Çok fazla yapıyorum?

masturbasyon yapmayı bir erkekle cinsel ilişkiye girmekten daha çok seviyorum daha çok zevk alıyorum erkek arkadaşımlada bu konu yüzünden aramız bozuk ben bu durumu nasıl düzeltebilirim neden böyle oluyo?

0|0
026

En İyi Erkek Görüşü

• El alışkanlığı :D :D

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 25

• Ya anlamıyorum, cinsel ilişkiye girdin bir anlık zevk uğruna şu bedeninizi satmaya ne kadar meraklısınız. Hayır, hayatta daha güzel şeyler var sizin gerçekten anlamıyorum kafanız nasıl bu kadar cinselliğe çalışıyor.

1|1
    0|0
  • Sayı verebilir misin?

0|0
    0|0
  • mast batağına düşen bir gencimiz daha :D :D

0|0
    0|0
  • Hayat ve tercihleri senin. Bence bu düzeltilmesi gereken bir durum değil , nasıl zevk alıyorsan öyle yaşa hayatı

0|0
    0|0
  • Harun abiye seslenin bir el atsın şuna.

0|0
    0|0
  • Mast ile zevk aliyorsan hizini kesme hayat senin erkek arkadasini da seviyor isen artik katlanacaksin gozlerini yumarak mast yaptigini dusun gitsin kendini o kadar yorma tadini cikar

0|0
    0|0
  • bu senin özelin erkek arkadaşın karışmaya hakkı yok bir çok kişide olan bir durum ama çok sık v çok yapmak ilerde evliliğinide etkileyebilir

0|0
    0|0
  • Seksin yerini tutamaz ama bazen evet yinede düzenli seks hayatin olsada mastürbasyon yaptigin oluyo onunda yeri ayri yani:)))

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın demek ki seni doyuma ulaştıramıyor sen kendini daha iyi doyuma ulaştırdığın için mastı daha çok seviyorsun

0|0
    0|0
    • kimle yaparsam yapayım boşaldıgımı hissetmiyorum ama kendim yapınca hissediyorum

• baya kotu bir aliskanlik seninki neyse bu durumu dahada ileri boyuta tasiyip yasak ikiskiye falan girmede kendi halinde ne b*k yersen ye bu daha iyi

0|0
    0|0
  • bazen gerçekten çok hayaller mutluluk verir.

0|0
    0|0
  • Demek ki beyler henüz sana gereken zevki yaşatamamış. O yüzden bu da normal.

0|0
    0|0
    • Nişanlın ne diyor bu duruma?

• Profil fotoğrafı büyük ihtimalle senin değil çünkü önceki fotoğraftaki hatun ile aynı hatun değil...

Ama bu fotoğraf kiminse hatunun yüzü çok güzel.

• üstte olup senın yönetmen lazım

0|0
    0|0
  • Mast out seks open

0|0
    0|0
  • eline kuvvet :)

0|0
    0|0
  • Psikolog yardımcı olur sana ancak.

0|0
    0|0
  • Sünnetsiz erkekler gibisin onlarda çok mastürbasyon yapıyo

0|0
    0|0
  • mast. bonzai gibidir çektikçe bağımlılık yapar uzak dur :D

0|0
    0|0
  • ilişkiye girersen daha keyifli olduğunu görürsün :)

0|0
    0|0
  • sevgilinden ayrıl

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...