Ülkemizde bekaret/kızlık zarı sorun olmasaydı

evet önemsenmeseydi avrupa gibi olsaydık mesela ozaman ne olurdu cinsellik nereye giderdi acaba

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yapan zaten fazlasıyla yapıyor, Hatta öyleki hiç beklemediğiniz insanlar öyle şeyler yapıyor ki, gördüğnüzde veya duyduğunuzda o insandan beklemediğiniz için şok geçirmemek elde değil.

En basit yaşadığım bir örnek;

Eşimin evli bayan arkadaşı, cinsel konulara ve hatta biraz açık giyinme konularına o kadar soğuk bakıyor ki. Kızı tanıyanlar aşırı tutucu biri olarak biliyor veya öyle tanıyor. Eşime bu yapıdaki bir çok kişinin içinde bastırılmış duygular olduğunu ve fırsat olduğunda yapmayacağı şeyin olmadığını, o yüzden bu tür kişilere güven olmayacağı ve dikkat etmesi gerektiğini hep söylüyordum.

Kısa bir süre sonra bu kızın gizli saklı bir kaç ilişki yaşadığını öğrendik ve hatta birini de bizzat kendisi itiraf etti. Hatta itiraf ettiği kişiyle buluşmak için kocasından daha rahat izin alıp gezmeye gidiyor gözükmek için eşimle alışverişe çıktığı yalanlarını söylediğini, eşinin tesadüfen beni aramasıyla öğrendik.

Kısacası isteyen zaten istediğine veriyor, kimisi bunu saklamıyor ve açık yüreklilikle ifade ediyor veya belli ediyor. kimiside saman altından su yürütüyor.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zaten o yöne doğru gidiyoruz az kaldı.

0|1
    0|1
  • herkez istediğine verirdi tek gecelik ilişki artardı

1|4
    1|0
  • Öyle birşey olmasaydı sevdiğim adama kendimi gönül rahatlığıyla bırakırdım.

0|0
    0|1
  • Şu an zaten cinsellik aldı başını gidiyor

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• nereye gıdecegının bı onemı yok benım ıcın kızlık zarı dıe bır sey yok tkmıyorum bıle o ney ya ınsanı kucumser gıbı bune abı bırz medenı olun ya gıdın genel evıne ısınızı gorun bekaretınızı kaybedın gelın sımdı kızlara bakıremısınız dıe sorun ya ne sacma sapan seyler hem kımse artık anlıymaz oyle mlca seylerı kalmadı eskıdendı onlar sımdı dıkılıo da sımdı en ıyı sey guven kızlıkmıs guven olduktan sonr aalyı fııs bıde ask bu varsa gerısısne koy gıtsın :))

5|1
    0|1
  • o sevıyeye ulasmı bı ulke zatn kuturel duzeyde yetısmıs. cınsel egıtım dahılınde merakını gıdermıs. cınsel baskı hıssetmeden aysayacagı ıcı ulke su an oldugu kadar sapık dolu olmayacaktı...

ve ulkede namusu kızlık degıl kısılık onler. muhtemel dusuncen bekaret olmasaydı onune gelenle sevısecegındır ama bunn tam tersi olmakta...

1|0
    0|0
  • simdi önemli ortalıkta ellenmeyen öpülmeyen kalmadı birde önemsenmeseydi ne olurdu artık sen anla...

1|0
    1|0
  • gitti gidiyor :)

0|0
    0|0
  • bi kaç nesil sonra öyle bişey kalmayacak zaten, sen 80 yaşında olursun görürsün o zaman zaten nereye gittiğini :))) ben göremem yaşım fazla :)

0|0
    0|0
  • avrupayı geçtik yahu

0|0
    0|0
Yükleniyor...