Toplum içinde almaktan çekindiğiniz ürünler neler?

Toplum içinde almaktan çekindiğiniz ürünler neler?

Örneğin bazı erkekler için prezervatif olabilir. Bunun gibi başka neler olabilir?

Güncellemeler:
Bu ürünler internette satılsa, fiyatları da piyasa fiyatına yakın olsa alır mısınız?

0|0
56|65

En İyi Erkek Görüşü

• sanırım bu ürünlerin satıldığı bir site yapma düşüncen var ama böyle binlerce site var zaten.

2|2
    0|0
    • doğru tespit :) o tarz siteler var ama tam anlamıyla benim istediğim tarzda bir site yok şu anda.

Kızlar Ne Diyor 56

• orkid alıyorum kasaya gidiyorum o bomboş kasanın etrafı birden erkeklerle nasıl doluyor anlamış değilim anons mu yapıyorlar koşun orkid aldı utandıralım diye..

7|4
    1|1
  • markette 32 li tuvalet kagıdı alıp sallaya sallaya dolasmaktan cok utanıyorum:))))

6|2
    0|1
  • cocuklarin yedigi o kinder sürpriz yumurtalari. vazgecemiyorum :D

1|0
    0|0
  • ped almaya çok çekinireim hepte kasada erkekler oluyo çünkü iç çamaşırında çekinmem çünlü alacağım yerde bayan olmasına bakarım:)

0|0
    0|0
  • Ped alırken bile hemen ortadan kaldırmaya çalışan kasiyerler var hayır neden utanıyorsun bu gayet doğal sağlıklı bi durum yani anlamak zor.

0|0
    0|0
  • onlar satarken utanmıyo da ben alırken mi utanacağım

0|2
    0|0
  • en iyi peeeed molpeeeeeeeeeeed :P aayy yazarkande utanndım :/

0|0
    1|1
  • onlar satarken utanmıyor da, ben alırken mi utancam

2|0
    0|1
  • lolipop efendim. alamıyorum artık :(

gülüyorlar bana

2|0
    0|1
  • bonibon alırken

1|0
    0|0
  • Hicbirsey... Kadın olarak aldığım hicbir üründen utanmam... Rahatlıkla alırım.

0|1
    0|0
    • siz utanmıyo olabilirsiniz normali de budur zaten ama genel olarak bildiğiniz ürünler var mı insanların çekindiği?

• medeni cesaret buna denir heralde

• ertesi gün hapı. internette veya piyasa fiyatının altında olsa almam.sağlıksız olabilir.

1|0
    3|0
  • Söyle düşündüm de yok sanırsam.niye utanayimki hem :)

0|0
    0|0
  • pet bokser

0|0
    0|0
  • ne utancam beee

0|0
    0|1
  • Neyden utancaz bea cocukmuyuz :-)

0|1
    2|1
  • pet ağda iç çamaşırı

0|0
    0|0
  • çekindiğim durumlar olmuyor aslında ama mesela bir iç çamaşırı seçerken adamın birisi raflara gözünü dikmiş bakıyor ve yanından her geçeni de süzüyorken rahat edemiyorum pek

0|0
    0|1
  • diyet ürünleri alırken kendimden utandığım oluyor bazen.

1|0
    0|1
  • sexy iç çamaşırlarını alırken hep kasiyer ne düşünür diye geciririm içimden :) utanırım

0|1
    2|0
  • Fantezi kıyafetleri almak zordur heralde ya da sex oyuncakları ama internet alınabilir

1|0
    0|1
  • ped tabiiiii :):)

1|0
    0|1
  • supozituvar

1|0
    0|1
  • Hayır kasmıyorum kendimi ama bazı şeyleri de reklam etmeye gerek yok diye düşünüyorum...

1|0
    0|1
  • Ped mesela. Ardından sütyen.

0|0
    0|0
  • hiçbir şey almaktan çekinmiyorum hepsi ihtiyaç sonuçta

0|0
    0|0
  • yazmaya utandığımdan yazamıyorum

0|0
    1|1
  • hıc bıseyden cekınmedın alırım..

