Hastalık kapmaktan korkmuyor musunuz?

Prezervatif kullanmam, çünkü 'et ete değecek', 'zevk alamıyorum' vs. gibi düşüncelere sahip arkadaşlara soruyorum Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korkmuyormusunuz?
Israrla kullanmayan kişiler, bu konuda bilgisiz mi ya da o an zevk onlar için daha fazla önem mi taşıyor?
Benim sevgilim benden önce 3 kızla birlikte olmuş. Ben ondan önce 1 erkekle birlikte oldum. Şimdi bu kişilerinde daha öncede 2-3-5... kişiyle birlikte olduğunu düşünün. Diyelim ki biz sevgilimle ayrıldık, ileride yine başka partnerlerimiz olacak. Bence hem kendini, hemde partnerini hastalıklardan korumak çok önemli. Prezervatif dışında hiç bir korunma yöntemi cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korumuyor.

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• Eğitim şart

1|0
    0|0
    • Yapılan yorumlara bakılırsa daha çook eğitim şart

• sen söyleyince bende yorumlara baktimda hercekten daha cok egitim lazim😊 kimse durumun ciddiyetini bilmeden anlik zevkine bakmaya calisiyor, yazik gercekten

Erkekler Ne Diyor 14

• karşıda ki temiz ise hani onu e gelen erkekle yatmiyorsa korunmam.

Zaten tutupta genel eve gidecek midede değilim :/

0|0
    0|0
  • Bakir bir erkekle bakire kalıp bir ömür boyu temiz ve birbirinize güven vermiş bir evlilik varken bide sanki coooook normalmis gibi anlatmaniza bayiliyorum. O seni terk eder senden sıkılınca başkası gider. Sen yine gidip başkasını bulursun. O senin bu halde olduğunu bilip kullanmak ister ve sıkılınca oda gider. Erkeler böyle.

0|0
    0|0
    • Bayanlar içinde aynı şey geçerli değil mi sizce? İllaki erkeğin sıkılıp ayrılması mı gerekiyor? Bayanların bunu yapmayacağı ne malum

• Bayanda yapar yapmaz demiyorum. Ancak iş evlilik kısmına gelince kızda para yoksa erkek hayatta seni kabul etmez. Çünkü ona vereceğin bir güven yok. Mesala ben kiz arkadaşım bakire olmazsa asla yanaşmam. Bir kiz ile çıktım bırak bakireliği bir erkek ile çıkmasını bile kolay kolay hazmetme durumu olmuyor. Kaldı ki sürekli yatan bir kız ile evlenemeye. Allah yardımcın olsun umarım bir çıkış yolu bulursun. Gerçekten seni bu yola sokan erkeğin namusunu sikeym

• korkulması gerek

1|0
    0|0
  • Et ete kesinlikle değecek fakat önümüze gelen herkesle ilişkiye girmiyoruz biraz seçici olmak lazım, bazı bayanlarda prezervatif kullanmaktan zevk almıyor acıtıyor diyip duruyorlar.

0|0
    0|0
  • En iyi yontem prezervatif değildir. En iyi yontem tek esliliktir.

0|0
    0|0
  • Prezervatif olduktan sonra ha elim ha deliğin ne farkeder elimi kullanırım

0|0
    0|0
  • Ben korunuyorumda ne oluyor kadınlar sözleşmiş gibi bitanesi buluşmuyor benle 😒

0|0
    0|0
    • Resmini görünce banada sorsan bende buluşmam.

• Neyi değiştirmem lazım söyleyin lütfen tipimde bişey yok sizin gibi benide Allah yarattı beğenmeyenler utansın

• AIDS...

0|0
    0|0
  • Ağızına hiç almıyor musun?

0|0
    0|0
  • Ben bu yaşima kadar hic kullanmadim yurt dişi seferleri hariç :)

0|0
    0|0
  • atın ölümü arpadan olsun be ablaaaaa.

0|0
    1|0
  • sadece sevdiğim kızla olacağım için dolasıyla bir korkum yok. bana ondan zarar gelmez :D

0|0
    0|0
  • sonuçta evlenince eşimle yapacağıma ve resmi nikahta rapor istediklerine göre bir problem yok

0|0
    0|0
  • Araya poset skıştırın tamamdir jdjddjdb

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...