Hamileyim ama nişanlım istemiyor?

1 aylik Hamileyim ama nişanlım kabul etmiyor aldırmıycam aileme söylüycem düğünü hizlandiralim dedim oda aldirmazsan beni unut dedi simdi napicam?

2|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• O na deki ;

" Bak bu çocuğu birlikte yaptık ve ben bu çocuğu istiyorum. Eğer sen bana karşı sorumluluğuna sahip çıkmazsan, gideceğin yer ceza evi olur. Beni kızdırma sakın "

Erkek nişanlısı ile sevişecek cinsel ilişkiye girecek, sonrada kaçacak, nerede öyle üç kuruşa beş köfte..
    Sakın taviz verme..

1|1
    0|0
    • Cok haklisin kaçmak yok evlenmemiz lazim hemen ama nasil ikna edebilirim

• Güzel güzel anlat, eğer anlamıyorsa suçlu duruma düşeceğini hissettir. Bu çocuk oyuncağı değil ki.
      Zaten evliliğe adım atmışsınız nişanlanmışsınız. ya cinsel ilişkiye girmeyecekti ya da sorumluluğu paylaşacak.

Erkekler Ne Diyor 25

• -sakin aldirma, uckurunu düşünüp keyfini yapan adam olsun da sahip çıksın. Değmez onun için cana kiymaya ailene şöyle.

1|1
    0|0
  • çok iyi düşünmelisiniz o çocuk olduktan sonra hayatın asla eskisi gibi olmayacak ona bağlı olacaksın daha evliliğin ilk yıllarında beraber gezip eğlenmek varken çocuğa bağlı kalacaksınız istememesi seni sevmemesinden ya da çocuk istememesinden değil ayrıca ondan habersiz nasıl birşey yapabilirsin sen bu adamla hayatını birleştireceksin ortak bir karara varmanız gerekiyor

0|0
    0|0
  • Kızlar birlikte olacağınız erkeği seçerken dikkatli olun biraz biz erkek arkadaş bile seçmekte zorlanıyoruz öyle erkeğe yazıklar olsun delikanlı değil hayvansı varlık nasıl bir gururu var o adamın sen ilişkiye gir sonra çocuğu kabul etme öyle seni seviyorum diyen önünüze gelen her yakışıklıyı adam yerine koyarsanız yandınız. yani her erkeğe evlenme şansı vermeyin odunlar bırakın ormanda yaşasınlar.

0|0
    0|0
  • Evlenecek adam niye sorun ediyor. Hemen evlenirseniz, erken doğum masalı ile kimsede anlamaz.

1|0
    1|0
  • senden bir cacık olmaz cocuk ya korkuyor yda istemiyor seni hazır degildir ama hazır olmak zorunda oldugunu kabullendir derim..

0|0
    0|0
  • Affedrrsin ama senin nisanlin tam bir o* cOcugu sakin aldirma senin icin zor ol ur ama aldirma dunya tatlisi bir cocugun olur insallah

1|0
    0|0
  • Nikah yok nasıl olsa, tecavüzden mahkemeye veririm de bak nasıl tutuşuyor.. :)

1|0
    0|0
  • Acele etmeyin biraz bekleyin düğüne çocuğunuzu da davet edersiniz

1|0
    0|0
  • Git şikayet et bana tecavüz etti diye i. bneyi, görsün ebesini oda...

Sende bu şekilde tehdit et

1|1
    0|0
  • Dini inancın varsa bu bir imtihandır. Keş evlenmeden önce yapmasaydın.

0|0
    0|0
  • aldırırsam seni terk ederim de sen ne salak bir kızsın bence hayatını yakmışsın bu adamla evlilk sana zarar verecek :((

0|0
    0|0
  • Bizim almanyadaki komsular gibi olmus nisanlilar 6 aylikken dugun yaptilar korunsaydin ya dogur millet bulamiyor onu

0|0
    0|0
  • senin nisanlindan adam olmaz sendende hic bir sey olmaz yaparken aklin nerdeydi sikiken gotun davasi olmaz yasarken dusunmediysen sonuclsrinada katlanacaksin

0|0
    0|0
  • sen bı babanla konus o halleder

0|0
    0|0
  • O caniyle evleneceğine ver mahkemeye dna testiyle falan ispatında olur sıkıysa istemesin

1|0
    0|0
  • o nasıl nısanlıymıs oyle senden ayrılmayı dusunuyor anlasılan

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Onu adam yerine koyupta evleniyorsun birde. o cocugun gunahi neymis sor ona

0|0
    0|0
  • yapmadan neden düşünmedin bunu

0|0
    0|0
  • Sorumsuzsunuz

0|0
    0|0
  • adam zaten seni istemiyorki, aldırsanda unut onu.

