Evlilikte prezervatife nasıl bakıyorsunuz?

ben eskiden arkadaşlarla ergen muhabbeti yaparken evlenince prezervatif takıp işimi görcem dedim bi arkadaşta salakmısın olum prezervatif takarsan karın kaltak olur dedi sizce bu doğrumu yoksa ergen aklıyla söylenmiş bi sözmü, ben pek inanmadım

Güncellemeler:
BU LAFI BEN SÖYLEMİŞİM GİBİ YAZACAKSANIZ HİÇ YAZMAYIN KARDEŞİM! BEN BU LAFA İNANMIYORDUM ZATEN SİZE SORDUM SADECE

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• prezarvatif kullanılmamalı bence et ete değecek :) hissedeceksin o anı en küçük damarı bile anlayacaksın :)

2|6
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kaltak kelimesini sen yazabiliyorsun ben okurken sıkılıyorum.aşağılayıcı bir kelime.ister kullanırsın istemeszen kullanmazsın.işimi görcem.bu nasıl bir şey eşinin işini yani.hiç düşündünmü senin gibi cahil bir eşin ne malum eşin senin işini görmiyeceğini.ne diyeyimki sana.cehaletmi bilgi eksikliğimi?

2|3
    0|0
    • yav bu lise1deki ergen muhabbeti o lafıda ben söylemedim inanmamıştım zaten

• benim amacım seni eleştirmek değil kullanılan kelimelerin eşe nasıl bakıldığını ne düşünce ile bakıldığını anlatmıyormu?birde şuki eğitim lise yıllarında başlar.sözde sevgilisini bu kelimelerle ifade ediyorsa yürüyeceği daha çok yol var demektir onun önünde.

• ilk sorunun arkasında olursan cevaplarıda ona göre değerlendirirsin.her iki sorunun arasında farklı imalar var.o ilk soruyu mademki sordun gelen cevaplarada saygı ile bakacaksın.sana değer verip cevap yazan arkadaşlarının yorumları sıkmasın seni.

0|1
    0|0
  • et ete degecek be arkadasım yaaa:D ben kulandırmıyorum esıme:Dhaa o kaltak muhabetıde ergenusluk galıba:Dılk defa duydum

0|1
    0|0
  • senin eşine Allah yardım etsin ,insan değilsin ki eşini nasıl insan yerine koyacaksın?

0|0
    0|0
    • yav ben inanmıyorum ki onlar dedi fırçayı ben yedim!

• migrosta kasada sıra bekliyoruz kasanın dibinde bi adam prezervatiflere bakıyor karısıda öteki kasada sırada adam karısına seslendi hayatım bu tırtıklısını alıyorum iyimi? :D :D ben utandım onlar utanmadı

3|7
    0|1
  • ne alaka ya kuramadım bi bağlantı

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• bu nasıl bir ezber ya...prezervatif korunma yöntemi..bu kadar cehalet bu devirde nasıl oluyor inanmıyorum...

1|1
    0|0
  • ergen aklı ile söylenmiş bir söz. inanılacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • Yanlis bilgi verilmis dostum sana

0|0
    0|0
  • sen yanlış anlamışsındır.

onlar al tak demiştir :)

1|2
    0|0
Yükleniyor...