama hiçbirisiyle cinsel deneyim yaşamadım ve bundan sonra da yaşamayı düşünmüyorum, taa ki evlenene kadar. Ben nasıl ki bakire bir eşim olsun istiyorum, istediğim şartlarda bir eş olması için ilk önce benim de temiz olmam gerekiyor. Sen önüne gelenle yat, sonra bakire eşim olsun..Böyle bir mantık yok..Yatıp kalktıkları kızların yerinde, kız kardeşleri olsa neler yapmazlar, ama başkalarına gelince sıraya dizerler. Haklısın arkadaşım, bu mantaliteyle hareket eden çok erkek var, ama kızda yok değil..Ben bir sevgilimden sırf onu tatmin etmek istemediğim için ayrıldım..

4|1
    1|0
    • eğer sen gerçekten buysan işte bu sorunun En İyi Cevabı bu!

• boşver ya geri kafalı ol ilerde mükafatını alırsın;)

• aynen öyle ;)

• çok kalay bir yöntemi var "EĞER EVLENECEĞİN KIZIN GEÇMİŞİ SENİN İÇİN ÖNEMLİ İSE GELECEĞİNİ DÜŞÜNMEDİĞİN KIZA DOKUNMAYACAKSIN" sen bakire değilsen evleneceğin kızın da bakire olmasını istemeyeceksin çünkü senin kandırıp ilişkiye girdiğin kızda bir gün evlenecek ben erkek olarak kendimi sakladıysam eşiminde bakire olmasını istemeye hakkım var

1|0
    0|0
    • Geneli böyle düşünmüyor gördüğün gibi malesef...

• amin inşallah sen niyetini temiz tut Allah gönlüne göre versin.

• amin

• kiralık araçların sıfır olduğunu gördün mü sen hiç? ama alacaksam o kadar para verecem sıfır alırım. anladın mı mantığımızı gari?

0|1
    4|0
    • hea anladık arabaya binmekle evlendiğin kadına binmek aynı şey bu çok netti saol. Düz mantık.

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilimin benden onceki hayatı beni ilgilendirmezz. aynı sekilde benim hayatımda kimseyi ilgilendirmez... bekareti özgüveni olmayan adamlar isterrr

1|0
    0|1
Yükleniyor...