Kapat

Erkek kardeşimin gay olmasından şüpheleniyorum.

bi erkeğe yakışıklıymış tatlıymış desem oda diyor evet tatlıymış yada değilmiş, sizce bu normalmı? Bide erkek arkadaşı yanında otururken kalçalarına dokunduğunu fark ettim, artık iyice şüphelenmeye başladım ve bu durum hiç hoşuma gitmiyor.

Siz ne düşünüyorsunuz? Onunla bu konu hakkında nasıl konuşa bilirim, acaba gayşe,a gay olmaktan vazgece bilirmi, nasıl? Bu arada erkek kardeşim 17 yaşında.

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• bırak çocuk tercihlerini yaşasın nesinden korkuyorsun . kızlara ilgi duyamıyorsa bu onun suçu değil hormanlarının suçu yaradılışın gerekçesidir

1|2
    0|2

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• gaylık bir tercih değil nette okuduğum bir yazıya göre. küçüklüğünden beri gelen bir durum bu. eğer annesi ya da kız kardeşleri daha çok ilgileniyorsa onları örnek alır ve davranışlarını benimser. yine o yazıya göre terapi falan da işe yaramıyormuş.ancak davranışlarını gizleyebilirse normal biri gibi hayatına devam edebilir. biraz da iradeyle alakalı kendine hakim olup kızlara ilgilenirse kız arkadaşına iyice alışır. onu benimser sonunda sahip çıkar. kızla ilgilenmekten umarım gayliği düşünmeye fırsat bulamaz.

0|0
    0|0
  • gay ise gay dir, bunu değiştiremezsin, ayrıca ya gay değilse ? senin bu soruyu ona sormana nasıl tepki vereceğini kestiremezsin bile, öyle bişey yapma derim

1|1
    0|2
  • Bende erkek arkadaşlarımın poposunu eliyom okkuşuyom bi kere versene diyom şimdi ben gay'mıyım mk sadece şakasına takılıyom.

1|0
    0|2
  • kesinlikle var bisey yoksa bir erkek bir erkege öyle sey demez birde kız kardesim veya ablam yanımda erke tatlıymıs falan dicek hee saplagı yer :) onda var bi numara peki kızlara nasıl bakıyor aynı konuyu bide kızlar için ac aaa kıza bak ne güzel filan diye veya cirkin diye ozaman nediyor ?

0|0
    0|0
    • kizlara bakmiyorda birseyde söylemiyor

• yani su kız falan güzel abla bu kim yapsana bana sunun adı ne diye filan hiç kızlarla merakı sorusu yokmu sana walla ben olsam basının etini yerdim o kim bu kim onun adı ne bunun cıktıgı varmı ? :) ama malasef kardesinde ozaman bir sorun var gibi hee tamam bizde olur erkekler arsında el kol hareketleri ama bariz saka olduguda anlasılır

• sana ne bundan ?

1|0
    0|1
  • Seni rol model olarak alıyor olabilir. Oturup onla konuşmalısın.

0|0
    0|0
  • İtalya'da gay evliliği serbest. İtalya vizesinin bi çaresine bakın bence..

0|0
    1|2
  • açık açık sorarsın belki sana öyle gelmiştir gay se zaten vazgeçebilecek bi durum olduğunu düşünmüyorum, kız kıza dolaşırsınız artık :D

0|0
    0|0
  • allahtan pipiye sarılmıyor.bence çocuk dötçü

0|0
    1|3
  • herseyi oluruna birak. su yolunu bulur

0|0
    0|0
  • ohooo :D böyle şeylerle gay olunsaydı bizde olurduk heralde ama olmadık :D normaliz yanii :D bunları herkez yapıyo şaka amaçlı arkadasın söylediği gibi :)

0|0
    0|0
  • sordun mu sen gay misin diye

0|0
    0|0
  • Ergenlik döneminden olsa gerek

0|0
    0|0
  • valla görünüşe göre öyle gözüküyo vatan ve millet olarak bir erkeği daha kaybettik başımız saolsun

0|1
    0|1
  • olsa ne olcak ya ?

0|0
    0|0
  • Merak etme bizde çok ellioz şaka manasına :D:D

0|0
    0|0
  • durum kötü demekki gerçekten

0|0
    0|0
  • vay velet vay bu yaşta totoşluk he babana söyle kafasını gözünü kırsın

0|0
    0|1
  • ergen işte.

karaköye götür gaylığı kalmaz.

0|0
    0|1
  • kişiliği oturmamış ya normaldir

0|1
    0|0
  • Onunla Sevişmek İstediğin Söyle Desem Çok Saçma mı Olur?

1|0
    3|2
    • Sen kardeşlerine teklif mi ediyorsun?

• evet hem ne alaka

• İyi Tanışalım Derse. Gay Değildir.. Aslında Ört Pas Etmek İçinde Söylüyor Olabilir. Daha 17 Yaşında Belli ki Daha Kimliğinin Farkına Varamamış. Kızlarla Tanıştır. Emin Ol Faydasını Görürsün. Sizin Sevgilinizi Gay Sandım. O Yüzden Böyle Bir Cevap Yazdım Ama Genede Her Türlü Saçma Geldi Neyse Bu Kadar İşte.

• Bence karışmamak en doğrusu olur kendi seçimi, sen lezbiyen olsaydın onun da sana karışmasını istemezdin dimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• doktora gidip hormon testi yaptırın,gerekirse psikoloğa da gidin...

çevrede onu etkileyen bu tür bir etken varsa önlem alın

umarım dert ettiğin gibi olmaz

0|0
    1|1
  • İşgüzarlığın da bu kadarı. He tutarsınız elinden götürürsünüz doktora tedavi ederler ne de olsa hasta dimi sapık ne de olsa...

0|1
    0|0
  • Yakışıklıymış diyebilir. Ondan birşey yokta. Dokunma olayıda hani bazen erkekler kendi aralarında pçliğine el kol yaparya onedena olabilir. En iyisi deki bir arkdaşımın kardeşi var senden hoşlanıyor felan de ne düşünürsün felan de

0|0
    0|0
  • şakalaşıyordur

0|0
    0|0
  • o yaslarda olur öyle seyler hm anlattına göre gay belirtisi yok rahat ol saka a maçlı sıkmış olabilir poposunu bnde kız arkadasımınkini elliom sakasına ama lez değilim:)

0|1
    2|1
    • neresini ellion merak ettim :D

• :=)))

• Niye sadece güldün tasdiklemedin beni kesinlikle evet demedin ?

Yükleniyor...