Adetim neden bu kadar gecikmiş olabilir? Hamile miyim sizce korkuyorum?

En son 24 martta hastalandım hala daha regl olmadim kusuyorum 1 haftadır test yapicam yarin ama icime bosalma durumu olmadı hamile olabilirmiyim? Adetim neden bu kadar gecikmiş olabilir?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• Bence hamilesin cunku illa içine boşalması gerekmiyor spermler hareketlidir ve içeri girmesi mümkündür aynı şekilde zevk suyundada sperm var az da olsa psikolojik desek ki miden bulanabilir ama kusmazsın bir test yaptır için rahatlasın sonucu Bize bildir geçmiş olsun

0|1
    0|0
    • Hamileyim 1 aylik

• Evli misin? Allah analı babalı büyütsün insallah bir sıkıntı olmaz

• Aldiricam istemiyorduk malesef hazir degiliz

Erkekler Ne Diyor 9

• Hamilelik istiyor musun?

0|0
    0|0
  • stresden mevsım gecsınden gecıkebılır ama bu kadar uzamaz.. mujde alacaksınız buyuk ıhtımalle:)

1|0
    0|0
    • Evet bugun müjdeyi aldim

• Aldiricam istemiyorduk hazir degiliz

• Cok buyuk gunah ve psikolojik yikim.. mutlaka daha once aldirmis biri ile konusun:(

• 24 marttan bugüne 2 ay geçmiş. İçine boşalmadı da boşalma nereye oldu? Boşalma sonrası tekrar korunmasız ilişki oldu mu?

0|0
    0|0
    • İcimden cikip kendi boşaldi eline. Yani ilk defa boyle bisey yaşiyorum

• Yapmadim diyor oda cok korktu suanlik boyle bisy olsun istemiyoruz yani hamile kalmam icin biseyde yasamadik ama neden gecikti onu anlayamadim az bir zamanda degil :((

• Önce idrar testi yap bence.

• Uzman değilim ama çok okurum.. Dönem dönem böyle olması gayet normal. Bahar dönemi de hastalık mevsimi.. Üşütmüşsündür..

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • baban bu kadar güzel pasta yapmayı nerden öğrendi ye bağlamışsın soru tipini

0|0
    0|0
  • spermler harekertlıdır.. eczanedn 2 liraya bir test cubugu alıp baksna

0|0
    0|0
  • sürtünme ile de oluyor?

0|0
    0|0
    • Normal ilişki yaşayiyorum geri çekiliyor nişanlim

• zevk sıvısı denen bir şey var onunlada hamile kalınabiliyor umarım değilsinizdir keşke korunsaydınız

• zevk suyunda bile sperm bulunur. hamile olma ihtimalin yok değil. ayrıca hamilelik varsa bile 10 haftadan sonra kürtaj olamıyorsun (annenin hayati tehlikesi yoksa). kısacası durmak yok ya çıkarsa deyip kaçmaya devam.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Stressdendir

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun

0|1
    0|0
  • olmadıysa hayır

0|0
    0|0
  • Yapın yapın sonra hamile kalır mıyım. Ahlaksızlar

0|0
    1|0
    • Bunun günahi bana yaziliyor sana degil. Oyuzden kınama bunun günahida sana yaziliyor simdi eger bir fikrin yoksa burayi terket cunku bunlari duyucak hic vaktim yok.

• İlişkin nasıl oldu korundun mu?

0|0
    0|0
    • Hayir korunmadik geri cekilme ile oldu

• Canım hamile olma olasılığın var neden korunmuyosunuz.. İstenmeyen bir bebekse uğraş dur kürtajla

• Mevsimden stresten veya ilişkiden de olabilir bende gecikme olmuştu hatta şüphelenmiştim falan ama test yaptrmanda fayda var

• Gecikebilir. Takma tatlis kafana, guzel dusun guzel seyler olsun :)

0|0
    0|0
  • çok böyle hamile miyim diye kendini kastıysan psikolojik hamile kalır yalancı gebe olursun, bebek yoksada var gibi olur

0|0
    0|0
  • Hamile kalabilmen için içine spermlerin girmesi gerek , çok düşümüyorsan eğer psikolojini etkilos olup adetini gectirmis olabilirsin hamile değilsindir içini ferah tut ama yinede test yap ta negatif olduğunu gör rahatlayinca çünkü adet olucaksin.

0|0
    0|0
    • Evet cok fazla taktim kafama yarin test yapicam ama negatif ise bukadar hic gecikms olmazdi

• Mevsim değişikliginden , günlük hayatın stresinden herşeyden kaynakli oluyor adet gecikmesi ama birde istersen kadın hastaliklari doktoruna git küçük bir kist te olabilir çünkü kusuyorum dedin

• İçine boşalmadi ysa hamile değilsin.. ama kaçırmış da olblr

0|0
    0|0
    • O konuda cok dikkatli nisanlim korunurken bile icimden cikip bosaliyor

Yükleniyor...