0|0
    0|2
  • yazarken bile utandım ya :S ped

0|0
    0|0
  • ped, iç çamaşırı

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    26

Erkekler Ne Diyor 64

• çiçek alırken rahatsız olmuyorum da, taşırken kadınların bakışından ve bindiğim otobüsün amele kaynamasından rahatsızlık duyuyorum. mesela normal şartlarda bindiğim otobüslerde daha genç nesil varken, çiçek almışsam yaşlı teyzeler ve amele diye nitelendirebileceğimiz öküzler mevcut oluyor. (amelelikten kastım, iş gücü değil, karakterdir. kızları bakışlarıyla yiyen, vayy eziğe bak çiçek alıyor mantığı güden, futbol, askerlik ve seks dışında hiçbir muhabbetten haberi olmayan amelelerden bahsediyorum)

1|1
    0|0
  • Acaba diğer insanlar ne der düşüncesi içerisinde değilim. Ne için yada kimin için aldığımın bir önemi yok. Çekinmiyorum bu yüzden insanlardan . Bu tür konularda oldukça rahatımdır .

İnternette satılan ürünler , piyasa ürünlerine göre daha düşük fiyatlarda oluyorlar genel itibariyle. Bu yüzden de kişilerin odak noktası öncelikli olarak İnternete çevrili oluyor :)

0|0
    0|0
  • herşeyi alırım, satmaya utanmayan varsa satın almanın utancını göremiyorum, ha gidipte oha, şişme kadın almam tabi kendime, ama bir arkadaşıma i*nelik olsun diye gider vibratör bile alırım sorun değil... amaç önemli...asdfghjk

0|0
    0|0
  • Döner yerken ekmeğin içinden tepsiye düşen et parçasını alıp ağzıma atamıyorum...

6|1
    1|1
  • maymuncuk

galatasaray formasi

silah susturucusu

uranyum

kelepce

kirbac

deri cizme

kar maskesi

0|3
    0|1
  • Ben de hiç çekinmem ne alacaksam alırım.

Ama bazı durumlar rahatsız edici olabiliyor. Markette prezervatif alan bir adam kasada benim önümdeydi, kasiyer kıza bu nasıl sizce, ben markalarını bilmiyorum tam, bide tırtıklıları varmış biliyor musunuz tavsiye ettiğiniz var mı? gibi bir şeyler sormaya başladı, biraz sert şekilde adamı uyardım alacağını aldı defolup gitti.

Utanmam her istediğimi alırım ama zıkkımını çıkarmamak lazım.

1|0
    0|0
  • Markette kılsız tüysüz müşteri olur traş bıçağı alcak herkes bakar.

'' Acaba bu bıçakları ne yapacak kesin genital temizlik falan yapacaktır kesin ''

Ulan belki özel sektörde , belki devlet dairesinde çalışıyor alamaz mı?

hergün traş olması gerekiyor sa ...

1|0
    0|0
  • komik bi olayı anlatayım.

bi kız arkadasım (yaşı benden 10 yaş buyuk)eşinden ayrılmıstı.evine ziyarete gittim.cocugun oyuncakları felan vardı.çocukla oynuyorduk.cocugun oyuncakları cok guzelmıs dedım.az zaman gectı oda evet bende dusunuyorum oyuncak almayı dedı.bende var zaten bir suru dedım.anlamadım olayı .o yok kendıme alıcam dedı benım jeton düştü.eee dedı malum artık bekarım felan dedı.bendde al tabıı dedım.ama dedı utanıyorum sonucta bızım ev aile apartmanı gelen kargocu felan o yuzden alamıyorum dedı.

bende eeee dedım

benım ıcın alırmısın dedı

bende alırım ne var dedım

sonra gözumde canlandırdım sex shopa gidip vibratör sectiğimi dusundum :D:D:D amanınnn

eve kargo ettıgımı dusundum evde paketi açan aile uyesı ebebeyınlerım uzerınde ismim yazan cihazı görunce ...))) şokkk sonra bombayı patlattım ya dedım sen sandalye,oklova felan işini görmez mi?

sonra oda bana neyin işine yarayacagını gösterdi...

0|0
    1|4
  • kızarmaz

sonuçta neden satıyor?para kazanmak için!

