Anal sex yaparken erkek prezervatif kullanmalı mı?

şimdi sorum şu anal sex yaparken erkek prezervatif kullanmalı mı her ihtimale karşı yani mikrop kapma hamile kalması falan..ayrıca kayganlaştırıcı ve krem kullanıldığı zaman tamamen acı hissi kaybolur mu..bir de 17-18 cm penis bunları yapmamıza rağmen canı acıtır mı..penisin anüsten çıkmama ihtimali olsa arkama boşalmak zorunda kalır mı?

Güncellemeler:
aslında durumu özetleyecek olursam küçükken başımdan kötü bir olay geçti biri tarafından taciz tecavüz karışımı bir şey oldu yani arkama penisini sürtmüştü..bunu aşmam için de biriyle bunu yapacam ve korkularımı yenmek istiyorum..4 aydır sürekli konuşuyoruz ama ben karar veremedim korku pişmanlık duymak istemiyorum ama ileride de eşimle yaşamaya korkarım diye şuan bunu aşmak istiyorum...biliyorum anlattıklarım çok saçma gelecek hatta kimse inanmayacak ama..
bunu yapacağım kişi çok yakın bir dostum ve bana yardım etmek istiyor..cidden beni hiçbir şeye zorlamıyor ve sınırları sen belirle diyor..istemezsen o an vazgeçersin diyor..bni kullanmadğnı biliyorum..çünkü o güven aramızda var..off çok karmaşık bir durum ama ne yapsam şaşırdım..ileri de evleneceğm kişiyle zorluk yaşamk istemyorum böyle bir olayı da anlatmak istemiyorm..bir şekilde bunu aşmam lazm...saçma sapan alay edecek şekilde cevap verecekseniz hiç vermeyin..lütfen yardmcı olun ne ypmlym:((
Zaten insanlar birbirini yargilamqya hazirlar kimseye diyecek bir seyim yok beni qncak bunlqri yasayan biri anlar zqten neyse herkese saygi duyuyorum ne diyeyim allah benim basima gelenkeri kimseye vermesin

0|3
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• hiç prezervatifle anal sex yapmadım ama uzmanlar prezervatifle yapılmalı diyorlar. o bölgedeki bakterilerin, peniste ilerki dönemlerde sorun çıkarabileceğini söylüyolar. partneriniz sabit ise çok problem değil diye de eklemiş, yani sık partner değiştirmiyosanız ve çok sık yapmıyorsanız prezervatifi çok şart tutmuyo. hamilelik riski yok gibi bişey, yani boşaldıktan sonra ordan çıkarırken vajinaya doğru sızacak falan, o sperm çok uzun yaşayan bişey değil öyle ordan oraya sızacak falan zor ihtimal. ilk başlarda kayganlaştırıcı kullanmıyodum kızarkadaşımın canı çok acıyodu, şimdi kayganlaştırıcı kullanıyorum yine çok acıyomuş, sanırım hertürlü acıyan bişey bu. şöyle söyliyim boyutla ilgili, kızarkadaşımın anüsünü ilişkiye hazırlamak için parmağımı bile soksam acıyo diyo, sen 18 cm peristen bahsediyosun. evet acır. penisin anüsten çıkmaması bi şehir efsanesidir. hayatımda hiç öyle bişey görmedim. çok komik :) köpeklerde oluyomuş o, biz insanız insanlarda olmaz :) fakat içine boşalmayla ilgili şöyle bişey var. anal seks yaparken erkek herzaman içine boşalmak ister. çünkü kadının içine boşalmak dışarı boşalmaktan kıyaslanamayacak kadar çok daha zevklidir

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Anal sex zaten tasvip edilmeyen bir ilişkidir,bence hiç yeltenme,ne olursa olsun,pesin boyu kalınlıgı bunların hepsi bir kurgudur,zaten ters olan ilişkiyi düze çekme bahaneleri,yaşadıgın psikolojık taravmayı,daha da ileri götürürsün,bu konuyu unutmaya çalış ve kimseye bahsetme,bu şekilde cinsellik yaşamak belki ilerisinde vajınal yaşayacagın cinselliği köreltebilir veya başka şeylere sebeb olur,yaşayacagın kişi önmeli değil yaşama,o kendini mutlu etmek ister,senin bu sorunu çözmek bahane olur,o sınır,ucuda ortasıda fark etmez neticede içine girdikten sonra sonu gelir ve alışkanlık yapar,ileride de anüs kasların esneme yapacagından,gaz çıkarma ve büyük çişi tutamama gibi sorunlar yaşarsın,biride aynı bini de aynı,yinede sen bilirsin,

2|0
    0|0
    • teşekkür ederim haklısın yapmayacağım..düşündüğüm tek şey sadece bunları unutup ileri de eşimle yapacağım şeylerden korkmamak ve bunları eşime yamsıtmamak..

