(Kızlar yardim regl ile ilgili) Sevgilime bizde kal dedim gece sabah dedigi şey kızlar sizce dogrumu?

Sevgilim regl dönwmini hep hafif atlattini soyler sabah uyandik askim cok kotuyum gece kanamam cok olmus her yer kan olmus sabah kahvaltuya gittimdede ic9mden bir parca koptu geldi gibi dedi siCe ne derede dogru mu soyluyor

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Kiz arkadasinla her konuda konusmaniz guzel. Diyr yorumlarda okudugun gibi evet normal bir durum ola bilir. Bu soruyu sorali bir gun olmasina ragmen yazmadan edemedim kendimi madem herseyi konusirsunuzda neden guvenin yok ona bahane arayip aramycak kadar azmi tanimissin. Hem kiz ne guzel uyarmis hertaraf batti birde senin yataginimi batirsaydi mahcup olcagini dusunmedin mi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Bunları sana neden anlatıyor yaa iğrenç bir muhabbetiniz var cidden 😷

1|2
    0|0
    • Malesef her seyi konusuoz o saglikci bende oyle bu konuda herseyi konusuozda bana bazi kizlar agrili gecirir der bende oyle olmuo derdi hep bizde kalcakti bugun boyle dedi bende bugun kalma bize dedim acaba bikerekmi yapio dedim kendi kendime

• doğrudur da konuşulacak şey mi bunlar :D

0|1
    0|0
    • Oda saglikci bende saglikciyim bana normal gelio bir igrenclik falan dusunmuom onada soyledim cogu zaman problemi oldu zaman bana soyler seviozda birbiririmizi☺

• Bu kadar ayrinti vermesi gerekmezdi sanki bilemedim fizyolojik olarak dogruluk payi var bunlar olabilir de kiz arkadasini bilemiycem

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Madem sağlıkci isen bunları bilmen gerekir, burada sorman saçma.

0|0
    0|0
  • et parçasına benzer kan pıhtısı kopar ilk günlerde veya kanaması çok oluyorsa normal

1|1
    0|0
  • Doğru tabiki burdan soracağına netten araştır.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...