Bakireliğin olup olmadığını nasıl anlarım?

Bir kız arkadaşım var,ciddi düşünüyoruz.Ben de çoğu erkek gibi bakireliğe önem veririm.İlişkimiz sürtünme yoluyla oluyor.Askerden dönememe gibi bir ihtimalim olduğu için kızlığına dokunmuyorum,geleceğini karartmamak için.Ama bana bakire bir insanın vajinasına göre geniş gibi geliyor.Günahını da almak istemiyorum ama bakire olmayabilir mi?Bir kaç kere yokladım yok öyle bir şey dedi.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• herkes gidiyor aya sen kalmissin yaya arkadasim sen yazik o kizi her seferinde rencide ediyorsun sevgini sevdigini yipratiyorsun bakire degilse birakacak misin ya keske ben sevdigim kizla evleneydimde bakirede olmayaydi yinede basimin taci olurdu yazik sevgi emektir yikma hayallerini sanada hayirli teskereler askerlik konusunda icini karartma ben önce istanbula gittim orda sirnaga valla sirnak cogu yönden istanbuldan rahatti kisa dönem cavustum onlarin hayati bana benimki arkadaslarima bagliydi kisacasi gercekten silah arkadasi olursun askerde sevdiginin kiymetini anlarsin aksamlari erat dedigimiz kahvede cayin icerken cok gelir o günlerin gözün önüne

• rica ederim olumsuz degil inan arkadasim bazi günler bir daha geri gelmez sevgini sevdigini yasa sana sirt dayayanlari sakin yikma ha bu arada sakin o kizin ahini alma

• eyvALLAH birader.Bu kadar olumsuz yorumun içinde adamlığı hatırlattın sağolasın.

Kızlar Ne Diyor 17

• siz her halti yiyin ama o zar orda oldugu surece kiz bakire olmus oluyor oyle mi? senden oncede surtunmus olabilir bi baskasina, oral yapmis olabilir.. Hatta bu kizdan ayrilip, baska evlenecegin zari saglam olan kiz da bunu yapmis olabilir. Bu nasil dar bi bakis acisidir ya..

• kızın bi içine kafanı sokmadığın kalmış sen buna bakirelik ve de senin durumuna bekarete önem vermekmi deniyormuş...

• kızlık zarnı düşünme sen otr kendi haline yan ya sürtnmeyi alışkanlık haline getrdyse sen askerdeyken düşünemyrumm :D:ddddddddddddddddd

• ıcıne grdgn de anlarsn. bazı tecrubelı baylar elıyle bakıo anlıo . sms drn olr anlymzsn. grdgnde acımazsa kan gelmezse kolay gırerse bakıre deglmş dmk.

• Darlığına genişliğine takılacağın yer orası değil!

Bakış açın...

• ciddi düşünüyorsanız sana neden yalan söylesin daha ciddi düşündüğün kişiyi tanıyamıyosun

• bencede zeki arkdş

• o zaman evlenme zekiye bak..

• ben insanlara güvenmem

• ac bak hocam. zaten gosteriyormus.

• S F'nin altına küçük yazılıyor biliyorum da klavyem yetmiyor :) S olursa statik K olursa kinetik o kadar fizik bilgim var :)

• hocam biz o s'i ufak f'in altina yaziyoruz. k da ufak yaziliyor falan fisman. carpi degil de cross product aliyoruz vs vs. icik cicik islerimiz var yane. 3-dimension calisinca kafa ucuyor su an onu anladim.

• Mühendislik okuduğun için açıklama yapmamıştım:) Sürtünme Kuvveti= Sürtünme katsayısı çarpı tepki kuvveti (Newton biriminde) Bol sürtünmeli durumlarda bekaret hesabı için vazgeçilmez bir formül :)

• Öncekileri Göster
  • çok zavallısın ya..kız aptal ki seni adam yerine koyuyor..

• Sevgilin guvenmen lazim yok öyle dediyse inanman lazim

• Rica ederim:)

• adam gibi cevaplayan sayılı insanlardansın,çok teşekkür ederim.

• Ciddi düsünüyorsun diyorsun ve sürtünerek iliski yasiyorum diyorsun ama en tuhaf olay ise bakireline takmisin.

Ya senle yapan herkezle yapar demicem cünkü seni mutlu etmek icin yapiyordur diyelim asinda sen bunu istemicekin ki o süpheyede düsmicen.

100% bir bilgim yok ama tek diye bilcem cocuk ciktiktan sonra bile vajina eski hala geldini deniliyor ya sen bunu disdan nasil anladin..

Bir evlilik icin en önemli duygu güvendir bu olmaza ask ve sevgi hayatta iskence dollu olur. Allah hayirlisini versin.

• Görünüşe göre verilen hükümler herzaman yanıltır. Bedenen bakireliği beynen bakireliği kanıtlar mı herşeyden önce. Biraz düşünün lütfen bir zar bukadar önemliyse çözümü mutlaka vardır. Bu düşünce tarzı farklı yöntemlere itebiliyor insanı. Bu arada bakirelikten yanayım sadece objektif olmak gerektiğini de savunuyorum okadar. yanlış anlaşılmasın.

