Sperm Testi, spermiyogram?

Dört günlük perhiz ardından yarın sperm testi vereceğim hastaneye. Biraz daha cinsel istek artsın, testesteron artsın diye boşalmadan birkaç kez mastürbasyon yapmalımıyım? yani tam boşalma anında mastürbasyonu kesip sadece vereceğim örnek için hastanede boşalacağım? Yoksa bu sonuçları değiştirirmi? Bu testi yaptıranlar varmı? Sonuç için kötü bişey olmasada şuanda sanki korku var içimde pskolojikmidir bu durum? Yardım eden herkesten allah razı olsun.

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle yapma o an ne ise o olsun.
    bende verdim birkaç kere o testi sıkıntı yapmamalısın. Bence gittiğin yerde hijyene dikkat et., sana verilen kavanozu kirli elle tutma kapağının içini elleme. penis başın önceden temiz olsun. Sabun kayganlaştırıcı ya da bir madde kullanma. kabın içine sadece penisinin başını tut ve içine boşalt. son olarakta son damlasına kadar koy içine onun bile önemi var. Ben dönem dönem yaptırdım bazıları kötü çıktı ama ortalamanın üzerinde test sonuçları ve o kadar korkma. geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim yaptırdım sonuçlar normal çıktı çok şükür. sizede yardim ve tavsiyeleriniz için tesekkur ederim allah razi olsun

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Testosteron artmasının bir faydası yok spermler için. Boşalmadan da olsa mast yapma.

0|1
    0|0
Yükleniyor...