Sperm bankasında çalıştırlmak üzere erkek doneler alınacaktır. Diye bir ilan görseniz kimler bas vurur?

Sperm bankasında çalıştırlmak üzere erkek doneler alınacaktır. Diye bir ilan görseniz kimler bas vurur?

0|0
69

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu ve benzeri haberleri görünce geleceği şöyle düşünüyorum : herkes şişme ve yapay insanımsılar ve değişik aletlerle ve benzerleri ile cinsel yaşamını geçirecek, bitkilerii ve köpekleri ile yaşayacak, kadınlar sperm bankalarından temin ettikleri spermleri enjekte ettirerek üreyecek, kim kime dumduma olaca vs, herkes mükemmel insan olmayı ve mükemmel insancıklar doğurmayı düşünürken yapay bir toplum olacağız...

0|0
    0|0
    • malesef cok dogrusun daha once yazsaydın senı en ıyı gorus yapardım cogu dalga gectı malesef

• burdakiler uremesin ya bunlar boyleyse bunlardan cikan nasil olur kim bilir

0|0
    0|0
    • @talha13 icinizde ne pislikmis o anlamda demedim burada igrenc soru soranlardan akli Senin gibi pislik seylerden baska biseye yaramayandan bahsediyorum

soruyu soran benım ama ?

• kardes yag espırısıne bır soru sordum sende bulasma gıt ozelle yaz kozunu orda paylas kız haklı kendınce yorumunda fıkırlere saygı lutfen ama

• benim başvurmayacağım kesin :)

0|1
    0|0
  • Saçma

0|0
    0|0
  • şu alttaki gizli arkadaş ne demek istemiş birisi anlatsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Öyle saçma bir ilan olmaz.

0|0
    0|0
  • Başvuru yapabilirim :D

0|0
    0|0
  • ahahahah bennnnn

0|0
    0|0
  • Asla basvurmam

0|0
    0|0
  • Para veriyorlardı galiba ben basvuru yapardım

0|0
    0|0
  • Yok olmaz sonra 20 30 tane velet yapistirlar yakama al bu senin diye

0|0
    0|0
  • Kendimizmi fiskirtiyoruz spermi yoksa icimizdenmi aliyolar? Ona gore vururum başı

0|1
    0|0
  • Ahahah gerek yok

0|0
    0|0
  • Ben hastahanede aylık 3 bin lira + sigortası olan bir iş buldum. Kolsuzlara 31 çektirecen bence bu daha iyi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...