Doğum kontrol ilaçları kısırlık yapıyor mu?

Arkadaslar ben bakireyim ve adet duzensizligim vardi. 1 yil doktorun verdigi dogum kontrol hapini kullandim. Fakat duydum ki kisirlik yapiyormus. Bu koni hakkinda bilgisi olan var mi

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Sacma. Cesitli DK Haplari vardir. bir kismi hormon icermez vajinada koruyucu etki gosterir sperm onleyici buyuk bir kismida hormon ostrogen iceriklidir. Ztn doktor kontrol edip vermisse o hapi demek sende eksik ya da duzensiz olan hormonlar vardir. O haplar piyasaya girmeden cesit cesit testlerden geciyor miliyonda bir bile olsa bu ozelik recetede yazardi. Ama hamilelik dusunursen hapi birakip hemen hamile olan da var bir yil sonra olanda var. Hapi bir gun unutup ya da hapi aldiktan sonra istifar edip hapi tkr almayi unutan hemen hamile kalanda oluyor. Ztn dedigin gibi birsey olsaydi ilk amerika o ilac firmasni mahkemeye verirdi yani. Eger aklina takildysa yine kadin dr sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• uzun süre kullanılan her ilaç zararlıdır. sonuçta tamamen kimyasal maddeler. onun da kısırlık yapması muhtemeldir.

0|0
    0|0
  • Adet agrilari icin kullaniyolar onlari hormonlari kontrol altina aliyor bence zararli fazlasi

0|0
    0|0
  • O ilacı kes kızısırlığa neden olur ilacın recetesinde yazıyo zaten

0|0
    0|0
  • Evet yumurtaliklari zayıflatıyor en az 5 6 yıl cocugun olmuyor ya da hic olmuyor

0|0
    0|0
    • Ama ben 2 sene once 1 yil boyunca kullanmistim

• Valla arkadaşım bizzat doktor arkadaşım tarafından uyarildim bu konuda çevremde herkese de bilgi veriyorum bu haplar cok tehlikeli asla tavsiye edilmiyor ama doktorların cogu vurdumduymaz oldugu icin

Kızlar Ne Diyor 1

• Kesinlikle yapmıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...