Cinsel probleminiz olsa ne yapardınız?

Diyelim ki evlendiğiniz eşiniz kısır çıktı kocanız için ikinci evliliği kabul eder miydiniz bayanlar? Diyelim ki erkeğin ereksiyon sorunu var karınız çok genç ve çok güzel ondan boşanır mıydınız erkekler? Tedavi olmak için çok uğraştınız ama zamanda geçiyor hemde yıllar geçiyor diyelim. Ne yapardınız? Bu durumda neler olabilir nelere dayanamaz nelere anlayış gösterirdiniz?
Cinsel probleminiz olsa ne yapardınız?

Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kısırsa.. Sevinirim zaten çocuk isteyen biri değilim.

Ereksiyon sorunu olup olmadığını anlamak için evlenene dek beklmem zaten evlilik öncesi yaşanmıştır , o adamı istediğim içinde evlenmeyi kabul etmişimdir.

Ha sonradan oluşan bir sorunsa da tedavi olması için teşvik ederim.. Düzelmiyorsa herkes kendi yoluna. Bu hayata kadınlar eziyet çekmeye gelmedi ki.

0|2
    0|0
    • Düzelmiyor evet adamda tık yok diye düşün

• Öyle.. Sevmediğim bir erkekle neden seks yapayım ki. Saçma :)

• o seks değil o imkansızlık :D

Kızlar Ne Diyor 2

• Kisir olmasi hic onemli olmaz,
    Cunku ben bu olaya soyle bakiyorum, onun biyolojik sorunu belki cocuk sahibi olmamiza engel ama ben birini sevdigimde ikimizi ayri dusunemiyorum,
    Onun biyolojik sorunu degil, ikimizin sorunu olur o artik, yani o kisir degil, artik ikimizde kisiriz, ikimizin iliskisi kisir ve kimin sorunlu oldugu onemli degil...
    Diger meseleye gelince, hersey cinsellik degil, ereksiyon olmuyor ama sevisebiliyor :)

0|1
    0|0
    • ona bakarsan git kızlarlada sevişebilirsin :D

• ereksiyon çok önemli değil mi?

• Ereksiyon ciddi anlamda onemli ama baska yollarlada tam anlamiyle tatmin edebiliyorsan,
      Asik olmadigi birisiyle tam bir sekstense, seninle boylesini ( asiksa) tercih eder...

• kısırsa önemsiz bu durum. pek takılmam aynı durumda bende olabilirdim

1|1
    0|0
    • kısır değil işlevsiz yani organında aktif değil

Erkekler Ne Diyor 1

• Onu üzmemek için susardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...