• Öncelikle anal her açıdan zararlı Deneme bence.Tabi ki prezervatif takılması mikrop kapılır.Vajinaya da bulaşırı mikroplar prezervatif takılsa bile.Çok yakın çünkü vajina ve anüs.Acı hissi olru mutlaka ne kullanılırsa kullanılsın.Aanal bölgede çatlak ve yırtıklara neden olabilir.Onun için aklından bile geçirme derim.

1|0
    1|0
  • Anal ilişkiyi vücudun doğal yapısı kabul etmediği için zorla o kısmı genişletmek gerekecektir. Erkek lağım temizlemek istemiyorsa kullanmalı.

Tamamen acı hissi zamanla kaybolur ama zamanla o kısımdaki kılcal damarlar genişlemeye ve büyük abdestini tutamamaya sebep olabilir.

1|0
    1|0
    • Kim eksilemiş bilmiyorum ama tıbbi açıdan bu böyle. İster kabul edin ister etmeyin. Ben kızlar istese dahi yapmazdım. Erkek biraz da sonrasını düşünmeli bana göre.

• ıkıncı guncelleme cok ılgınc cok yakın dostun sana yardımcı olacak nasıl bır yardım bu korkularını yeneceksın :) sımdı benım yukseklık korkum var yuksekten atlasam gecermı yanı bence senın canın ıstıyor ama bunu dostunla yapma cunku en buyuk dusmanın o senın aklında bulunsun bu

1|2
    1|1
  • .. ınsanlar dostlarıyla anal sex veya baska bı sexuel aktıvıtede bulunmazlar.

tavsıyelerım. korun. deliği aliştir.. kremle ve sok. az bıraz acıyacak. oda bu ısın heyecanı zaten.

Dikkat ıcınde kırılmasın..! :)

1|1
    1|0
  • - Analdan sonra bVaginal yapılacaksa evet prezervatif kullanmalı..Mikrop taşımış olur...

- Kayganlaştırıcı acıyı azaltır ve zevk katar...

- Acımaması sabır ve giriş açısına bağlı...

- Boşalmasında hiç bir sakınca olmadığı söyleniyor.

- Her açıdan yapmamanız daha uygundur bilesin..

1|0
    0|0
  • :) sabah sabah nerden buldun bunları :) bugün faaliyet mi var yoksa :) prezervatif kullansanız iyi olur, hamilelik ile ilgisi yok. krem kullanırsanız acı azalır ama sokan hayvana da bağlı biraz. arkaya boşalsa da sorun olmaz ama zaten prezervatif olursa sorun olmayacaktır. hayırlı işler!

1|1
    1|0
    • ne zamandır soracam fırsat olmadı..zaten 4 aydır düşünüyorum..

• hadi kolay gelsin o zaman. iyi eğlenceler diyeyim.

• günün en miğde bulandırıcı sorusu seçilmeli.

1|1
    1|1
  • kayganlaştırıcı acıyı yok etmez azaltır, kayganlaştırıcı vajinanın yaydığı kayganlaştırıcı suyun alternatifidir. anal bölgede bu sıvı olmadığı için onu kullanırsın, yani vajinal ilişkide acı çektiğin gibi anal ilişkide de acı çekersin. kayganlaştırıcı almayı düşünürsen iletişime geç, sexshop ürünleri satıyorum ;)

0|0
    1|0
  • 17-18 cm ilk yapacaksan çok çok çok canın yanacak , yırtılacak ve etraftan kesin duyulacak.

bir daha düşün

0|0
    1|0
  • hayırdır rüyanda mı gördün? acıdan kurtuluş yok... krem çare değil... prezervatif mutlaka kullanmalı... anal yapmadan önce de tuvalete gitmei tavsiye ederim... ve anüsü iyice temizlemeni... haz almak istiyorsan uzun bi ön sevişme şart...

0|0
    1|0
  • Mide bulandırıcısın .. Dinimizde eşler arasında bile ters ilişki haramdır..

2|0
    1|0
  • Anlattıkların çok enteresan gerçekten...

1|0
    1|0
  • Hamile kalma ihtimali mi? :)

1|0
    1|0
  • Bu kadar korkma ama anüsten olcaksa bu iş bence kullanmamalı ve iyi kayganlaştırmak ve haızrlamak lazım anüsü yoksa söylediğin boyutta birde işk olacaksa ağlıya ilirsin bile

0|0
    1|0
    • ağlarımm? o kadar acır mı ya bağırtır mı beni yani :S

• beni çok rahatlatıyor ön sevişmeyi çok iyi yapacağına eminim sen dur deyince dururum yapamazsan da bırakırız diyor sadece mast yaparım diyor ama ben de istiyorum off neyse teşekkürler..

