Sevgiliniz bakire olmadığını söylese

sevgiliniz bakire olmadığını ondan önce başka biriyle birlikte olduğunu ama gerçekten sevip güvendiği sonra ayrıldığı biriyle yatmış olduğunu söyleseydi ayrılırmıydınız sorun etmezmiydiniz

• Ayrılırdım
    25% (7)56% (47)48% (54)Oy Ver
  • Ayrılmazdım ama çok bozulurdum, soğurdum
    18% (5)25% (21)23% (26)Oy Ver
  • Ayrılmazdım sonuçta sevdiği biriyle yapmış
    57% (16)19% (16)29% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|40

En İyi Kız Görüşü

• Şerefsizlerin kategorisini unutmuşsun canım: ''Nasıl olsa bakire değil der işimi görür sıkılınca ayrılırdım.'' diyenler

6|2
    0|1
    • katılıyorum o saatten sonra cinsel obje olacaktır

• bozdurmayacaktın canım o zaman kendini

• ben ilişkiyi bozdurmaak, kullanmak, işini halletmek, keyfine bakmak vs tarzında görmüyorum kusura bakma. Allahtan gerçekten insan gibi olanlar var da elmayla armut ayırt ediliyor

Erkekler Ne Diyor 40

• ayrılmazdım neden ayrılıyımkı sevgilimden öyle saçma şey olmaz önemli olan benle iken bana sadık kalması

6|1
    0|1
  • şıkların hiç biri benim düşüncemi ifade etmediği için cevap yazıyorum eğer bakire olmadığını öğrensem birşey demezdim kızmazdım ama tabiki ilk ben olmak isterdim ama ne çare ama sırf bu düşünce yüzündende onu üzmezdim hiç sorun etmeden ilişkimize devam ederdik sonuçta benden önce yaptığı şeyleri bana ihanet gibi görmek saçmalık olur

3|0
    0|0
  • yaaa aşın bunları artık herkes hata yapar sırf bu yüzden bütün ilişkini çöpe atamazsın sonuçta o kız artık benim ve beni gerçekten seviyorsa hiç önemli değil eskiden ne yaşadığı.Hemen cevap vermeyin zaman ne gösterir bilmem ama ilerde çocuklu ya da dul bir bayan sizin korumanıza muhtaç kalırsa ya da siz onu severseniz ne diyebilirsiniz ?

2|0
    0|0
  • ayrılmazdım benden öncesi beni ilgilendirmez..sonuçta bende yapmışım ondan önce... benden sonrası benimdirrr gerisi öncesi beni bağlamaz. erkek dediğin böyle olmalı

5|1
    1|2
  • Bu mevzu çok derin ya :) o anki psikoloji durumuna bağlı tabi ki ama şöyle açıklık getirsek

Erkek Bayan ayırımı yapmadan evlenmeden önce ilişkiye girmek günah ve haram bunu çoğu kişi biliyor ama nefis ve şeytana uyuyoruz insan oğlu olarak hayat da bir sınav değil mi zaten

yanlış anlaşılmasın lütfen erkek yapar kadın yapamaz diye algılanmasın ben konuya psikolojik bakımdan yaklaşmaya çalışacağım erkek bakirliğini bozduğu zaman ki erkeğin evlenmeden önce ilişkiye girdiği anlaşılmaz %90 diyelim ve kendi söylemediği sürece evlendiği eşi bu konuda psikolojik bakımdan sıkıntı çekmez ama bir bayanın bekaret simgesi var bunu kaybettiği zaman ( (dul değilse yani nikahsız evlenip boşanmadan bir ilişki kaçamak yaşamışsa) evlendiği eşinin aklına gelir ki ilk geceden bir soğukluk bir çöküntü yaşana bilir bu mutlu giden evlilik sürecine kadar olan ilişki bir anda kırılmaya çatlamaya sebep olabilir burada karar vermek çok zor bunu genel anlamda söylemiyorum ama biz Türk toplumu örf adet ve erkeklerine göre çoğu erkek bu düşünceye sahip diye düşünüyorum ama kız evlenmeden ilk başta ben bakire değilim senin için evliliğimizde ilerde bu sorun olur mu? derse ilk tanışma sürecinde kabullenmek yada kabullenmemek daha sağlıklı olur her iki taraf içinde diye düşünüyorum saygılar :)

0|0
    0|0
  • D) ayrılmazdım, mipimde bile olmazdı 250 gr kan için birilerini üzmeye değmez

5|0
    0|4
  • Daha önce sevip güvendiği biri ile beraber olmuşsa ne varki bunda? Hele açık yüreklilikle bana söyleyebiliyosa helal olsun ona. İnce bi zarmı herşeyi bitiren yada başlatan?.. İnsanların aşması lazım böyle şeyleri artık.

4|1
    2|2
  • dürüst olsun canımı yesin. sonuçta bu zamanda o kadar çokki yapıp sonrada link bu yöntem ile ben kızım havasına yatanlardan milyon kat iyidir gözümde. samimi olarak dile getirmesi herşeyden güzel bana göre.

1|1
    0|0
  • kafaya takmazdım yahu..pff

2|2
    0|1
  • Eğer samimiyetini farkettiysem sorun etsemde ilişki bitmez. Ancak bunun dışında çok katıyımdır hiç göz yaşına bakmam malesef. Atıyorum önceden nişanlanmış vs. ise tamam en azından ciddi düşünürken bir kazık yemiş diye düşünüp zamanla bu olanı unutabilirim.

1|0
    0|1
  • sen şimdi senin duymak istediğin şık olan c şıkkını söyleyen bir erkeği ''en iyi cevap'' seçeceksin ama gerçek a şıkkı.

