Bu Durumun Sebebi Ne?

Bekarım. Şu sıralar göğüslerimden şeffaf sıvı geliyor. Geçen gün sol göğsümden gelmişti bu sabah da yine kontrol ederken sağ göğsümden geldi. Şubat Mart döneminde adet düzensizliği sebebiyle doktorum bana yasmin doğum kontrol hapı vermişti. İnternette bunun sebep olabileceği yazıyor. Endişelenmeli miyim?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• eğer baskı uyguladıysan süt gelmesi normaldir. kadınsal hormonlarının fazlalığından da kaynaklanabilir ama doktor önemli derecede birşey olsa farkederdi.

1|0
    0|0
    • İyi de kadın değilim ki 😳 bakireyim.. 😳

• senin şimdi yanaklarında kızarıyordur :p :D

• eic için teşekkür ederim :/

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet sebep bu olabilir
    tekrar kontrole gitmelisiniz

1|0
    0|0
  • Çoğu zaman göğüsten gelen sıvı beyaz ya da renksizdir ancak bazı durumlarda sıvı sarı veya yeşil renktedir. Galaktore denen sıvının göğüsten gelmesi için göğüs ucunun alt kısmından tüm göğüse baskı uygulanmalı. Tek göğüste veya her iki göğüste birden görülebilir. Rahatsızlık tek göğüste görüldüğünde mutlaka incelenmeli.

0|0
    0|0
    • Biraz önce okudum bu makaleyi. Copy Paste yapmayalım.. Bilginiz var ise yazın. Google ağzıyla değil.

• Benimde bilgim bu kadar, üzgünüm sana ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum, devamınıda okumuşsunuzdur sanırım,

• Hormonal bir durum ama ihmal etme doktora görün.

0|0
    0|0
  • endişelen ya da neşelen

0|0
    1|0
  • Yok endişe edecek bir durum söz konusu değil

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...