• Olur olur korkma

• laman yapmayı unutma bari :))

0|0
    1|0
  • Anal yapacak yer lazım sanırım.

0|0
    1|0
  • sabah sabah bütün sigortalar attı :( :):: :S :D :P

1|0
    1|0
  • Yani cok ilginç, siz bunu neden yapmak istiosunuz lütfen yazar mısınız? İhtiyacınızın karsılanması icin mi?

1|0
    0|0
  • Arkadansa niye prezervatif kullanıyor?

0|0
    1|0
  • ekle beni yardımcı olayım

0|0
    1|0
    • boşuna gerginlik yapıyosun. ekle konuşalım. sexshop ürünleri satıyorum ve benzer sıkıntıları olan birçok kişiyle konuşuyorum ;)

• taciz tecavvüz karışımı bişey yaşadım diyosun sonra da dostuna kıyak geçiyorsun .. sen de dünden razıymışsın bari adını tecavvüz koyma ;)

1|0
    0|0
  • bi karar verdiniz mi?

1|0
    0|0
    • yapmayacağım karar verdim..cesaret isteyen bir şey zaten..ben bunu sadece korkularımı yenip ileride eşime bir şey hissettirmemek için yapacaktım..ama ileri de karşıma çıkacak insan da önemli..bunu kendimce aşacam..bana yapılan şeyi yaparak değil

• Ben sizin bunu şimdi değil, yarında evlenince de yapmamanızı öneriyorum. Bu tür ilişki (ters ilişki) insanı sağlık olarak ciddi biçimde etkiler. Hem organsal, hem ruhsal olarak etkilenirsiniz. En hoş olanı doğal yolla yaşanması gerekenleri yaşamaktır.

• Prezervatif tavsiye edilir herzaman. Acimamasini istiyorsan bunu sen engelleyebilirsin. Ilk iliskiye girmeden evvel 1 hafta boyunca parmaklarinla anüsünü genislet, ilk basta tek parmak bile zor girer, hergün 1 dakikalik esnetme hem seni fiziksel olarak hemde kafa olarak hazirlamis olur. 1 hafta tabi örnek, duruma göre daha uzun süre evvelde baslayabilirsin

0|0
    1|0
  • her şey olabilir.anal yapıyosan göze alacaksın.

0|0
    1|0
  • anal ılıskı yontemlerı var .. krem vs nın yanıdna parmakla alıstırma gıbı.. acı hıssı az da olsa olabılır.. tabı bu erkegın duyarlılıgına baglglı. bırden koklerse sende basarsın cıglıgı :)

0|0
    1|0
  • he böylece bakire olacaksın sözde değil mi bakire demek zarın yırtılması değil hiç ilişkiye girmemektir. Bu yüzden önden yap bari zevk alırsın :) acır orası daha dar pek esnek de değil erkek için güzel olur. Boyu iyi ama kalınlık önemli.. Kayganlatici, yavaş ve sevişerek olursa acı azalır. Işiniz bitince sonucu yaz da aydınlanalım :)

2|0
    1|0
  • 1: Evet

2: Acı hissi çok azalır. Tamamen gider mi bilemeyiz.

3: Yapış şekli ile alakalı.

4: Öyle bir ihtimal olamaz. Boşalırsada sorun olmaz.

0|0
    1|0
    • teşekkür ederim 4 aydır hala pes etmedi ama ben hala korkuyorum..

• Neyden korkuyorsun ?

• acımasından tabiki de canım kıymetli benim..beni her konuda rahatlatıyor ama benim yine de kafamda sorular var..

Kızlar Ne Diyor 4

• Anal seks ile hamilelik alakasız iki durum onun dışanda prezervatif kullanılması tavsiye ediliyor da biz hiç kullanmadık ama yurtdışında prezervatif hamilelikten çok mikrop kapmamak için kullanılıyor .

0|3
    1|0
    • prezervatif istememin nedeni o zaten

• Basina böyle bir talihsizlik gelmiş olabilir senin adına uzuldum ancak bubu aşmak için böyle saçma bir şeye gerek yok psikolojini daha beterhale getirirsin. Psikolağa git o daha doğru olur.

1|3
    0|0
  • aahahahahah sen yapma en iyisi yaa bu kadar soru işaretiyle. kendinede adama da işkencesin sen.

1|0
    1|0
  • şimdi hak yolu varken b*k yoluna niye şeettiriyonuz tövbe ya :D

1|1
    1|0
Yükleniyor...