İlişkiye girerken hiç zevk almıyorum. Doktora derdimi anlatsam nasıl olur?

Arkadaslar 18 yasindayim ve birlikteligim olan bir erkek arkadasim var iliskiye girerken hic zevk almiyorum burayada defalarca sordum ama duzgun cevap alamadim doktora gitmeyi planliyorum ama doktora anlatsam bir sey olur mu aileme haber verir mi veya beni ayıplar mi? Insan gibi cevap verin lutfen dalga gecicek olanlar yazmasin

0|0
7|26

En İyi Kız Görüşü

• ailene haber vermez. hastanede kadın doğuma gittiğimde her seferinde ben istesem bile annemi içeri almıyorlar. bakire değilsem hamileysem ondan saklıyosam öğrenmesin diye. o konuda korkma. ama bunun için hangi bölüme gidiceksin. devlet hastanesine gitsen seni yerin dibine sokarlar. bunu internette araştır. mesela mast yaparken zevk alıyorsan sorun sevgilinden kaynaklanıyo olabilir. küçük geliyo olabilir bilemiycem orasını

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• O konuyla iligli terapistler var. Bana haber verirsen cevabı görünce sana anlatırım hangi uzman olduğunu.

0|0
    0|0
  • İlk tavsiyem ön sevişmeyi uzun tutun , ıslanma miktarını arttıracak ve daha kaygan olacaksınız. G-spot tetikleyecek pozisyonlar tercih edin. İkinci olarak da ; alışkanlıklar.. Vücudunu mastürbasyona alıştırdıysan bir süre geçiş aşaması yaşaman normal. Geçiş aşaması sırasında bu gibi durumlar normal. Adaptasyon süreci ne de olsa. Kendine ve birlikte olduğun kişiye zaman ver.

0|0
    0|0
  • Sanmam bu tür şeyi soran pek olmuyor doktora, zaten sorsada kompleks bir durum, psikolojikte olabilir. Bu arada başka bir erkekle yap büyük ihtimal zevk alacaksın. Bu arada partnerin ön sevişmeyi uzun tutsun ve çoğu erini öpsün yalasın. Değişik pozisyonalrda deneyin.

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versın sana denıcek en edepli ve masumane fikrim bu

0|1
    1|2
  • kimisinde öyle oluyo. tanıdıım bir kız wardı oda öyle diodu. sevgilisi içine girip çıkıomuş ama bunda tık yok. mecburen klitoral olarak tatmin ediomuş kendini. seninde yapcaan tek şey eline kuvvet başının çaresine böle bakcan

0|0
    0|0
    • Cok kotu bir yorum oldu bu caresi vardir diye dusunuyodum hic zevk alamicak miyim ben 😔

• nedenide g noksının kimisinde ufak olması die okumuştum. kimisi g noktasına bişiy enjekte ettiriomuş operasyonla. bir araştır vardır elbet bir çaresi ama senin bunu karşılayacak paran warmı acep?

• Dalga gececek olanim o yuzden yazmiyorum

1|0
    0|0
  • Psikolojik ders almisligim var yurtdışındayim zaten alioz ders turkiyede nasil bilmiyorum ama burada psikoloğa gidiyorlar benimde bildigim uc bes teknik var

0|0
    0|0
  • Ailene haber veremez 18 sin reşitsin ama kizim neden evlenmeden bunu yapıyorsun doktor sana birşey diyemez doktorlar yardim için vardir git konuş

0|0
    0|0
  • nasıl zevk almıyosun ki

0|0
    0|0
  • stres altında çekine sıkına giriyorsan ilişkiye gayet normal..

0|0
    0|0
    • Evet cok cekinerek ve sıkıntılı giriyorum iliskiye

• ondan kendini veremiyorsun... sevişme kısmını biraz uzun tutun...

• Doktor değil psikologa git

0|0
    0|0
  • 18 yaş doldurduysan bişey diyemez

0|0
    0|0
  • masttan zevk alıyor musun?

0|0
    0|0
    • Evet aliyorum

• klitoral orgazma alışmışsın doğal olarak da ilişkiden zevk almıyorsun mast alışkanlığını değiştirmelisin

• yanlış anlar seni

0|0
    0|0
  • yaşın 18 den büyükse sorun olmaz
    sorununa gelince farklı pozisyonları
    deneyi

0|0
    0|0
  • reşitmisin

0|0
    0|0
  • doktor neden birine bildirmek ihtiyacı duysunki

0|0
    0|0
  • bunun için gidilmez. anatomini iyi tanıman gerekir kegel egzersizi tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Zevk almiyor olman klitoral mast. Yapmanfan kaynaklaniyor. Yalismiyim

0|0
    0|0
  • Özel hastaneye git horman testi yaptir ver ve kadin doğum uzmani bie bayanla konusmani oneririim 👍

0|0
    0|0
  • Doktora söyle kimseye soylemesın

0|0
    0|0
  • Doktora git mutlaka

0|0
    0|0
  • vermez meslek etigi var

0|0
    0|0
  • ayıplayabilirde ailene haber vermez

0|0
    0|0
  • öndenmi iliski arkadanmı

0|0
    0|0
  • neden zevk almıyorsun? erkek arkadaşından dolayı mı

0|0
    0|0
    • Erkek arkadasimla ilgili degil sorun benimle ilgili yeterince ilgileniyo fakat alamiyorum girip cikarken kucucuk bile zevk yok

Kızlar Ne Diyor 6

• Doktorun tek bir hastası yok ki. Günde kaç kişiye bakıyor Allah bilir. Seninle o denli uğraşacağını hiç sanmıyorum. Ama yazık etmişsin kendine.

0|0
    0|0
  • 18 yasindan sonra doktor senden izinsiz aylene birsey söylemesi yasak. Ayrica doktor mesleğini yapmali seni ayiplama veya terslemsi yasak.

0|0
    0|0
  • Canim benim onun isi bu tabikide aciklayabilirsin rahatlikla kimse ailese haber veremez resitsen

0|0
    0|0
  • yok sanmiyorum

0|0
    0|0
  • 18 yaşındasın hiçbir şey yapamaz. Ama zevk almama durumu ilk zamanlar normal

0|0
    0|0
  • Doktorlar kolay kolay ayıplamaz ben hiç ayıplayan doktor görmedim. Bence gitmelisin doktora

0|0
    0|0
Yükleniyor...