Neden böyle oldu? Şaşırdım?

Son 1 haftadır göğüslerimde bir tuhaflık var biraz büyümüş gibi ama büyümüş olamaz yani bu yaştan sonra 19 yaşıma gireceğim. Normalde 75B tam geliyordu ama şu an nerdeyse sadece ucunu kapatcak şekilde duruyor sütyenlerim taşıyor resmen 80 beden aldım en son tam oldu. Regl dönemim de yeni bitti ki zaten regl olurken de şişmez göğüslerim etkilenmez pek. Dışarıdan bakınca pek fark yok gibi ama sütyen sayesinde farketmeye başladım.9 gündür lavanta kürü yapıyorum sivilcelerim için her gece 1,5 bardak içiyorum bitkisel çayların böyle etkisi olabilir mi? Onunla bağlantısı olabilir mi?

Güncellemeler:
Güncellemeeee

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir şeker kızzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çayla mayla alakası olduğunu sanmam yaşın büyüdüğü için oda sürekli büyüyor. tabi bir yerde duracaktır.

0|0
    0|0
  • Olamaz mı olabilir. Sen bir doktora görün :)

0|0
    0|0
  • büyüyorsun

0|0
    0|0
  • İlişki yasamissaniz veya kullandığın bir şey hormonal dengeni etkiliyo olabilir

0|0
    0|0
  • Öleceksin!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo almis olabilir misin ben fazla degil 3,4 kilo aldim galiba 2 beden buyudu. Daha tartilmadim ama tahminen o kadar oldum 51,52 falan

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum alsam bile benim göğüslerime dağılmıyor pek lop diye kalçaya gidiyor direk :D

• büyüyodur bağlantısı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...