Bakirelik Hapi Bulundu!

isviçreli bilim adamları uzun yıllardır yaptıları çetrefilli ve de alengirli laboratuvar çalışmaları sonucu fareler üzerindeki deneyleri sonucunda dananın kuyruğu koptu.

bu hapı yutan hapı yutmuş çıtırlar artik bol bol sevişebilecek ve ömür boyu ben gız oğlan gızımmmm işte kapu gibim doktor raporu diyerekten aleme hava atabilecekler bu müthiş haber en çok türkiyede namus cinayetlerine gurban gitmemek için dere tepe kaçan talihsiz kızlarımızı sevindirdi.

asilsizhaberajansi.com

:D

Güncellemeler:
asilsizhaberajansi diye bilerek yazdim sonra bana hesap sormasin kimse niye asilsiz haber veriyorsun diye :D

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Varya şu an bütün kızlar sevgilisine koştu haberin olsun:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• alttaki kaynak'ı silsen belki yutardık :-)) "asilsizhaberajansı.com" :D iyiyimiş. İnsanlar sevinerek yazıyı açıp okuyor

1|0
    0|0
  • Valla bakireliğinden çok ruhun masumiyetine bakarım... Kaç kişiyle yatıp kalktığı önemli değildir, geçmişe mazi derler, kıza da gazi, yapacak bişi yok... Ama yok ben bakireyim diyip de içinde Şahin K.'nın dişi versiyonunu barındıranlardan korkarım...

0|0
    0|0
  • bizim millet 3er 5 er yutardı. sonrA bi bakarsın sabah, kız kelebek gibi zar kozasına bürünmüş.. kardanadam gibi zardankadınlar gormek mumkun olabilirdi..:))

0|0
    0|0
  • gozunuz aydin kizlar

mum dikersiniz artik :))))))))))

0|0
    0|0
  • iyiymiş.

0|0
    0|0
  • sazan.avi :)

0|0
    0|0
  • Farenin kızlık zarımı varmış ilginç :))

0|0
    0|0
  • asılsız olmasa sevinen çok olur gibime geliyor

0|0
    0|0
  • ilginç bir habermiş...

0|0
    0|0
  • Yehuu. Hapı yuttuk.

0|0
    0|0
  • artık eskisi gibi bakireliyinde önemi kalmadı zaten