• CAnım ben senin fikirlerini biliyorum sende benimkini az çok..

Ama böyle ikiyüzlü adamlara anlayış fazla geliyor bana..

Bu doğru bu kadar göreceli değil..

Bekaretin tanımı belli çarpıtamaz..

• kız düşünceme saygı duyduğunu söyleyerek medeni bir insan olduğunu gösterdi.Ben burada bir soru sordum bu yüzeysel bir soru.Kimseden ne bunu yorumlamasını istedim,ne doğru mu yanlış mı diye sordum.

• Yasak neyine saygı duyuyorsun ki bu düşüncenin?

Adam bakirelik nedir bilmiyor daha.. Madem bekarete önem veriyor o kıza elini dahi sürmeyecek..

Bekareti bu kadar aşşağılamak olmaz..

Ben çok önem veriyorum bu kavrama ve kusura bakma bne bu kız bakire ne bu adam bakir!

• Öncekileri Göster
  • Şu anda sizinle yaşadıklarıyla zaten ruhu bikirelikten çıkmamışmı?

• bakireyse ama daha önce birçok erkekle anal ve oral seks yaşadıysa? bunu da anla da görelim

• Salak az kalmış sana..

Terbiyesizsin ne diyim sana Allah layığını versin ..

gerizekalısın tam olarak anladım..

• Soran bey milletin ruhunu nasıl anlıcam diye sormuşsun ya işte böyle anlarsın..

Senin ve karşındaki kızın öncelikle senin ruhunuz bakir/bakire değil..

İşte böyle anlaşılıyor anladın mı!

Herhaltı yiyipta o kızmı koruyana biz bakire değil ruhu kaşar diyoruz...

• Ama siz bu olayı bir mala değer biçme gibi bir hale getirdiğinizden bu kafayla bir yere varamazsınız. Neyse demin dediğin gibi kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez saygı duyuyorum.

• Öncekileri Göster
  • Olsa ne olurki sevdiğinden vazgeçersin yani.Şimdi düşün bakireliğini vermiş olduğu biri varsa neden onun yanında değilde senin yanında peki.Hani dersiniz ya kızlar ilk erkeklerini unutamaz diye o zaman bu kız unutmuş mu.Bakire değilse...Birde vajina yapısı her kızda aynı değildir olabilir dış dudakları büyüktür bu yüzden öyle görünüyor olabilir..

• Hataya müsait bir insan olduğunu çıkamdan anlayabilen varsa ne mutlu.Sonradan da böyle hatalıysam ara muhabbeti olacaksa vay haline kızın.Neyse doğru bildiğinden şaşmaman en güzeli

• bak erkek hatasını bir duşla temizleyebilir,kadın bir ömür taşır.Eğer bir kadın bakireliğini verme gibi bir hataya düşüyorsa bu onun hataya müsait bir insan olduğunu gösterir.

• saçmalama. vajinanın şeklinde ilişkiye girince gözle görülür bir değişiklik olduğu iddiası tamamen çocukça. herkesin anatomisi farklı yani. hem bakire olmasa niye sürtünme gibi bir eziyete katlansın, adam gibi sevişir.

• rica ederim.

• ben de böyle düşünüyorum sağolasın.

• Ne diye sürttürüyorsun büllüğünü güvenmediğin birine? İkiyüzlülüğün böylesi.Senin gibi erkekleri büllükten asmalı.

• Ne farkı var? Sende ikiyüzlüsün onlarda ikiyüzlü? Sonuç...

• en azından kızlığı bozupta yarıyolda bırakmıyorum insanları bir de bu yönden bak

• Yorumlarım kardeşim ehlimin kahyası mısın? Bakire değil kızı bırak da kurtulsun senin gibi ikiyüzlü bir insandan.

• Öncekileri Göster
  • yok diyosa yoktur bence. yalan söylüyosa elbet çıkar zaten o riske girmeyip yalan söylemiyodur. zaten herkesin zar yapısı aynı değil belki esnetir falan.

Erkekler Ne Diyor 14

• bunlara kafanı yoracağına yüreğine yor kafanı bi karar ver ya devam et ya ayrıl...

• vallahi kıza sor bakalım yalan söyleceğini düşünüyosan bilemem sonuçta onu tanıyan sensin anlarsın bunu

sanırım sen kız arkadaşının geçmişte yaşadığı ilişkilerle ilgili bir sıkıntın var

• vallahi sor birader araştır gerekirse kafanı çokmu kurcalıyo problem nerdeki?

• doğru biraderim.

