Çok acil yardim kanamam var? Özellikle erkekler veya kızlarda hic oldu mu?

İki ay ardından biriyle anal beraber oldum penisi çok kalın çok büyüktü. Kanama olmuştu baya. Aradan 4 saat geçti diskimda kan biraz fazla geldi. Çok halsizim acaba içerde bir şey yırtılmış olabilir mi?

Güncellemeler:
@saglikcii

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Konuyu sanırım biraz geç gördüm yorumları okudum,
    Kadınlarda en sık görülen kasık ağrısı sebepleri arasında mantar enfeksiyonları ve vajinal iltihaplanma gösterilebilmektedir. Eğer vajinal akıntınızın rengi, kokusu ve kıvamında bir değişiklik varsa kasık ağrılarınız sürekli olarak devam ediyorsa mutlaka hekiminize başvurmalısınız. Kadınların yumurtlama dönemlerinde de her zaman olmasa da zaman zaman kasık ağrıları yaşama durumları söz konusu olabilmektedir. Eğer yaşadığınız ağrı yumurtlama döneminize denk geliyorsa birkaç gün daha beklemeli ve yumurtlama sebebiyle bu ağrıyı yaşamadığınız dan emin olabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Regl dönemine yakin hafta sonu olacağım ondan dolayı bu agrim da olmuş olabilir çünkü ilk defa yumurtalık agridi

• Bosverin kafamdan atmaya calisiyorum

• Peki siz bilirsiniz, hayat her şeye rağmen yaşamaya değer, hemde en güzel yönleriyle. ;)

Erkekler Ne Diyor 15

• Yırtılma olaiblir. Genel cerrahi uzmanına görün bence. Anal zararlı zaten bir daha yapma.

0|0
    0|0
  • İnşallah parçalanmıştır götttt veren seni

0|1
    0|0
  • namus bekçiliği yapamayacağım ama hak yolu varken b*k yolu niye neden evlilik diye kutsal mertebe altında günahsız yapmak varken neden bu yollar seçilir diye de diyemeden geçemiyorum

0|0
    0|0
    • Hak yolu ne ya onu da hak yolu yaptınız ya sağ ol

• makata zarar vermiş olabilirsiniz dışkılarken zarar verdiginiz yerden kanama olmuştur genel ceraha görünmen gerek birtakım pomat kremler var onları kullanacaksın lütfen iyleşmeden yapmayın

0|0
    0|0
  • Olabilir, Doktora görünmen iyi gelebilir.

0|0
    0|0
    • Çok korkuyorum bekleyeyim mi ne dicem ben dojtora

• tamam sağ ol

• Rica ederim

• Evet bir kaç gün kanama olur.. Bende analdan verdiğim için bilirim..

0|0
    0|0
    • Es cinsel misin? Ama ben ilk defa yapmıyorum. bu kişiyle.. ilk defa boyle oldum

• Evet eşcinselim bende ilk defa Yapmıyorum buRdan herşeyi yazamıyorum... Ama 2 ay aradan sonra normal dir bu...

• ilk defa mı

0|0
    0|0
    • Hayır ama ilk defa boyle oldu

• bir daha öyle bir şey olmaz diye dusunuyorum

• zevk aldın mı analdan yaparken

• Almışsın yırtığı. Sonu ameliyat bunun biliyorsundur herhalde.

0|0
    0|0
    • Abartma istersen daha önce de yırtık olusmustu ama bu kadar agrim yoktu

• Demek ki ilerlemiş.

• Yumurtlama dönemim ondan. olabilir

• Yiyemeyeceginn seyin altina yatma canım ;-)

0|0
    0|0
  • Tahriş etmiş zorlanmisin bir müddet canın yanar geçer takılma

0|0
    0|0
    • Düş aldım eve gelince baktım falan kırmızı olmuş sadece yumurtalıkların agriyor

• merak etme bır sey olma sabaha hıc bır seyın kalmıcak

• tahriş olmuştur. endişe etme yarına geçecek

0|0
    0|0
  • Hiç rahat durmuyorsunuz bee.

0|0
    0|0
  • korkma bişey olmaz... yola devam aynen..

0|0
    0|0
  • Makatta catlak olabilir doktra git bence

0|0
    0|0
    • Ya daha önce de olmuştu da ilk defa boyle kan görünce tereddüt ettim. normal mi

• Ya tehlikeli icerden sorun olmasa af edersin basurunda yoksa gecer merak etme bir surede uzak durun mumkunse hic yapmayin eyer yaparsanizda kaydirici kulanin birde usulune gore yapin

• Tamam teşekkürler :)

• analdan bakiresin bu kadar sert başlamamalıydınız. sorun olmaz 1 hafta yapma sadece :)

0|0
    0|0
    • bir daha yapmayı dahi düşünmüyorum.

• bozmuşsun daha korkma birdahakine zevkten kıvranarak yaparsın :) çeşke birlikte olmadan önce de biraz kendin alıştırsaydın. düzenli anal masturbasyon yapan kızlar kolay ve zevk alarak yapıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Haketmişsin knk otur ağla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...