Rüyamda kız kaldırıcam ama tam işe koyulunca uyanıyorum yardım edin?

merhabalar ben sabah rüya gördüm marketteyim 2 kız çalışıyordu ben marketin çalışanlara özel tuvaletine girdim kapıyı kilitledim çünkü pisuvar kapının dibinde ve kenarında ne denir ona paravanı yoktu çıkardım işiyorum tam kapı açıldı esmer minyon bir kız girdi 18 yaşlarında filan şeyim dışarda kalakaldım sakin olup işemeye devam ettim kapıyı içerden iyice kilitledi ben heycanlıyım ama heyecanımı iyi saklıyorum soğukkanlıyım şeyim bile kalkmıyor derken kız dokunabilirmiyim dedi bende tabi dedim sakince soğukkanlı ve beyefendiyim ya üstünü çıkardı memeleri küçüktü ama olsun kız 1.50 boyunde ben 1.90 iri deve gibiyim işemeye devam ediyorum aklım hızlı hızlı çalışıyor sıcak basıyor ve ben kendimi tutmaya çalışıyorum rüya olduğunun farkına varıyorum kız tam dokunacak uyanmakla rüya arasında kalıyorum ve ne kadar çabalasamda rüyadan çıkıyorum
soru şu neden tam işe koyulacakken rüyam bitiyor aklım o zaman hızlı çalışıp rüya olduğunun farkına vardığım için mi ben nasıl uyanmadan o işi halledicem ya da nasıl rüya olduğunun farkıa vardığım halde uyanmıyacam

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Allah aşkına sen nasıl bir kişiliksin sana rüyanda nasıl yardım edelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Seninki de bir şey mi, ben tam kızı s*kiyordum, bir kere girdirdim, müthiş zevk vericiydi. Devam edecektim, annem beni uyandırdı. Moralim çok bozuldu.

0|0
    0|0
  • işler güçler geldiya aklıma :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...