Aşık olduğunuz kişinin bakire olup olmadığı ne kadar önemli beyler ?

Aşık olduğunuz kişinin bakire olup olmadığı ne kadar önemli beyler ?çok garip hislerdeyim

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• dürüstlük dürüstlük dürüstlük.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sevıosan devam. kız bakırelıgını nasıl kaybetmiş. kaç kişiyle olmus. bunlar onemlı.

1|0
    0|0
  • seviyosan önemli olmamalı bence ama bekaretini sıradan biriyle mi yoksa gerçekten sevdiği biriylemi kaybettiğine bağlı. sevip kaybetmişse önemi olmamalı bence

0|0
    0|0
  • niye garip hislerdesin böyle bir durumun içindemisin

0|0
    0|0
  • ben bakire olduğum halde o gece bir aksilik olupta ordan kan gelmezse diye düşününce uykularım kaçıyor resmen..off çok iğrenç ve zor bi durum bu yaa. :( yani sana söyleyeceğim şu ki eğer bi hata yaparak biriyle birlikte olmuşsa ve bunun pişmanlığını yaşıyorsa çok takma kafana unut onun yaşadıklarını derim ama sen mutsuz olacaksan ve bunu takıntı yapacaksan aklından çıkmayacaksa en başta yolver gitsin ümit verme yazık olur bence.

0|0
    0|0
    • kanın akması elbette kıstas alınamaz. dediğiniz gibi ben de eşimin ilk gecede kanaması olmasa ya diye düşünürüm ve ne yapmalıyım ne yapabilirm gibisindfen düşünceler alıyor beni. doğrusu şüphe duyarım yani her ne kadar bakireyim dese de şeytan işte giriveriyor insanın aklına.

peki sırf bu durum yaşanmasın diye eşiniz size muayene olmayı teklif etse ne cevap verirsiniz?

• sorun değil bence hem bende daha çok rahatlarım belki doktora gidip emin olmak bu sorularla beynini kurcalamaktan daha iyidir.

Erkekler Ne Diyor 13

• doğrusu ben bakir olduğum için onun da bakire olmasını isterim. sonuçta kendimi ona saklamışım ve bu ilkleri eşimle yaşamak isterim. onun da bakire olmasını isterim. hem bedenen hem ruhen hem zihnen bunu isterim. ki olması gerekn de bu değil mi dinimizce?

1|0
    0|0
  • sorun değil. yani bakire kalıcam diye vajinal seks yapmayıp bir sürü erkekle anal seks yapan, sakso çeken biri de olabilir. böyle de düşünmek lazım

0|0
    0|0
  • Öldürdüğün bir adam senin için ne kadar değersizse o zar benim için o kadar değersiz. Namus 250 gr kandan ibaret değildir benim için :)

0|0
    0|0
  • bakire olması şart değil az kullanılmış olsun yeter zaten ist da bakire kız bulcam dersen ya kör olur yada topal

0|1
    0|0
    • ortalık o kadar kötümü ya:(

• haydar dümen olsa sizi eleştirirdi, hiç bir eğitimli insan genelleme yapmaz çünkü.

• kızlar zorunuza gitti ama siz koruyamıyorsanız ufacık bir şeyi ben ne yapıyım dogru söyleyeni 9 k.s den kvarlar yani :)

• Ben dulum onada bakir ol diyemem ...

0|0
    0|0
  • Çok önemli, Hiç işim olmaz bakire olacak çünkü ben hiç bir kızın kanına girmedim...

1|0
    0|0
  • ben bakirim oda bakire olmalı

0|1
    0|0
  • daha önce evlilik yapmamış bir insansa önemserim. ama yapmışsa sorun etmem

0|0
    0|0
  • Çok önemli kardeşim.

0|0
    0|0
  • Benim için önemli bir kızın bakire olması onun namusu anlamına gelir ve benim bakire olmayan bir kızla işim olmaz

ALLAH büyük konuşmayım ama aşkından ölüyor olsam gene terk ederim

0|0
    0|0
  • benim için önemli bir kızın bakire olması onun namusu anlamına gelir ve benim bakire olmayan bir kızla işim olmaz

1|1
    1|1
    • bakire çıkmazsa ne yapacaksın

• namusuz kızı ne yapayım bakire çıkmazsa ailesinin evine gönderirim kızınızı daha önce başka birine vermişsiniz derim o kişiyle evlendirin deyip boşanma davası açarım

• çok garip hislere selam söyle bu hafta halı saha maçına geliceklermi diye sorarsın..

0|0
    0|2
  • benim için çok önemli bakire olmayan bir kızla evlenmem

0|0
    0|1
    • büyük konuşma, senin için ilk gecen kabusa dönebilir

• önemli olan ilk gece değil bana doğruyu söylemesi çok seviyorsam bakire olmasa bile kabul ederim aşık olduğum kızdan bakire değil diye ayrılcak halim yok ama bunu ilk gece öğrenirsem çok sinirlenirim herşey biter

Yükleniyor...