Bakireliğin olup olmadığını nasıl anlarım?

Bir kız arkadaşım var,ciddi düşünüyoruz.Ben de çoğu erkek gibi bakireliğe önem veririm.İlişkimiz sürtünme yoluyla oluyor.Askerden dönememe gibi bir... Daha Fazla

En İyi Görüş

• herkes gidiyor aya sen kalmissin yaya arkadasim sen yazik o kizi her seferinde rencide ediyorsun sevgini sevdigini yipratiyorsun bakire degilse birakacak misin ya keske ben sevdigim kizla evleneydimde bakirede olmayaydi yinede basimin taci olurdu yazik sevgi emektir yikma hayallerini sanada hayirli teskereler askerlik konusunda icini karartma ben önce istanbula gittim orda sirnaga valla sirnak cogu yönden istanbuldan rahatti kisa dönem cavustum onlarin hayati bana benimki arkadaslarima bagliydi kisacasi gercekten silah arkadasi olursun askerde sevdiginin kiymetini anlarsin aksamlari erat dedigimiz kahvede cayin icerken cok gelir o günlerin gözün önüne

• eyvALLAH birader.Bu kadar olumsuz yorumun içinde adamlığı hatırlattın sağolasın.

• rica ederim olumsuz degil inan arkadasim bazi günler bir daha geri gelmez sevgini sevdigini yasa sana sirt dayayanlari sakin yikma ha bu arada sakin o kizin ahini alma