Ne yapmalıyım? çok korkuyorum bunu nasıl aşabilirim?

Eski sevgilimle çok yakınlaştık ve cinsel anlamda birşeyler yaşadık hala bakireyim ama bunu söylemekten gurur duymuyorum çünkü çizgiyi baya bi aştık.

İlk aşkım falan derken çok güvendim ve o yüzden kendimi ona teslim ettim. Keşkelerle yaşamayı sevmiyorum unutmaya çalışıyorum yaşananları ama birtürlü gitmiyor kafamdan. Çocukluk olduğunu anladım ve ayrıldık 1,5 sene birlikteydik. şu an kendimi daha iyi hissediyorum psikolojik olarak. Çok ders aldım böyle bir hata asla yapmayacağım çok üzülüyorum. Ama ya o doğru kişi hayatıma girdiğinde ona ne söyleyeceğim ? çok utanıyorum.. Ve ya bakire değilsem hala? kendimi öyle biliyorum çünkü tam olarak cinsel ilişkiye girmedik ama ya değilsem?

Ne yapmalıyım..

0|0
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• :D bak bnı terkeden 14 senlk kız arkdsmlada aynı sylerı aysadm ben oda sonknsmamzda ne dedm bılıomsn '' gerı don kımsenın yuzne bakamıcaksın dedım'' bana tm olarak bunu dedı...Herkes evlenıp bosanıp bıdaha evlenıo dedı yanı sex yapıp ayrlıolar ben senden daha kolay ayrılırım dedı,

senın yaptgnı tasvıp etmıyorum ama kendınde bunu farketmen ıse sevndrıcı herkese senın gıbı durust bırı nasıp olsn, soyle hıc ceknme ama huyunu suyunu yı olc tart bunu dert edecekse, herkesn bılnc altna ıttıgı kavramları vardır, ama kaldracaksa durst olmak en ıyısıdır. BOLŞANS

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hayat senin, beden senin, tercih senin, mutluluk senin, pişmanlık senin...

Senin olan herşeyi seninle kabul edecek biri çıkar karşına mutlaka...

2|1
    0|1
  • her haltı yiyin yiyin sonra bakireyim değilsin bakire falan Allah sızın gibi sahtekarlardan korusun bizi abicim baska bişey demıyorum

1|2
    3|0
    • Buyuk konusma, seninde kizin olacak birgün. !

• demekkı ailen sağlam yetiştirememiş kanmaman lazımdı mesafeli olman lazımdı bazı şeylere

• Saglam yetistirdiler, sadece ben simardim aileme laf yok !

• Bakire değilsem derken.Tam olarak ne oldu ki?

0|0
    0|0
  • Yok ağa yok kızların çivisi çıkmış...

0|1
    3|0
  • kendını teslım etmısmıs. evlenmeden sen bır kısıye neden kendını teslım edıyorsunkı? kocana verecegıne tanımadıgın baskasının kocası olacak ıpnelere kendını yakıyorsun. burda senı sucunda cok buyuk. ne dıyeyım cezasını hem bu dunyada hemde ahırette cekersın acıdım sana gercekten...

0|1
    0|0
  • Öncelikle bakiresin, bunu bil rahat ol ve önceki yaşadıkların ise, senin yaşam tecrüben bir cok kişi senden beter emin ol neler yapıyorlar neler, sonra adetli kendini yaptırıyo kandırıyor umurlarında degil, ama sen herkesin yaşayabilecegi şeyi yaşayıp pişmanlıık içindesin... Ne mutlu sana bu güzel bir düşünce buda senin iyi biri oldugunu gösteriyor. Hiç kafanı takma...

1|0
    0|0
    • tesekkur ederim.. bakiremiyim bilmiyorum, belki muayne olsam iyi olur .

Ama bunlari yasadigimda acimadi kanda gelmedi, belkide esnek oldugundandir bilemiyorum..

• peki cok afedersin ama nereye kadar veya ne kadarı girdi ve ne kadar süre ?

• Bakire olup olmadığını jinekolog muayenesi ile öğrenebilirsin.

0|0
    0|0
  • Egger icine girdiyse ve birlesme olduysa kan gelmesine yada zarin yirtililip patlamasina gerek yok kadin olmussun demektir.psikolojinde duzelir ama zaman lazim.hatandan ders alman guzel birsey ama tadini alip o isi goren yine yapar genelde ogle olmustur.ins sen yapmazsin.

0|0
    0|0
  • kanamadıysa hala bakiresindir (yani bedensel olarak ruhsal olarak değil)

0|0
    0|0
  • olan olmuş.inş bakiresindir.bunları düşünüp kendine sorun yaparak durum düzelecekse düşün derim ama düzelmeyecek o yüzden önemseme.olan olmuş.hataysa da sen yaptın buna sen karar verdin.hayat senin.kabul etmeyende çeker gider.umarım üzülmezsin.

