Adetliyken tuyler alinmazmis diye duydum sizce dogru mu? Bilgisi olan?

Adetliyken tuyler alinmazmis diye duydum sizce dogru mu? Bilgisi olan?

0|0
12|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Dini yönden açıklaması şudur ; adetliyken cünüp sayıldığın için ve senin olan her şey öbür tarafta hesap vereceği için kötü bir şey söylememesi için. Yani erkeklerde böyle diye biliyorum belki kızlarda da böyledir

0|0
    0|0
  • cenabet olunca kıl almak
    mekruf diye biliyorum.

0|0
    0|0
  • bence duyumlarla hareket edilmemeli

0|0
    0|0
  • cenabetken traş falan olunmazmış bir yerde okumuştum hatta vücuttan hiçbirşey ayrılmamalıymış abdest aldıktan sonra olmalı hepsi

0|0
    0|0
  • Adet olmadm kii

1|0
    0|0
  • Yobaz saçmalaması sadece

1|0
    0|0
  • Ben dinen alınmaz diye biliyorum. Nasıl abdest alırken öjelerini siliyosan o da o misal.

0|0
    0|0
  • İçtemi yalanıyor adet dıştamı? Al gitsin

0|0
    0|0
  • cünüp iken saç sakal herhangi bir tüy, tırnak kesilmez. mekruh ;)

0|0
    0|0
  • Evet alinmaz bitikden sonra abdest al oyle

0|0
    0|0
  • tüyleri alırsan sorun olur

0|0
    0|0
  • kim söyledi bunu ya :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Adet doneminde hormonlarin buyuk ataga gectigi icin, o donem tuylerini alsan dahi cok kisa zamanda yine cikacaktir.
    Normal cikma suresi zamani erken olur yani.
    Baska bi' hikmet yok 😒

0|0
    0|0
  • Evet daha çok ağrı yapae

0|0
    0|0
  • alınması sakıncalı veya aykırı değil canım. adet döneminde hormonlar fazla çalıştığı için tüylerini ( hangi yöntemle olursa olsun) aldığın da çok daha hızlı uzayacaklardır. mesela bir hafta içinde uçlarını tekrardan görebilirsin. ama adet bitiminden 2 3 gün sonra alırsan vüxut dengen yerinde olacağından uzama süreci norma seyreder

0|0
    0|0
  • Doğru değil.

0|0
    0|0
  • Yalan

0|0
    0|0
  • canın yanar sadece. bişey olmaz yoksa

0|0
    0|0
  • Adet durumuyla cenabetlik farkli seyler alinabilir diye okudum dini bir ssayfada ama canin cok yanar

0|0
    0|0
  • Bende duymuştum

0|0
    0|0
  • bende duymuştum sanırım sonra daha yoğun cıkıyormus

0|0
    0|0
  • adetliyken değil o, adet bittikten sonra abdestlenmeden önce alınmaz, yani adet bitimi ve abdest arasında cenabetlik oluyor cenabetliyken alınmıyor, adetliyken cenabet olmuyorsun alabilirsin ama acı çok fazla oluyor o yüzden almamak daha iyi.

0|0
    0|0
  • Alınır be saçmalamasınlar

0|0
    0|0
  • Alınıyor ama vucudun daha hassas daha çok canın acıyor o yüzden almasan daha iyi olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...