Sevgilimde mi sorun var yoksa ben mi yanlis biliyorum?

Sevgilimle cinsellik konustuk ve erkek 5- 10 dk da kadin 15-20 dk da orgazm olur dedi. Yani uyarilmadan sonra hemen bosalma mi olur erkekte? Bosalmanin hemen olmasi saglik sorunu biliyorsunuz. Nasil oluyor o zaman bu?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 10 dakka dayanabilen yoktur iyi keklemis seni ruzgar esse bosalir abaza takimi kadinlar uzun suruor evet eee bende onu anlamiyorum kadinlarin sehveti daha fazla ama gec bosaliyor ustune biz erkekler istegimos cok olunca hemen bosaliriz arka arkaya yaptinmi bosalmayiz kadinlara guzel hayat her yonden ammk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• daha cok okumanız gerekecek.

0|0
    0|0
  • 5-10 dk yeni yeni cinsellik yaşayan bir erkek için erken sayılmaz ki. Birkaç tecrübeden sonra gayet yükelebilecek bir zaman dilimidir.

1|0
    0|0
  • Kesınlıkle sınırlamak dogru degıl.. Aslına bakarsan kadılar daha cabuk oluyor (ya da benım denk geldıklerım hep oyleydi) bilemedim yani... Biraz bunyeyle alakalı birsey ama su da bır gercek ki erkek ne kadar uzatırsa sonuc o kadar ıyı oluyor daima...

0|0
    0|0
  • Kadının ne kadar azgın olduğuna bağlı. Tabi erkeğin ne kadar heyecanlandırdığına da...

0|0
    0|0
  • Hemen olmasi sağlık sorunu değil 2. E o dk sayısı 15 20 e cikar

0|0
    0|0
  • Bazilati 30 saniyede bosaliyo

0|0
    0|0
    • Kotu birsey bence bu. Isini bitirir arkasini doner yatar

• Evt kotu ama ikinci postayi da atabilir sevgilisi icin veya on sevismeyi uzun tutmali partneri o kivama getirmelidir

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkeste farklı oluyor şurası şöyle olur şurası böyle olur demek pek doğru değil. Tıpta 3 dakikadan kısa sürede boşalınıyorsa erken boşalma kabul ediliyor. Bana sorarsan ne 3 ü 30 bile erken. Takılmayın bu tarz şeylere. Yaşadığınızdan zevk aldığınız sürece pek önemi yok hiçbirisinin.

1|0
    0|0
  • Erkekler bize göre daha erken orgazm oluyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...