• bu evirde bakire çok az dostum işin zor

• biri de senin kizkardesinle surtunup vajinasini oksasa ne dusunurdun lan yavsak

• sen niye gizlisin lan milletin kizini gotururken iyiydi dimi biride senin kizkardesini minciklasin azcik gor bakalim yavsak

• ulan bütün haltları yiyip sonra bakiremiyin diye soruyorunuz ne bakireliği birader bikere sağlam bi erkek evleniceği kıza evlenene kadar dokunmaz bu bir ,ikincisi düzgün bi kız sürtünmeyi bırak kendine dokundurmaz bile seviyeli olur , gelelim bakireliğe ulan vajinasının koordinatlarını dahi veriyosun bu halde olan bi kızdan bakirelik bekleme kendindende bekleme bikere ayrıca senden onde birileriyle o haltı yemediği ne malum bakirelik sadece zarla değil önce iffetle ahlakla olur siz ikinizde bunu yıkmıssınız

• bakire yaz 3435e gonder hemen cvb gelsin asdfghjkll

• öldüm geberdim yaa:))))

• asdfghjkll:)

• gurbet kusu dikkat et canını yakabilir arkadas aman

• birader ciddi düşünüyosan adam gibi gider askerliği yapar gelir kısmetse de evlenirsin kızla insan ciddi düşündüğü kıza dokunmaya bile kıyamaz sen gelmıs sürtünüyorum sonrada bakirelik diyosun ne bakireliğinden bahsediyosun ikinizinde birbirinizden asağı yanı yok

• öncelikle bakirelik ruhta biter iki damla kanla insan bakire olmaktan çıkmaz ki arkaaşım senin sevgilinde yaşadığınız şeylerle bakire sayılmaz şunu da akklından çıkarma bir kıza güvenmeyip bakire olup olmadığını ister direk sormasanda ima bile etmiş olman çok onur kırıcı birşey kız on numaralı o.. da olabilr ama bu soru hiçbir bayana sorulmamalı onur kııcı birşey bence açık açık sordun mu birde bunu ona oda yok öyle bir şey dedi haya alam ya nasıl bir durumdur bu böyle kız arkinde de hata benim kız olsam erkek arkim böyle soru sorsa anında bırakırdım onu ayıp aklına sok o kız zaten bakire değil. bakire istiyorsan hiç dokunmayacaksın...

• bakire olsa neolcak senle sürtündüğüne göre senden önce de başkasıyla sürtünmüştür

• inanmaktan başka birşey yapamazsın şimdilik

• nası adamsınız len zaten yapmışın yapcağını bi zarla bakirelik kalıyormu. senden askerden gelemedin diyelim eee bakire diye namuslumu oldu.

• kitapta yazıyor hacı kumardan alkolden uyusturucudan uzak durun ama ZInadan kacin diyo

• yüzeysel olarak öyle.

• senin anlayşına göre bakirelik sadece bir zar parçası sonuçta dikiliyor takma kafana

ne saçma bir sorudur ya ciddi düşünüyorsun ama sürtünüyorsun bu sağlıklı bir ilişkimi?

• gerçekten üzülüyorum sana zedcezir.Daha Med-Cezir i bile adam gibi yazmayan bir insandan ne beklenir.Bak içtenlikle söylüyorum üzülüyorum sana sen psikoloğa falan git cidden sorunların var senin.

• Siz çokmalıştınız kızların susmasına..

Senin gibileri kendi haline bıraktıkça türediniz zaten..

Akıllı sanma bu kadar kendini..

O küfrünü de kızkardeşine iade ediyor erkek kardeşim ve babam!

• sen kendine görev edindin anlaşılan zedcezir bazı şeyleri.Takıntılı mısın sen şizofren falan mısın?Cevabını verdin,fikirlerini söyledin git artık

• Öncekileri Göster
  • askere gitmeyen biriyle sürtünen bir kızdan ne beklersin yarın sen askere gidince kimlere sürttürecek çünkü isteyecek elbet,bakireliğine dokunma yoksa sen askerdeyken açık kapı boş kalmaz,kızın günahına girmişin zaten hem güvenme hem sürttür sen girsen hayırda demez o kızın işi zor

• sende sağol dostum

• çok sağolasın

• dostum benim yaşım 34 ve senin geçtiğin yollardan geçtim çok kızla çıktım ve kızların karekter yapıları %90 aynı bununki ayrıysa bilmem ama sen askerdeyken birileriyle olmaması için sebep ne?kadınlardada istek var elbet seni arzuluycak ve birileri gönlünü çalacak tabi bütün kadınlar için aynı şey denmez ama bence askere giderken rahat gitmen için bişey yapma yoksa kafan rahat olmaz

• Öncekileri Göster
  • Ulan ne utanmazsınız be. Bakirelik böyle bişi değil olm. Sen kızın vajinasını görmüşsün bide geniş diye ölçüm yapmışsın. Ee ne kaldıki? bi zar bu kadarmı önemli ya... Bedenin değil ruhun bakire olmalı diye boşuna demiyolar.

• Sende haklısın tabi. Hem bakireliği böyle kutsal vs. görüp hemde kontrol etmen karşındakine ne kadar değer verdiğini gösteriyo. Neyse bu kafayla devam.

• burada bu işin doğruluğunu ve ya yanlışlığını sormadım.Yorum yapmayı bırak ve kendi doğrularınla yaşa kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez.

Yükleniyor...