Erken boşalma olmaması için taktikleriniz neler?

Ben videoda görmüştüm sevişme yaşanırken erkek geliyorum ben artık diyor ve kadın da hayır hayır lütfen biraz daha dayan diyor. Siz de böyle şeyler kullanıyor musunuz? Erkeklerden sevgilisi ona böyle diyen var mı? Ve başka ne tür konuşmalar yapılıyor?

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• ıkın diyor benimki

2|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Kesin çözüm cinsel terapi almak.Bilimsel yol bu.

0|0
    0|0
  • o film hatırlıyorum amerikan pastası ki bir sahne :D filmlerdeki çoğu şey sahte onlara bakma sen ;) erken boşalmayla ilgili olarak bir şey duymuştum ne derece doğru bilemiyorum ama çok fazla mast yapan erkeklerde sık görülüyormuş diye duydum birazda psikolojik sanırım detaylı bilgi için buradan baka bilirsin bunla ilgili egzersizler varmış ;) link

0|0
    0|0
  • testislerin altında anüse giden kalın bir sperm kanalı var damar gibi oraya bassın sevgilin penis başı şişecektir sonrasında penisin başını sıksın penisi sertlikten biraz kurulup normal olacaktır ve bu sizi 5 dk felan daha idare eder böyle yaparak en fazla 10 dk felan uzatabiliyorum ben ama fazla zevkten penis başı tahriş olabiliyor

0|0
    0|0
  • Zenci muhabbetleri yapıoruz :) '' 'Hey dostum Başını dikt tut''

0|1
    0|0
  • gel gel gel sag yap topla topla duz gel hah tamam ohşşşşşş

0|0
    2|1
  • ilyas salman belgeselini izledikten sonra çok acıklı gelmişti. normal arkadaşlarıma bunu tavsiye ediyorum. belgeseli izle sevişirken boşalacağın anda ilyas salmanî düşün diye. bana gelince benim sıkıntım da geç boşalmak. gitmediğim ürolog kalmadı. dedikleri tek şey "erken boşalmanın çaresi var ama geç boşalmanın yok"

0|0
    0|0
  • benimki genelde yeter lan bırak artık diye bagrıyor taktik kullanmıyorum

1|0
    4|2
  • hatırladım o videoyu :))

0|0
    0|0
  • sprey harici hepsi traşş.sabaha kadar skoko.

0|0
    0|0
  • başka bişiler düşününce boşalma süresi 10dk daha artıyo

0|0
    0|0
  • kamasutra en uygun çözüm

0|0
    0|0
  • partnerine erken boşalma de :D

0|0
    0|0
  • erken boşalanlar alta olsun

0|0
    0|0
  • nesli tukenmekte olan okuz basli antiloplari ve yanliz kalan kutup ayilarini konusuyoruz sayilir mi?

0|0
    0|0
  • hu huhuuuuu

0|0
    0|0
  • Geçen bi ablamızın kocası çarpım tablosunu sayıyordu :D

2|0
    0|0
  • Erkeğin yumurtalarının altında penis kökü var oraya bastırırsan boşalma hissi gider.

0|0
    0|0
  • benim öyle bi sorunum olmadığı için öneri sunamayacağım

0|0
    0|1
  • Partnerinin daha rahat olduğu, kolay gevşeyebildiği ve efor harcamadığı seni kucağına aldığı veya sırt üstü yerde yattığı pozisyonda partnerin boşalmasını daha rahat kontrol edebilir. Ve de sen bu pozisyonlarda daha hızlı ve rahat orgazma ulaşabilirsin.

1|3
    0|0
  • senin erkeğinde erken boşalıyor sanırım.bunun için birkaç etkili taktik var

0|0
    1|0
    • Hayir sadece merakimdan soruyorum.

• penis başını tutma taktiği çok etkili

Kızlar Ne Diyor 2

• evet bazen bu tür konuşmalar yaşanıyor. mesela soruyor senin daha var mı falan.tam gelmeden durmak lazım söyle 10 sn falan öyle gecikiyor erkekler.

0|0
    0|0
  • kocayi degistir.

1|1
    0|0
Yükleniyor...