Evlendik ama cinsel ilişki olmuyor :( ?

ben evleneli bugün 4. gün ama biz hala yapamadık ben çok kasiyorum kendimi eşimde ben kendimi Kasinca erken boşalma oluyo ya da kalkma olmuyo Hangimiz de sorun var anlayamadım uğraşıyoruz olmuyo doktorluk bir sorun var mı sizce?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun sende değil sorun bu toplumun evlendiğinde cinsellik yaşamayı anormal olarak görmesi. Kuvvetle ihtimal sende ailenden cinselliği çok ayıp olarak gördün bu yüzden kasıyorsun. Dikkat et vajinismus hastalığına yakalanma çok kötü. Ha cinselliği öcü olarak görüyorlar diyorum ama nikah dışı ilişkilerden bahsetmiyorum genel olarak evlendiğinde bile bu toplum yüzünden rahat rahat ilişkiye giremiyorsun eşinle.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Dert etmeyin bunu... hemen olacak diye bir şart yok... önce sevişin birbirinizle sadece... dokunun okşayın öpün koklayın... oral yapın birbirinize... alışın iyice... eminim biraz alışıp rahatladıktan sonra sorun kalmayacaktır... elinle ya da oral yaparak boşalmasını sağla sevişmenin sonunda... yarım bırakmayın birbirinizi... ama acele etmeyin... dediğim gibi önce alışın birbirinize...

1|0
    0|0
  • Cinsellik uyum isidir senin kendini kasman onunda psikolojisini bozar ve dogru durust ereksiyon hoslanti saglanmaz daha ziyade kendini kasmadan onun icin hazirlan ve herseyden farkli olarak daha guler yuzlu ve rahat olmalisin.

1|0
    0|0
  • Kasmanin nedeni esin... elbette kasacaksin kasmani engelleyecek olan esin.
    Esin de is yok kusura bakma.

0|0
    0|0
  • heyecan var stres var ikinizde rahat olmalısınız sen kendını fazla kasma esınde yavas yvas girsin içine birde kayganlastırıcı krem ya da jel kullanın

0|0
    0|0
  • Rahatla sakin ol :D :D

0|0
    0|0
  • Bence sevismeyi uzun tutun beklemedigi anda guzel seyler giy ve kucagindan inme daha sonra iliskiye girin ama on sevisme uzun olsun 👍ve kendini kasma sen onunsun artik

0|0
    0|0
  • Sewişmeyi uzun tutun eşin erken boşalmaz o zaman yarım saat 1 saat sürsün 1. posta 2. posta da anlasırılır kimde oldugu sorun

0|0
    0|0
  • Çözüm net ; sen sızana kadar iciyorsun eşin sen sızmışken dumene geçip ilk turu atıyor uyaninca sana mutlu haberi veriyor sonra el ele tutuşup ip atliyorsunuz

0|0
    0|0
  • eşinde erken boşalma var. çözüm kolay sakinleştirici hap alsın heyecanı yatışır. sende sakin ve sevecen ol aşırı tahrik etme. ilkini soksun gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • evet doktora danışlın derim

0|0
    0|0
  • Doktora gitmeyin simdilik kendi aranizdq rahat olup çözün. Rahatlayin gevşeyin. Duş sonrasi deneyin

0|0
    0|0
  • İkinizde boşalın 2 postada olur :D

0|0
    0|0
  • bir ilaç tavsiye ederdim ama hem gizlisin hem evli olmama ihtimalinle yazamıyorum

0|0
    0|0
  • Doktor var cozersiniz utanirim faln deme burada utanmadina gore sikjnti yok olur zamanla

0|0
    0|0
  • uğraşmayın yavaş yaklasın bir birnize

0|0
    0|0
  • İlginç bir durum inş olur bu aksam

0|0
    0|0
  • kasarsan olmaz.. istekli olmalısın ki eşinde performansı yüksek olsun ;)

0|0
    0|0
  • Biraz daha ugrasin bakalim :)

0|0
    0|0
  • kasma kendini..

0|0
    0|0
  • Alisirsinizz dua etmek lazim

0|0
    0|0
  • Taran psikolojik bir durum zamanla duzelecektir rahat olun ikinizde

0|0
    0|0
    • Girince acıyı duyunca itiyorum onu sonra oda boşaliyo ve birdaha kalkmiyo o :(

• Ya işte sende kasiyorsun kendini o zaman krem sür eşimin penisiné yavaşça girsin seni korkutmadan daha yazardım ama şimdi engel yemeyeyim

• İsler vahim

0|0
    0|0
  • Biraz sakin olun, heyecanınız yatışsın. Kendinizi dinleyin, illa olacak diye yaparsanız psikolojikman baskıda olmaktan ötürü olmaz. Spontan olsun. Şimdilik doktorluk bir durum gözükmüyor.

0|0
    0|0
  • olur zamanla takmayın fazla. İşin o kısmını fazla dert edinmenizden kaynaklanıyor büyük ihtimalle. Erkeğin tekrar hazır olması yarım hatta bir saati bulabilir.

0|0
    0|0
  • Kastigin icin olmuyodur sabirla devam once konusarak yaklassaniz birbirinize :)

0|0
    0|0
  • olayı fazla abartıyorsunuz akışına bırakın olması için uğraşmayın bol bol sevışın elbet bı anını bulup olacaktır

0|0
    0|0
  • acele etmeyin zamanla olur bizde 1 hafat uğraştık

0|0
    0|0
  • Kendini serbest birak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Doktora gidin

0|0
    0|0
  • mesaj yaz taktikler vereyim istersen kardeş, Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • 1.) bu sitede zaman geçirme, eşinle vakit geçir
    2.) doktora gidin - ikinizde

0|1
    0|0
  • bir sure sadece sevisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...