0|0
    0|0
  • zaten alınmaz artık

0|0
    0|0
  • seni polise şikayet edicem tecavüz etti bana ne elinden geleni yap ailesine söyle

0|0
    0|0
    • evlenmeden önce neden ilişkiye giriyonuz anlamıyorum, zina yapmışsınız, siz müslüman değilisniz

• Adamin evlenmeye niyeti yokmus mk

1|1
    0|0
  • sen ona erkek mi diyorsun? birlikte olduğu kadın ona bir çocuk verecek ve istemiyor..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• o böyle yapıyorsa sende git bana tecavüz etti zorla korkumdan kimseye diyemedim de ne demek istemiyorum sanki sen onu tek başına yaptın bu şimdiden böyleyse evlenince de aynı olur o yüzden bu adamla evliliği düşünme gerekirse çocugu tek başına büyüt

0|1
    0|0
  • ciddi düşünmüyor olsaydı nişanlanmazdı kızı üzmeyin bu tür konuşmalarla. bence kendini bu duruma hazır hissetmiyordur biraz dha bazı şeyleri yaşayıp ole evlenmeyi düşünüyordur ama senin elinde bence bak ilerde çocuk olurken daha çok zorluk çekeriz şimdi olmak zorunda falan deyip pundunaya getir kıyın nikahı düğün ne zmn olrsa sorun değil . aldırma derim ama...

0|0
    0|0
    • Aldirmiycam evlenmek zorunda

• Annesiyle gittim kürtaja ailesi istemedi daha cok erken diye bahane uydurdular psikolojim cok bozuk sürekli kendisiyle karşilasiyorum unutamiyorum onun icin kesin bitti.

• lanet olsun onların insanlığına annesi nasıl ki oğlundan ne bekliyorsun insanlık ölmüş.

• Bu çocuk ya gidici ya da gerçekten çocuk istemiyor

0|0
    0|0
    • Cocuk istemiyor evlendikten sonra bile hemen olmasin diyordu

• Madem nisanlisin annene ya da bir yakinina soyle sana yol gostersin, ya buyukler duyacak ve hemen evlenceksiniz ya da kimseye haber etmeden yok edeceksiniz ama vebali çok büyük!

• Bekleyemesiniz mi hadi beklemediniz korunsaydiniz masum bir bebegin canina kiymak bu kadar kolay olmamali

0|0
    0|0
  • Tamam herseyi gectik icine bosalmasina neden izin veriyorsun?

0|0
    0|0
  • nişanlıyken beraber olunmamalı demekki ikna etmeye çalış derim bir şeylerde korrkuyor olabilir

0|0
    0|0
  • Çocuğun senle evlenmeye niyeti yokmuş belli ki zorla kendini mi aldırcan :D

0|0
    0|0
  • Git söyle tabi ailene yaparken düşünseymiş

0|0
    0|0
    • Ya ailem beni istemezse oda var kotu olmak istemiyorum

• Dikkat etmeniz lazimdi o cicugun gunahi ne olmus bir hata yaziktit yapmayin 2 dakka zevk icin bir hayat öldürüyosunuz

• bızde nısanlacaktık nısana gun kala benı bıraktı ve hamıle olma durumum var ıstemıyo hıc bır sekılde benı konusmuyo hamıle olmazsın dıyo ınanmıyo bıde

0|0
    0|0
    • Nasil inanmaz ya senin ondan öncen yoksa inanmali kanitla bu durumu nisani bozmayin

• yaptı braktı canım ınanmıyo hamıle degılsın dıyo yalancı dıyo kabullenmek ıstemıyor ondan oncem olmadı o kızlıgımı bozdu ama ınamıyo ıste hamıle olup olmadıgı kesın degıl

• Seni nisanlinmi bozmustu

0|0
    0|0
  • şu an çocuğa hazır değilim aldıralm dese okey. ama beni unut ney laaaannn

0|0
    0|0
  • hamileysen essek gbi evlenmek zorunda ama sen , seni istemeyen biriyle evlenmek ister misin ki?

0|0
    1|0
    • Soğudum ondan o kelimeyi duyunca aldirmak istemiyorum ama babasiz nasil olucak nisanlimi nasil ikna edebilirim

• canim evlendin diyelim , adam zorla evlendiniz diye ne sana kocalik yapar ne de seni kari niyetine koyar. Sonra ayrilirsiniz iliski duzen tutmaz. evlenip ayrilmak mi iyi yoksa sorunu halledip yoluna bakmak mi? git aldir cocugu

• Malsın kızım sen

1|0
    1|0
Yükleniyor...