0|1
    1|0
    • ben bakireyim sadece görüşleri merak ettim

• hatunun bakiresi aranıyor da erkeğin bakiri neden aranmıyor arkadaş. sonra kadın erkek eşitliğinden söz ederler.

5|0
    0|2
  • Sevgili olana kadar aklı neredeymiş? Bunlar baştan konuşulacak konular ilişki başında herşeyi anlatacaksın ki seni olduğu gibi kabul etsin. Ben bu ilişkinin başında onu bu şekilde kabul etmedim bana bunu sonradan söylerse; beni o güne kadar kandırmış olur. Boyle biri ile seviyorum devam edelim de demem asla.

0|0
    1|0
  • Sadece bir defa yapmışsa ve alışkanlık haline getirmemişse, ayrıca sevip güvendiği biriyse sorun yapmam. Ama tabi başta soğur, bozulurum biraz.

1|1
    0|0
  • Ayrılırdim kısa ve öz !

0|2
    5|0
  • hımm böyle bir durum başıma gelmese iyi olur cevap veremeyeceğim yaşamadan bilemeyiz ama bakirelik zar ile değilde defalarca yaşamışsa unutamaz sanırım o anları ya bilemedim olmasın böyle birşey

0|0
    0|0
  • Sorun Ederim. umarım başıma öyle bişe gelmez.

0|2
    2|0
  • bıraz once dedım yıne dıyorum sıkıldım bu muhabetten artık cıdden kızlık eskıde kldı benım ıcın kız olup olmamsı onemlı degıl sadece ylan soylemesın yeterlı gelın ben kz degılım desın ılıskıye bslamdn once ıneden dersen ben onu oyle kabul edıyım gercekten seven asık olan ayrılmz ama kızlar dıkkat edın asıgımdıe de kulndırtmyın kendınızı onra bırakıp gıdıverrler...

0|0
    0|1
  • Benimle olmadığı sürece bir başkasıyla, sevmeden yatmak ile sevip yatmak arasındaki farkı biri bana anlatırsa sevinirim

2|0
    2|0
  • Kafasına sıkardım.

0|0
    2|1
  • Şu seviyordum ondan verdim lafını da anlamıyorum o zaman bize de niye bozdun derlerse seviyorum ondan bozdum diyelim.kıza bakış açım değişir önce uzaklaşır sonra ayrılırım en bastan söyleseymiş

0|1
    3|0
  • İlişti fazla uzun sürmezdi .Bu bakirelikle alakalı birşey değil kişilikle alakalı Ben nasıl bakirson evlereceğim kızda bakire olmaIı Hatta hayatındaki tek aşık olduğu kişi olmak isterim

0|0
    1|0
  • sadece ayrılmazdım (şıklar uymuyodu)

0|1
    0|0
  • ayrılmazdım c şıkkı yani.

0|1
    0|0
  • kafayı kodummu göçertirim

0|1
    3|3
  • Ayrılırdım Değil Ayrıldım.

0|0
    1|0
  • çok bozulur soğurdum... sonrasını bilemiyorum işte kendimle çok cebelleşirim bunu yaşamam lazım büyük konuşmayaalım

0|0
    0|0
  • sorun etmiyomuş gibi yapardım biraz zamandan sonra yatağa atardım sonra bb yavrum

0|0
    5|1
  • Bunun zarla alakasi yok. tamaiyle karsindakine guvenle alakali. kizin zari olmayabilir ama gercekten sevdgi bi cocukla yatmstir veya kizin zari yerindedir ama her gun baskasinin altindadir oral anal vs. yani zar kizin namusunun bi kaniti degil. eger ben sevglime guveniyorsam ve gercekten sadece eskiden sevdgi tek bir adamla beraber oldguna inaniyorsam biraz uzulurum dusunurum hatta icimden yatakta kim daha iyiydi iste kimin aleti daha uzundu kalindi yada acaba sevglim beni eski sevgilisiyle kiyasliomdr filan die dusunurum icimden hep. ama ayrilmam yani kesinlikle. sadece kendi icimde sorun yapardim. cunku sevgilime guveniorum namussuz kasar biri degil diye. mesela şu anki sevgilim de bakire olmasina ragmen daha onceki sevgilisine oral sex yaptgni solemsti. bu onun durustlugu. hic solemese hic de bilemezdim. ve eminim ilk ve tek de o kisi olmustu. benden baska kimseyle bunu yasamadgna eminim. o yuzden onemli olan guven. zar degil.

4|0
    0|0
  • sevdiği adamla yaptığını söyler ve bana bu durumu anlatırsa yani yalan söylemezse sorun etmem evlenirim

2|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    10

Kızlar Ne Diyor 5

• Bizde seviyoruz ruhumuz fahişe olmasına rağmen vermiyoruz biz ne oluyoruz peki? :/

2|6
    7|5
  • oyum C :-D benden önceki gecmisi ilgilendirmezdi beni

0|0
    1|0
  • diktirsin gelsin evlenirim.

0|0
    2|3
  • diktiren alı vebali ne diyelim , kendi bilir günahını öteki tarafta artık...

0|0
    0|0
  • Ben tecavüze uğradım diye yalan söyledim. İnanmış galiba. İlk başlarda sevgili oluruz ama evliliği unut dedi. Devam ediyorduk. Birlikte olduk onunla çok kez hala oluyoruz. 2 yıldır birlikteyz ve evliliğe doğru gidiyoruz aileler tanıştı okullar bitiyor ve nişana az kaldı..

1|1
    1|1
    • ahahhahaha o nasıl yalan öyle :D

Yükleniyor...