Nasıl intikam almalıyım

Herşeyden çok sevmeyin asla..çok sevdim senelerce eski sevgilisinden ayrıldı benle çıktı bakire değildi öpmeye kıyamıyordum sene bekledim bi masum öpücük için yemedim içmedim para biriktirdim biraz dha eğlendiriyim diye para biritirip he diyeler alıyordum işten çık gel buluşaz diye ısrar eder işi bırakıp gitmek znda kalırdım bu arada eski sevgilisi ararmış benim haberim yokmuş tesadüfen ortaya çıktoysa bugünde neden bana davranıyorsu dediğimde seni sevmiyorum dedi herşey için okadar çok mücadele ettim ki ama ben kıyamadım yapmadım ona zarar vermedim ama demek karşılığı buymuş kendimi assalık biri gibi hissediyorum nasıl intikam alıyım bundan kesinlikle kullanıcam

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• bende çok canımda sevdim intikam alamadım tabi umarım alırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seviyorsun değil mi? intikam almayı düşünme o zman. ve sadece bırak Allaha havale et. ve emin ol ki eden her zman bulur. oda pişman olacak

0|0
    0|0
  • ya hayır bu karekter meslelesi allah korkusu tasıyan insan bunu yapmaz ayıp yanı enazından ayrılır ben bunu yaptım ayrıldım cunku hala onus evdigim için 4guns urdu hemen ayrıldım yapaamdım daha fazla bridahaad k

imsyele cıkmadım

0|0
    0|0
  • bırak alaha havel et bend eskis ebvgilimi halas eviyorum ama obeni guru yaptıgı için ben sculugordugu için ama ben cıktıgım adama bunu aypamdım ondan sonra ayr9ldım ditek duygularını kulanmadım yani neyse allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hepimiz o yollardan geçtik ve işte bu yüzden öküzüz, işte bu yüzden kızlara artık değer vermiyoruz, işte bu yüzden önce sevmeyi değil sevilmeyi bekliyoruz.

Bundan sonra yapacağın herşey daha çok acı çekmene neden olacaktır. İntikam almakla uğraşma nasıl untursun onu bulmaya çalış

0|0
    0|0
  • Dostum bu intikam işleri öyle olmuyor işte. Ben de şu anda beni başkası için terk eden 1 yıllık sevgilimden intikam almayı her şeyden çok istiyorum. Ama onlar bizi iplemediği sürece yapacak bir şey yok. Sen mümkün olduğunca umursamıyormuş gibi davran. Eğer senin artık yedekte olmadığını anlarsa zaten geri kazanmak ister. Unutma, kaçan kovalanır.

0|0
    0|0
  • Bir atasözü vardır bilirmisin? ''Anan ... sonra kapıyı kayım kitle'' yedir içir bassın tekmeyi. ula o parayı baban istese vermezsin el alemin aşiftelerine yedirirsin. ne bir iyi olmuş ki...

0|0
    0|0
Yükleniyor...