Karakterim var, yakışıklıyım peki kızlar neden benden kaçıyorlar?

Olmuyorr ne aşk ne sevgili ne kız arkadaş...Ne cinsell ne duygusal hiç bir etkileşim kuramıyorum kızlarla. utangaçta değilim ağzımda laf yapıyor ama gelin görün'ki abazanlıktan kıvranıyorum.

Inanırmısınız penisimin oldugunu unuttum bu yüzden cinsellik düşünemez hale geldim karşı cinse bakarken.

Artık cinsellikte ilk planda değil benim için bilirmisiniz sadece duygusal dahi olsa paylaşımda bulunabileceğim hoş bir karşı cins olsa yeterli o derece.üniversite öğrencisiyim herkes sevgilileriyle gezer sevişirken benim şu durumum nolacak?yakınlık kurmaya çalıstıgım kızlar benden sanki alnımda ''kaç benden'' yazıyormuş gibi kaçıyorlar..

Hayatım boyunca böyle oldu hayatım boyunca karşı cinsle aram iyi değildi...Bu benim ruhumamı işlemiş sizce? Allah beni yaptığım yanlış şeyler için cezalandırıyormu yoksa? Siz bu kadar kolay sevişecek erkek/kadın bulabiliyorken birde bana bakın,ne hissettiğimi düşünün empati kurun.

Söyleyin bana dostlarım nedir bu dert bendeki bu bela? Bu durumun nasıl üstesinden gelebilirim? Okuduğunuz gibi işte,iğrenç bir insana benzettiniz mi beni? Eğer benzetmediyseniz niye kaçıyorsunuz kızlar?

Güncellemeler:
Arkadaşlar sizin için çalısıcam bu sorunu çözücem artık benimde on tane sevgilim olcak tek bir seferde.Azmeden taşı bile...

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• paran yoktur belki ondan :P

0|1
    0|0
    • ne kadar para gerekli?

• ne alaka yakışıklıyım demişsin karsı taraf begenmemiştir bizde ona göre yorum yapalım

• eli yüzü düzgün yakışıklı işte.onca tipsiz adamın etrafı karı kız kaynıyorken tipe takılacak değilim.

• Fotoğraf koy biz karar verelim yakışıklı olup olmadığına. Belki boyun 165 falandır. Ne bileyim, özgüvenin yoktur. Kültürlü değilsindir. Iq un fena halde düşüktür. Çok nedeni olabilir, tanımamız lazım seni önce.

0|0
    0|0
    • boy 1.81 belki 82 olmusumdur ama sanmam. topluyum kas vardır bende çeviğim göbek yok six pack var.4 senedir spor yaparım.Var'da var ben tipe çok önem verirdim 4 sene önceye kadar ama çok değiştim artık insanların içlerine bakıyorum kendim dahil.Dış görünüş hiçbirşey ifade etmiyor bana kendi dış görünüşüm dahil.Çünkü bir işime yaramadılar kaslarımla dövüşmedim tipim kızlar üstünde bir işe yaramadı(lise hariç,lisenin en yakısıklısıydım)lise bitince bir baktım ki ben aslında bir hiçmişim.şok oldum.

• Sosyal zeka önemli..

• bunu uzatmıyacağım.

• sen karşı cinse sadece cinsellik için bakan sapığın tekısın.

0|0
    0|0
    • peki öyle olsun,başka nasıl bakayım ? bana başka bakış açısı sunamayacaksan niye üstüme geliyorsun?

• doğru insanı bulursan emin ol bu dusuncelerı bırakırsın.

• alay mı ediyorsun el ele gezmek nedir arkadaşım?

Erkekler Ne Diyor 3

• arada aç uçkuru bak bro unutma yazıktır hayvana

1|0
    0|0
  • Yakışıklı değilsindir belki.Öyle olduğunu sanıyorsundur.

1|0
    0|0
    • bradd pitt'in türk kardeşi gibiyim çene yapısı feln aynı

• Direkt hoşlandığını söyle bence.Belki de sana aşık olmaktan korktukları için arkadaşın olmaktan kaçıyorlardır :p :))

• nasıl iş bu anlamıyorum gerçekten niye benim başıma normal birşey gelmez hiç

• demekki doğru zamanda doğru yerde olmamışsın.

0|0
    0|0
    • çok sosyal'de oldum,her yerde oldum olmadı girmediğim ortam yoktur artık bıktım

Yükleniyor...