Yabancılarda bizimkisi gibi gerçekten bakirelik bu kadar önemlimi?

Sonuçta filmlerde falan görüyoruz ve pekde önemli diyil gibi lanse ediyorlar. Ayriyeten bir kız bakireliğini kaybedince evde parti düzenleniyormuş ailesi yarafından diye bişiy duymuştum. Bizde neden öyle diyil?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü geri kalmış bir 3, dünya ülkesinde yaşıyoruz

1|0
    0|1
    • tepki beklerken eig geldi teşekkür ederim ama bu bir gerçek namus bacak arasında olmamalı

• Namusu bacak arasinda arayan ilgin hatta salakca bir mantiga sahip bir ulkede yasiyoruz malesef

• Sabah daha ya bu sabah dananin biriyle tartistim eee sey diyo ben bakir degilim ama bakire olmayan biriyle evlenmek istemem... Yasamaya bile hakki yok o kisilerin var ya

Erkekler Ne Diyor 11

• Bu sitenin İngilizcesini bir ziyaret et. Formatı dizaynı aynı ve emin ol orada da aynı tartışmalar var. Bakirelik önemli mi değil mi diye birbirlerine soruyorlar. Ve emin ol bir çok kişi için de önemli.

1|0
    0|0
  • Milletin oy verdiği zihniyete bak anlarsın arkadaşım nie öyle olduğunu

1|0
    0|0
  • Toplumun değer yargılarından kaynaklanıyor. Onlarda ilişkiye girmeyen kızda ne sorun var ki diye altında sağlık veya ruhsal kusur aranıyor. Onlarda sağlıklı birey belli bir yaştan sonra ilişki yaşar gözüyle görülüyor bizde namus gözüyle

0|0
    0|0
  • Müslümanız çünkü.

0|0
    0|0
  • Onlarda ahlak kavramı olmadığı için pek önemli değil tatlı kıs o yüzden.

0|0
    0|0
  • Edep haya denen bisey var cunki. :-) Ozel bisey bu ve ozel kisilere verilmeli. :-)

0|0
    0|0
  • Hayır onlar zaten namussuz islam yoksa namusta yok

0|0
    0|0
  • Din meselesi

0|0
    0|0
  • bence degil her önune gelenle birlikte oldukları aşikar

0|0
    0|0
  • Hayir onemli değil yurtdisina cikip gordum

0|0
    0|0
  • Hep bu avrupa özentisi olup kendi benliğimizi unuttuk. Onlarda namus kavramı yok her gelenle cinsel birliktelik yaşıyorlar zaten avrupa da bakire kız bulamazsın.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nerde su namus iki bacak arasinda degil diyenler gelirler simdi bekle

1|0
    0|0
  • İçine Penis girdi diye partimi vermek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Millete göre yaşama. Ne istersen onu yap.

0|0
    0|0
  • Evet aileleri seks partisi düzenliyor genelde

0|0
    0|0
Yükleniyor...