Kızlar, adet olunca neler hissediyor sunuz?

yani öyle olunca ne gibi eksiklikleri oluyor size zararı ne mesela? lütfen açıklayın

0|0
5

En İyi Kız Görüşü

• Azıcık sinirli oluyorsun, belin ağrıyor, çok su içiyorsun, sürekli hareket etmek zorundasın o zaman daha az sancın oluyor falan filan..

0|1
    0|0
    • geçen gün kız arkadaşım bana olmadık yere kızdı bağırdı çağırdı cevap bile veremedim :-D ama birden oldu anlam veremedim belkide o an adet oldu dimi

• Olabilir tabii..

• kızları çözmek zor ya

Kızlar Ne Diyor 4

• paranoyağa dönüşüyorum :D

0|0
    0|0
  • İlk gün ağrı çok oluyo kanama ikinci gün artıyor bir kaç gün geliyor yine azalıyor toplam bir hafta sürüyor diğer kızlar zaten diğerlerini yazmış böyle.

0|0
    0|0
    • hmm anladım. halsizlik falan çok oluyor mu mesela. kişiden kişiye değişir mi yoksa

• evet kokuyo sonuçta kan?

• hmm peki sağolun :-) inanın karşınızda olsam böyle rahat soru soramazdım gerçekten, öğrenmek istediklerimi olduğu kadar öğrendim sağolun, sizin de öğrenmek istediğiniz bişey varsa bende cevap vermeye hazırım :-) ne olursa sorabilirsiniz hoşçakalın

• Su an hasyauom mesala
    Uyuyamiyorum ve bu beni drli ediyor
    Ve duygusal oluyorum ben ilk iki gun karnkm çol acikiyor agrilarkm oluyor özellikle uyurken

0|0
    0|0
    • adet olunca halsizlik oluyor mu mesela? ve çok kan geliyor mu? genel olarak nasıl

• Kişiye göre değişir 5-7 gün Arası sürer. Genelde aralıkları 28 gündür ama strese, hava değişimine göre değişir. Mesela 22. Günde de adet olabilir 50. gunde de. Bu anormallkkleri saymazsak evet 3 hafta kanama filan olmaz. Günlük ped kullananlar. Bazilarinda islanmalar falan çok oluyor onu önlemek için kullanıyorlar

• hmm anlıyorum yani normal ıslanınca belli olmuyor ancak çok ıslanacağını bilen düşünen kızlar yanında mutlaka ped taşır öyle mi? bir gün tren istasyonunun önünden geçiyorum yeminle hemen dikkatimi çekti bir kız ayakta dikiliyor ama fark etmemiş üzerinde beyaz pantolon vardı ve vajinanın altına doğru küçük bir sızıntı halinde akmış öylece durmuş ama bayağı belli oluyordu. bunu demek ki anlamadı. ped den hariç bişey yok dimi koymak için

• sürekli tetikte oluyor insan.

0|0
    0|0
    • ne gibi mesela neyden çekiniyorsunuz ki

Yükleniyor...