Mastürbasyon sonrası?

Mastürbasyon sonrası uyarıya açık oluyor musunuz?
Mastürbasyon sonrası kolay sertleşme yaşayamamak normal midir?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Masturbasyon sonrası tekrar aynı hissi yakalamak kaldığın yerden mast yapmaya devam etmen çok zor. Bir çoğumuzda bu böyledir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok normal kardeşim erkeklerde bu iş böyle zaten belli bir zaman geçmesi gerekiyor tekrar ereksiyon olabilmek için.. Ama kızlar ilişki esnasında 2-3 kez orgazm olabilirler.. Onlardada orgazm olmak zor ve uzun.. :)

0|0
    0|0
    • bunu duymuştum. ama yüksekten atan apaçiler sağolsun, mastürbasyon sonrası kolay uyarılamadığım için bir sorun var zannettim, teşekkürlerç

• Bırak sen onları bende çok gördüm kızla odaya girip çıkması bir olanmı dersin, " kalkmıyo kalkmıyo " diye bağıranmı :) Rica ederim.

• yaşa göre değişir bu durum ama mast sonrası benimki hemen inmez devam etsem ederim ama etmiyorum ama norla olanı sağlıklı bir erkeğin boşalma sonrası en gec 30 dakika sonra tekrar sertleşme olması gerek

0|0
    0|0
  • Heralde normaldirr cunku bir kerre zevki aliysn sonraki sertlesme icin vakit lazim amaa bu kosoden kisiye degisir bazi kisilerde mast sonrasi bile sertlesme devm edebilir ama ikinciye bosaliyim dersn hemen olmazz uyarman lazm iyice okey

0|0
    0|0
  • normaldir yarım veya 1 saat istek olmaz zaten

0|0
    0|0
  • Yaşla birlikte sertleşme süresi uzayabilir, normaldir.

0|0
    0|0
    • yaşım geçik değil. mastürbasyon sonrasından söz ediyorum. hemen sonra.

• Bir bardak su içtikten sonra bile 2. bardağı içmeden bir soluklanırsın kardeşim. Her kişide bu soluk süresi değişir. Kiminde 1 dakika sürer kiminde 15 dakika çok kafaya takılacak bir durum yok.

Yükleniyor...