Kızlık bozulmadan hamile kalinir mı?

Erkek arkadaşımla anal yaptık ustume boşaldı ama sildim aşağı kacmis olabilir ben hemen sildim hamile olamam dimi bakireyim bu arada (dalga geçecekseniz bişey yazmayın)

Güncellemeler:
Namus bekçiliği yapıp yargılamayın cevap verin sadece!

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• bakire iken hamile kalınır bu mümkündür ama söylediğine göre ve yorumlardaki cevaplarına okuduğuma göre hamile olamama ihtimalin yüksek regl gecikme nedeni çok stres yaptıysan olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• evet sen bakiresin ((( ne mutlu kocanada gurula söle arkdan verdim ben bakireyim de kan geldi sorun ne de?

3|1
    0|0
  • Vajinanın üstüne mi boşaldı?

0|0
    0|0
  • kızlık zarı orayı kapatan bir kapı, açılmadan nasıl hamile kalınacak?

1|0
    0|0
    • Hayir oyle degil o kizlik bozulmadan da hamile kalinabilir

• tıbben yok, ama zarın yırtıktır bilemem aradan kaçarsa spermler hamile kalabilirsin yani

• Hamile olma ihtimalin var.

0|0
    0|0
  • iğrenmiyor musunuz anal yaparken? nasıll mideniz kaldırıyor?

2|0
    0|0
  • kalınır ama içine kanala akıtılırsa anal sexden hamile kalınmaz korkma öyle kolay olmazsın hamile değilsin içine kakdırmadın değilmi

0|0
    0|0
    • İçime gelmedi ama ya kactiysa ve bu ay adetim gecikti

• Anladim ama cok aşağı inmis olması imkansız zaten hemen sildim ben

• korkma bişi olmaz kondom kullan ve ayrılırsan sevgilinden izmire beklerim :))

• Yok tabii ki.. İçeri bosalinca bile direk hamile kalınmiyor. Dışarıdan akacak da girecek de ohoo çok çok çok zor..

0|0
    0|0
  • Kalinmaz ya merak etme yuzde 1 dir bence bir ihtimal varsa bile hamile kalinsa yani sevgililerin %70 &80 i hamile olur takma kafaya

0|0
    0|0
  • Sen rahatina bak bisey yok

0|0
    0|0
  • olma ihtimali var canım

0|0
    0|0
  • aksjdh yok yok bişi olmaz korkma :D

0|0
    0|0
  • kalınır

0|0
    0|0
  • içine kaçtıysa kalabilirsin

0|0
    0|0
    • Cok aşağı kaçmadı galib bide anında sildim ben

• Olunabilir

0|0
    0|0
  • Kalmazsin sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • Yok canım oyle bisey olmuyor ya basimizdan gecti

0|0
    0|0
  • anal güzel bir şey.

0|0
    2|0
  • analdan rahat rahat yapın birşey olmaz. ama boşalacağı zaman tamamen girip dibine boşalsın ve bir süre wcye gitme. ben hep içine boşalıyorum hatunun :) korkma böyle yaparsanız imkansız. dogy ile başlayın sonra sen bitişe doğru yüzüstü uzan öyle devam edin böyle istediği kadar boşalabilir.

0|0
    0|0
  • kalınır kuzum ayvayı yedin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Umarım hamile kalırsın.

Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.

0|0
    1|0
  • Dogru yazdiysan kalmazsin ihtimal var ben cok arastirdim bosuna kasma nette ama degilsindir yani sen simdi stres yapcan adetinde gecikicek felan. Test al zaten bisey cikmicakta kafa rahat etsin. Hatta tobe etcen bidaha yapcan falan

0|1
    0|0
  • Hi hi bakiresin evet.

0|0
    0|0
  • Evet kalabilirsin çünkü spermler hareketlidir yeteri kadar uçeri boşalmasa bile hamile kalabilme durumun var

0|0
    0|0
  • Merak etme öyle hamile kalınmıyor

0|0
    0|0
  • Bakireysende hamile kalabilirsin

0|0
    0|0
  • Zar esnekse evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...