Anal için krem önerin?

Sevgilimle anal yapmaya çalışıyoruz ama canının acıdığını söylüyor, bırakıyoruz mecburen. Acıyı azaltan bildiğiniz bir krem falan ya da yöntem var mı teşekkür.

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Benim sevgilimde coj istiyor yapmaya kalkiyoruz ama çok fazla canım yanıyor ya o kremlerin hiç bir faydası yok

0|1
    0|0
    • Bizde de aynı sorun var. Acıyı azaltan orayı uyuşturan kremler varmış ama adı ne bulamadım

• Emla kremi al lokal anestezi lerde kullanılıyor kızlar genelde ağdaya giderken süreler 106 tl bende varda onunla yapmayı dusunuyoruz

• Parası önemli değil alırım işe yarıyorsa. Sen denedin mi. İşe yarıyor mu. Denemediysen deneyince işe yarayıp yaramadığı konusunda beni bilgilendirirsen sevinirim. teşekkür

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını. nh

0|0
    0|2
    • zararlarını da biliyorsun dimi o prostat orgazmının?

• Çok açıklayıcı olmuş. Ama yinede ben almayayım parmak falan. Ne olur ne olmaz alışırım falan mazallah

• Özel kayganlaştırıcılar oluyo. Bence yapmayın da yapıcaksanız onlardan kullanın.

0|1
    0|0
    • Ne mesela marka isim onu soruyorum ben.

• seks shop'a git. Su bazlı olanlardan al, doğal oluyo daha sağlıklı. Kullanmadığım için marka konusunda tavsiye veremiyorum.

• Benim sorduğum kayganlaştırıcı değil orayı uyuşturucu gibi birşey

• yaş 30-35 , akranların çocukları için ateş düşürücü, pişik kremi arıyo sen hala fantezi peşindesin

2|0
    0|0
    • Yaşım 35 diye kestirmedik ya

• senin manipülasyon tekniklerini uyguluyorum, ne kadar güzel işe yarıyo di mi. cin olmadan adam çarpma dostum. sağlıklı ilşkiler birliktelikler kur, ne insanlara kendi zevklerin için zarar ver, ne de iç dünyanda ' istemese yapmaz abi, silah zoru mu var' diye kendini aklama

• Şimdi sen üç cümleyi arka arkaya yazınca kendi kendine ben çok zekiyim falan diyorsun değil mi :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Fairy

0|1
    0|0
  • Gress yagı

Hshshhshs

0|0
    0|1
  • Arko :)

0|0
    0|0
  • Vazelin #D

0|0
    0|0
  • Anestol ile vazelin karıştırın Anestol uyuşturur ve seni de geciktirir vazelin de yumuşatır kaydırıcı olur.

0|0
    0|0
  • Sanırım sevgilin istemiyor daha çok sen istiyorsun anal ilişkiyi.

0|0
    0|0
  • tükürükkk den başka tanımam

0|0
    0|0
  • K-Y Jelly, Türkiyede bulunuyor mu bilmiyorum. en iyisidir. Su bazlıdır. reaksiyon yapmaz

0|0
    0|0
  • Ozon yağı dene

0|0
    0|0
  • Bebek yagi.

0|0
    0|0
  • Omo kirlenmek guzeldir

0|0
    0|0
  • bebek yağı

0|0
    0|0
    • acı kesmiyor ki yağ

• analin güzel yani zaten aci verici olmasi. bebek yagi surtunmeyi önler daha zevk aldrir

• Acı vermesin işimiz zevk almak zevk vermek

Yükleniyor...