Sevgilimle aramdaki bu ilişki hakkında.

Arkadaşlar bu tam olarak cinsellik konusuna girmiyor o yüzden buraya yazdım ki zaten seviyem yetmediğinden de yazamıyorum. 2buçuk yıldır beraber olduğum bir sevgilim var. Ve daha ilk defa 3 gün önce öpüştük. Evlerinin oraya gittim akşam dışarı çıktı. Ertesi gün tekrar gittim çok cesaretsiz bir insanım sadece evinin önünde dudağından minik öpebildim. Ama o bana sarılıyor sımsıkı, bana yakın durabiliyor. Beni gerçekten çok seviyor ben de onu çok seviyorum. Bana bu konuda da güveniyor yani gerçekten ciddiyiz. Ne yapacağımı bilmiyorum gittiğimde bu sefer tutup uzun bir şekilde öpeyim mi? İstiyor mudur? Eğer bazı şeyleri yapmazsam sanki bende iş yokmuş gibi algılayacak. Ondanda ilk adımı bekleyemiyorum çok utangaç bir insanım ben. Yada önce onu heyecanlandırmalı mıyım? Lütfen yardım edin arkadaşlar. Gidip öptüğümde de sadece onun için geliyormuş hissi de vermek istemiyorum. Ben 19 yaşındayım sevgilim 18 yaşında. Aramızda herhangi bir güven problemi yok. Onu şaşırtmalımıyım? Çok fazla soru sordum ^^ Şimdiden teşekkürler.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bu Soruları Ona Sor..

0|0
    0|0
    • Onu da düşündüm ama şimdi öpüşmeye başladık değişti bir anda falan diye de düşünmesini istemiyorum. Onun hakkında en ufak kötü bir düşüncem yok.

• Bilemiyorum.

Kızlar Ne Diyor 1

• cok masumsunuz bu masumiyti sakin bozma üzme sevgilini aldatmada

0|0
    0|0
    • Onu çok seviyorum aldatmaya da niyetim yok sadece amacım ilişkimizi bir basamak yukarıya çıkarmak. Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama birbirimize daha çok bağlanırız diye düşünüyorum bu tür şeylerden sonra.

Erkekler Ne Diyor 1

• Birader beni yanlış anlama ; Sen şimdi yapmazsan başkaları onu acımadan çatur çutur ...

0|0
    0|0
    • Ya tamam bir şeyler yaparsam ters karşılamaz ama yine de bir cesaretsizlik var üstümde. Bazı sinyalleri veriyor aslında. Mesela bana sarılıyor sarıldıktan sonra tam ayrılırken yüzünü yakınlaştırıyor bana ama bn yapamıyorum işte :{

Yükleniyor...