0|0
    0|0
  • bi tane saf bulursan kendini yamarsın, 16 yaşında yemişsin bide o haltı

0|0
    2|1
  • bedensel ve ruhsal olarak artık tam bir bakire değilsin vucudun bakire olabilir ama ruhuın asla

0|1
    0|0
  • önce yap sonra pişman ol oh ne ala

dogru kişi ile olmak istemezsiniz ki nerede bir p*çlik var eğlence var hep ordasınız

vajina na 3 cm den fazla bişey girmediyse kızlıgın bozulmamıştır

0|1
    0|0
  • doktor muayenesine gitmen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Yaptığın her ne ise hata olarak düşünmüş olup ders almış olman o tecrübenin hata değil ders olduğunu gösterir. Bir kez daha tekrar edersen bu sefer duyacağın pişmanlık önü alınmaz bir hata olur. Bu konuda kendini kötü hissetme her ne olursa olsun dersini almış olduğun için kendini yaşadıklarınla birlikte kabullen. Sen bakma her haltı yemişsin oh ne ala vs olanlara yok böyle bir şey dinde. Onların ahlakları çok düzgün olsa böyle konuşmazlar. Demek ki daha etik bir bakış açısı kazandırmak istemiş sana Allah ki pişman olacağın bir tecrübe yaşatmış. Bir sınavmış sonunda doğru yolu bulmuşsun diye düşün. Bir konuda pişmanlık yaşamak demek zaten Allah' ın affına uğramak demektir. Ta' ki ikinci defa aynı hatayı yapmayana kadar unut gitsin olan olmuş artık bundan sonrasını ne kadar sana göre doğru yaşadığına bakmalısın yani önüne. Hayatında karşına çıkacak doğru insan için de şöyle düşün hiç kimse mükemmel değil o da değil. Herkes hayatta bir takım hatalar yaparak doğruyu buluyor. Kimse dört dörtlük değil öyle olsak insan olamazdık. En doğru insanlar hata yaparak bilerek görerek o yanlışı yaptıktan sonra pişmanlık duyarak doğruya varanlardır. Yani senin gibi...

0|0
    0|0
  • bu pismanlıkla belkide ömürboyu yasayacaksın...ne diyeceğimi bilemiyorum... erkekler pekte güvenilecek insanlar değiller yani %95 i böyle bişiyi yaparken iyice düşünmek lazım ya yaptıgından hiç bir zaman pisman olmayacagını bilerek yapacaksın yada pisman olabilirim diyorsan hiç yanasmıcaksın... sen kandırılmıssın belkide adam senin güvenini suistimal etti olabilir bir çok kızın basına geliyor.. senin için ise diyeceklerm bi hata yapmıssın ama hatanın farkına variıp pisman olmussun bunedena sonraki adımlarında daha saglam atacağını kmseye kolayca guvenmeyeceğini kendinden ödün vermeyeceğini umuyorum... kan gelmediyse hiç birsekilde bakiresn...dürüst birisin.. umarım bundan sonra yapacagın herhangi bir işte pismanlık yasamazsın:)) kimseye güvenme:)

0|0
    0|0
  • çok zor bir durum yaşadığın dostum içindeki vicdan azabını tahmin etmeye çalışıyorum ..senin düşünce ilerde evleneceğin eşin sana sorarsa ne söliceksin hadi diyelim yalan söledin bu sefer yine vicdan azabı çekeceksin doğru sölesende herkes bunu kabullenmez ..

ama şöyle düşün tamam hata yapmışsın ama pişmansın bunun günahını ve vicdan azabını tüm kalbinle hissediyorsun ..tövbe et rabbine yönel.. o günahın azabıyla hep yaşıcaksın ama bundan sonra dikkat edersen tövbe edip eminim rabbim karşına öyle güzel şeyler çıkartıcak ki belki eşin sana şunu söiicek (ben seni tanıyorum ve sana güveniyorum bu yüzden hiç bir şey sormucam ) buda rabbinin sana bir lutfu olur ..

1|0
    0|0
  • Bende aynı şeyleri yaşadım keşke demenin bir faydası yok evet çok pişmanım ama yapacak bişey yok bu bana büyük bir ders oldu hayatımın hatasıydı unutamıyorum yaşadıklarımı ama şu an kendisi başkasıyla nişanlı benimde şuan görüştüğüm biri var söyleyip söylememekte kararsızım..

0|0
    0|0
  • muayene olup öğren bakıremisin değilmisin hayatına girecek doğrı kişide bakırse açıklama yaparsın değilse neden yapasın ki oda yaşamış zaten neden yaşadığını anlaması gerekir

0|0
    0|0
    • Muayne nasil oluyor bir bilgin var mi? zor mu?

• hyr bilmiyorum ama hastaneye gittiğinde sana yardımcı olurlar yanı

• önce kendine dürüst ol, sonra sevdiğine de olursun.

yalan söylemeyi deneme de ne yaparsan yap. kendine yalan söylemiş olursun bir kere.

0|1
    0|0
  • onları yasadıktan sonra bakire olsan nolur olmasan nolur ?

0|1
    0|0
  • hayır ne yaptınız kı anlamdm ben bakıresındır içine grmedgı surece

0|0
    0|0
  • zor ama keskelerle yasanmaz bakiremiyim deyip beynini kemircene doktora git emin ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...