Parmağımı soktum?

Gecen mast yaparken parmagimi soktum, kan gelmedi esnek zar olabilir diye dusunuyorum ama acı ağrı zevk filan hicbir sey olmadı kafam karisti nedir bu? Kızlıgımı kaybetmemle ilgili bir korkum yok elestiri yapmayin lutfen..

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• Ozellıkle cok fazla tahrık oldugunuz durumlar vajınanın ıslandıgı zamanlardan bahsedıyor gevsemız ve relax oldugunuz anlarda parmak kızlık zarı ıcın genelde bır tehdıt olusturmuyor. Kızlık zarının zaten ortasında bır delık mevcut bılıyorsunuz (adet kanının vs akabılmesı ıcın) bazı durumlarda bu delık parmagın gırmesıne yetecek kadar buyuk olabılıyor. Bazende senınde bahsetmıs olsugun gibi esnek oldugu icin zarar gormeyebiliyor. Birdahaki sever parmagını ıcerı soktuktan sonra hafif cengel seklinde ukmenı ve vajına ust duvarını uyarmanı tavsıye ederım. Hafıf bır kabarıklık hıssedeceksın parmagının ucunda (G noktası) daha zevklı olacagının garantısını verırım...

0|0
    0|0
  • 6 çeşit hymen yapısı vardır cinsini teşhis gerekir. elbette dr a gidip açıp göstermek ve elletmek istemediğin için soruyorsun. burada herkes birşey atıp söyler belki. ama yanlışta olur. çünlkü vajen içi kendi doğal antibakterial sıvısı dışında içine su bile vurulmaz. intörn dr olarak sorularımı ve şikayetlerini ms den yazmam için beni takip listene alırsan sana yazarım ya da sen ms den yazarsın teşhis yapılıur. geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Biz doktor ürolog değiliz tabiki. ama bu konuda uzmanlık yapan arkadaşlar var tabiki.
    öncelikle herzaman bir kan gelicek diye birşey yok. Her parmağını değirdiğin zaman zevk gelicek diye birşey yok bu konu hakkında birçok yapılması gerekenler var bizim erkeklerde de öyle hemen elleyince birşey olacak diye birşey yok tabiki

0|0
    0|0
  • Tek parmakla olsaydı kız kalmazdı.

0|0
    0|0
  • Çoğu zar esnektir.. Öyle parmakla filan delinmez.. Hatta panisle bile yırtılmayanlar var.

0|0
    0|0
  • Parmağı sokmuşsun zaten sen kafanda bitirmişsin bundan sonra bakire olsan ne eder ya 😄

0|0
    1|0
  • Belkide bakire dogmamissindir

0|0
    0|0
  • geride olabilir zarın.

0|1
    0|0
  • sanki nasa'nın verilerine ulaşmış gibi. Madem korkun yok kızlıkla ilgili esnek olmuş sıkı olmuş farketmediğine göre sorununda cevapları seni ilgilendirmiyodur

0|0
    0|0
    • Merakla korku aynı şey değil, burada isteyen istediğini sorabilir :)

• Soramazsın diye bir şey yazmadım. Buradakilerde jinekolog değil :) senin yaşında bir bayan zaten bir çok şeyi biliyordur.

• Bilsem sorar mıyım peki? İlla uzman insanlardan yorum almak gerekiyorsa bu site gereksiz zaten. Her neyse iyi geceler :)

• esnektir o zaman. fazla kurcalama

0|0
    0|0
  • sokmaya devam et korkun yoksa :)

0|0
    0|0
  • zar bir kere zarar gördü çok dikkat etmelisin bisiklete falan bineyim deme hızlı hareket etme eğilip kalkma yırtılı verir

0|0
    0|0
  • hep sokarsın artık sen

0|0
    1|0
  • Ne sansli parmakmis. :)
    Esnektir esnek.

0|0
    0|0
  • Esnektır

0|0
    0|0
  • bir daha sok iki parmak birden

0|0
    0|0
  • kiz bir parmagina sahip cikamadin kaptirdin makineye kizlik zarini havaya ucurdun

0|0
    0|0
  • Ya gelmez ya nn bile soktum patmaladi kiz bakireyfi zaten

0|0
    0|0
  • Derineeee daha derineee.

0|0
    0|0
  • bugunde elini sok nasl olsabirşey olmuyor

0|0
    0|0
  • yanlış yere sokmuşun

0|0
    0|0
  • Olabilir doğaldır.

0|0
    0|0
  • Zannedersin parmağını evrene sokmuş
    Gitti kızım kızlık

0|0
    0|0
  • patlak teker

0|0
    4|0
  • evde kalmışsın tabi sorun olmaz

0|0
    2|0
  • Ahha gırdınnn gırdınnn al işte gırdınn

0|0
    0|0
  • Bence normal biseydir sıkıntı etme keyfine bak yas kac bu arada 25 19 yaziyorda

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Iş güç yok kendinizi parmaklayın kanks

0|2
    0|0
  • Bildigime göre zar deligin 1-2 cm gerisinde, parmagini zara kadar sokmamis olabilir misin? Ya da dedigin gibi esnek de olabilir

0|1
    0|0
  • doktorlar sitesinden.. kızlık zarı vajinanın 1-3 cm içerisinde yer alır. Vajinanın içine 1 parmak sokmakla kızlık zarı bozulmaz. www.doktorsitesi.com/.../1563189

0|0
    0|0
  • Muhabbete bak ya hshdhjf

0|0
    0|0
  • Niye öyle bişey yaptın ki derdin ne :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...