Bekaret tartışmalarında farklı bir boyut...

merhaba site kullanıcıları bu sitede en çok tartışılan konulardan biri ama farklı boyuttan bakmak istiyorum bi arkadaşım eşinin bakire olmasını istediğini söyledi ve gerekçe olarak da şunu dedi:gençliğinde öğrenci adama bi bardak kahveye burger king de bi menüye verirken bana ev kurma yüksek maaş düğün vb.gibi şeylerle verecek kazık yemek değilmidir bu dedi yorumlarınızı bekliyorum

0|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• bakış açısı yanlış dostum ama şöyle baksa doğru olurdu,düşünki kız lisede vermeye başlıyor 25 yaşına kadar habire veriyor 10 kişiyle yatıyor sonrada diyorki bir kişiyle oldum,yada esnek diyor hele hele diktirenler var aşağıda yazmışya,bunlar evlenirken diktirir sonra önüne gelene ziktirir,ben görüyom sahilde liseliler sevişiyor bunlardan eş olacağına bekar kalmak daha iyi,yarın başkasıyla evlenir ama şimdiki çıktıklarınada verir,evlenirkende elinden gelen zorluğu çıkartırlar,kadının şeytan olanına denk geldinmi dünyanı şaşırtırlar yaşadım ve gördüm

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bekareti maddiyata dökmek te ilginç geldi bana. Düğünsüz ve eşyaları evlenince ortak almaları doğrultusunda kabul edebilecekmiymiş arkadaşınız kızın bakire olmayışını.

1|0
    0|0
    • onu da sordum başkasına evlenmeden verdiyse bana vermek için niye evlilik şartı koyar saçma değil mi dedi

• ozaman şöyle yapacak arkadaşınız bakire olduğunu söyleyen bir kız bulacak ve diktirmediği konusunda ki şüphelerini de yaptığı düğün masraflarıyla kapatacak. Yani düğün masraflarını düşünerek acaba diktirdimi sorusunu unutacak.

• oldu söylerim kendisine :)

• e doğru demiş..evlenirken sırf bekaret zarı için milyarlar harcayan var..ya bizim türk erkekleri ne kadar saf ya...

0|0
    2|3
  • kafayı zara takmış adamlar lafı evirir çevirir oradan bırakır başka yerden yakalar sonuçta aynı kapıya çıkar işte :) bozuk kafadan sağlam düşünce çıktığı nerde görülmüş ki? :))

0|0
    1|0
    • adam bakir ama

• adamın sevgilisi olmuyor kimse bakmıyor napsın

• belki de bakirliğini böyle korudu adam :) hayırlısı...

• oha nasıl birşeydir bu kdr ucuz mu

0|0
    0|0
  • arkadaşına içindeki özküze dur demesini söylermisin yada aç yorumları kendisi okusun hayatımda böyle bişey görmedim

0|1
    0|0
    • bu düşünceye karşı kontra bi cevap yazarsanız hepsini okutacağım

• benimde üniversitede beş para etmeyen kız arkadaşlarım on numara erkeklerle evlendi adalet arayacak olursam ohoo bu dünyada çok hakkım kaldı

• hayat işte

• Adam haklı ben öğrenciyken bir bardak çay ısmarlayana hemen veriyordum.Sayısını unuttum.Kaç çay içmişim.:))))))))))))))))))

0|0
    0|0
  • saçmalığın daniskası demek kız ondan ev maaş beklememiş istemiyor olsa git kendini istediğine yaptır dicek ne yani ya siz evleneceğiniz çocuıklarınızın annesi sizin karınızda bekareti ev kurup paranız var diyemi bekliyorsunuz yoksa sizin namusunuz olduğu için mi !

0|0
    0|0
    • o da onun düşüncesi napayım döveym mi arkadaşımı

• beni karıştırmayın ya.sadece düşünceleri ilgiç geldi paylaşmak istedim senin arkadaşlarının hiç kusuru yok mu

• neyse demedim bişey

Erkekler Ne Diyor 10

• Şimdi erkekler için asıl sorunun şu olması gerekiyor bu durumda; A ve M harfleri için mi harcıyoruz bu kadar parayı yoksa birlikte bir hayat yaşamak için mi?

2|0
    0|0
  • Belkide bir kahveye yada hamburgere değilde onun hiç bir zaman sahip olamayacağı bişeye sevgiye aşka vermiştir.

1|0
    0|0
    • başka bi sözü arkadaşın:sevmek aşk beyin işidir kızlarda beyin yoktur dolayısıyla bunlar da yoktur

• ben inanıyorum demedim onun fikirlerini burda paylaşmak istedim

• ok o zaman lafım arkadaşına her insanın kendi doğrusu vardır..

• ben gerçej-kten arkadaşının uslubunun seviyesine inanmıyorum...kadınlar bu kadar ucuz değil...ayrıca bekaret olayına takılmak zaten başlı başına saçmalık...arkadaşın a sor bakalım bakirmiymiş,yada pis bir genelev odasında mı kaybetmiş bekaretini...önce kendimize bakmalıyız...erkekler ilişkiye girince milli oldu bravo,kadınlar aşkı uğruna birisi ile beraber olursa o*...kusura bakmayın ama yok öyle bir dünya...

0|0
    0|0
    • arkadaş temiz bu 1...soruyu dikkatli oku 2

• o kadar temizki kadınlara ucuza verecek pahalıya verecek diyerek kategorize edebiliyor,sen istersen yazdığın sorudaki üslubu bir daha oku bence...

• Yiyecek içecek için verdiğini nereden biliyor ki? :) Direkt tüm kadınları bir çeşit hayat kadını olarak görüyor sanırım.

0|0
    0|0
    • ya yiyecek içecek için değil daha önceki ona evlilik masrafları telaşı yapmadan sahip oluyor ben niye evlilik düğün nişan uğraşıp sahip olucam enayi değilim diyooo

• Buna bir tür ödül gibi bakılmamalı bence.

• ama en çok çabayı o verecek

• kimsenin geçmişi için değil geleceği için evleniriz

hatasız kul olmaz insan hata yapar adem cennetten hata işledi diye kovuldu şu lanetli gezegene.

geleceğimi paylaşacağımız hayat arkadaşımız ile evleniriz. kimsenin kölesi olmak için değil. tek köle olduğumuz kişi Rahmandır.

0|0
    0|0
  • eviliği ev alarak araba alarak düğün yaparak kadını satın alma işlemi olarak görüyorsanız bu mantık doğrudur.karşında ki kadına ne kadar önem veriyorsun ki maddi bi şey karşılığında cinsellik taleb ediyorsun afedersin ama bi fahişeyle evlenmiyorsun

0|0
    0|0
    • ben değil arkadaşım buna benzer bişey dedim dün dediki namuslu kadın yoktur pahalı o.. vardır dedi

• bende sana bişey demedim bu fikir kime aitse ona dedim o arkadaşına söyle o pahalı fahişesiyle mutlu p**evenklik kariyeri dilerim

• bu bakış açısına yorumum sadece yuhhhhhhh olur...

0|0
    0|0
  • evliliğe vermek olarak bakan aciz insan oluyo kendisi

1|0
    0|0
  • haklı adam benim elime kimsenin eli değmemişse onun da değmeyecek

0|0
    0|0
  • iyi demiş bu arkadaş

0|0
    0|0
Yükleniyor...