Kızlar, Bekaret testi yaptıran var mı doktor da?

Sevgilimle gidicez de. Nasıl oluyo ya da neler söylüyolar.. Nasıl bozulduğunu faln söylüyolar mı? Bana ayrıntı vericek doktor lazım. Giden söyleyebilir mi?

0|0
7

En İyi Kız Görüşü

• Üzerinden 3-4 gün geçmiş olsa zorlamı yoksa kendi rızanlamı olmuş onu anlayabiliyoruz. Bunun dışında içine giren cisimin çok incemi yoksa ortalama penis boylarında bir cisimmi olduğunuda anlayabiliyoruz. Onun dışında hiçbirşey anlaşılmaz. Bu bahsettiklerim bekareti kabettikten kısa süre sonra yapılan muayenelerde anlaşılır. Bir de Türkiye'de bekaretime baktıracaktım tarzında hastaları artık çoğu jinekolog kabul etmiyor bilginize.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ne kadar itici bir şey. hiç bir kuvvet beni götüremez oraya kimse kusura bakmasın

1|0
    1|0
    • İlişkiye girmedim hiç ama merak ediyorum. Ya küçükken falan bişey olmuşsa diye. Kötü duruma düşmek istemem

• sen kendinden eminsen karşındaki senden eminse zaten bu duruma düşmezsin. kadının değeri neden yükselmiyor diye sorarsan bir gün yaptırdığın test aklına gelsin

• En fazla son 7 gun icinde yapilan seks anlasiliyor

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ki Şüphe mi ediyo sevgilin

0|0
    0|0
  • Zara bakıp bozuk veya değil der bence sadece. Nasıl anlasın ki?

0|0
    0|0
    • İlişkiye girmedim zaten de küçükken bişey olmuş mudur diye gitmeyi düşünüyorum. Onu anlamaz mı anlamında sormuştum

• senin doktorun erkeklerde :) sewgilie sor :)

0|0
    0|0
  • Bakeretinin yeni bozulduğunu anca ilk 3 günde söyleyebilir sonrasında sadece sağlansın bozuksun veya esneksin der.

0|0
    0|0
Yükleniyor...