0|0
    0|0
  • Erotik gazeteler . Bi keresinde arkadaşım aldı adam bunu almaya utanmıyomusun dedi arkadaşta sen satmaya utanmıyon mu dedi sorun çözüldü :D

1|1
    0|0
  • Artık damacana almaktan çekiniyorum. Malum insanlar amaç dışı kullanıyorlar.

5|1
    2|2
  • bazen canım cici bebe püskevit çekio

alırken kasiyer maşallah bu yaşta baba olmuşsunuz sanırım diyor

ben yok canım kendim için aldım ama istersen bir sen bin ben bir de cici bebe yapalım diorum

sttr be slkk dio kasiyer

1|0
    1|0
  • alırken cekındıgım hıc bı urun yokk. arkadasıma tampondanç. kendıme prezervatıfe kadar. ama sanırım sex oyuncagı felan almaya kalkarsam cekınebılrıım.

0|0
    0|0
  • Markete veya eczaneye gidip kondom alamayan erkek özgüvensizdir, kadınlarla dirsek temasından daha fazla yaklaşamamış demektir.

Kondom bir ihtiyaçtır. Bunda bu kadar büyütecek ne var anlamıyorum.. Eski kız arkadaşımla beraber gidip alırdık kondom. Almadan önce hangisini alsak diye uzun uzun şakalaşırdık..

Şimdiki gençlerde iş yok yahu..

0|0
    0|0
  • ben daha almadım ama bi keresinde :DDDDDD bu yeminle gerçek

kasaya geldik arkadaşla önümüzde şişman azcık yaşlı bi adam aldı eline okey kutusunu döndü arkaya kaldırdı havaya :DDD

-ciğara mı yav bu hemi içiliyo mu dedi

nasıl güldük anlatamam

2|0
    0|0
  • Bem genellikle mddi degeri yuksek oln seyleri alirken ceknirm. Acaba kasadaki diger musterinin alcak durumu varmidir onu almam blki imrnmesine neden olur dye

1|1
    0|1
  • Eşek kadar adam oldum ama hala prezervatif alırken üzerimde bir rahatsızlık oluyor.

1|1
    0|1
  • Biraz prezervatif almaktan utanirim

0|0
    0|0
  • çiçek

eaaa

kalabalıkta elimde çiçekle sevgilimi beklemek hayatımın en büyük çilesi ızdırabıdır

0|2
    0|0
  • Prezervatif ped iç çamaşırı insanların utandığı herşeyi rahatça alırım ama tutupda kalabalığın içinde gofret veya sakız alamam :(

0|0
    0|0
  • Tavuk ciğeri almaktan çekiniyorum artık .sürekli marketten ciğer alınca kasiyer ve vatandaşların tuhaf bakışlarına maruz kalıyorum...kedim için alıyorum halbuki :(

1|0
    0|0
  • Walla insanın ihtiyacı olan bir şeyi ( her ne olursa olsun) satıyorlarsa almamız içindir. Adam prezervatif i taaa kasanın en görünen yerine koyuyorsa bende elimi uzatır ( arkamdaki kadının gözünün içine bakabaka:)))) ) alırım

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı ..gerçi daha öyle bi durum olmadı ama baya bi zorlanırdım alırken iş başa düştümü yapcak birşey yok :)

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söylim muzlu sütü cok severim ayasta 20 oldu satan kızda olsa erkekte olsa utanıyorum biraz :))

0|0
    0|0
  • seks toys, kayganlaştırıcı... prezervatif almaktan çekinmem.

0|0
    0|0
  • üstünde depresyondayım kırmızı baksır :) mesela tezgahta kız var bı turlu alamıyorum hergun yanına gıdıp gıdıp kontrol edıyorum basına bısey gelmısmı dıye

0|0
    0|0
  • sevgilim olduğu zmanlar bazen dışarı çıkmaya üşenip markete gittiğim zmanlar pedini bana aldırıyodu o zman kasada bi tuhaf oluyodum:S

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir şey...

1|0
    0|1
  • hiç olmadı, param var alıyorum niye utanayım ki, satan utansın...

0|0
    0|1
  • çiçek alırken rahatsız oluyorum, bir de aldığımın görülmesinden, yolda çiçekle görülmekten... yerin dibine giriyorum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    34
Yükleniyor...