Kapat

Göğüslerim çok büyük ve sarkık bana göre ve çok rahatsızım

22 yaşındaym ben 1.62 boyundaym 58 kiloyum. olması gerekenden 3-4 kilo fazlam var sadece o da karın bölgesinde. fakat vaktinde rahmimde kistim olduğu için çok doğum kontrol hapı içmek zorunda kaldım tedavide. sanırım bu da dengemi bozdu annem bile 75 beden sütyen kullanırken benmkiler 90 ve hafif sarkık çok mutsuzum. fiziğimi hiç beğenmiyorm. Ne tavsiye edersiniz?

0|0
4|30

En İyi Kız Görüşü

• tek çözüm kilo vermen aynı zamanda da göğüs dikleştirme egzersizi yapmalısın, büyük ve dik göğüs imkansız bişey zaten, 80-85 e kadar düşerse dikleşir, sıkılaşır, 53 kilo iyidir .

0|0
    0|0
    • Canım bu arada en iyi cevabı seçtiğin ark.ın verdiği linki izlemişsindir, göğüsleri dikleştirmek için diyordu , aynı video bide göğüsleri büyütmek ve dikleştirmek için verilmiş link aman dikkat et küçültcem derken iyice büyümesin de :)))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 30

• Senin fiziğine benzer bir kız arkadaşım vardı. Hakikaten vücudu yerinde ama göğüsleri çok büyük dokunmamı bile istemiyor utanıyordu. Onu ve seni de çok iyi anlıyorum. Küçülttür o zaman . bu ilerde sırt ağrısı yapabilir

1|0
    0|0
    • teşekkürler, küçülttürmek ameliyat iyi değil bu yaşta:( çok kilo verirsem onlar da gider diye düsünüyom ama :(

• Ne kadar zayıflasan da göğüslerin de aynı oranda zayıflamayacaktır maalesef.

• güzel güzel anlatmışsın ve nadide sultan ile dertleşiyor gibi hissederek okudum.sonuç? ne yapabiliriz senin için?

0|0
    1|0
  • yani ameliyat çok sağlıklı bir yöntem değil bıçak altına yatmadan işe yarayacak doğal tedavi yöntemlerini araştır derim. tedavi esnasında da olduğundan küçük gösteren marks&spencer minimiser sütyenleri kulanabilirsin.

1|0
    0|0
  • bence bırakma kendini çünkü vucüt senin vucüdün ve sen her ne olursa olsun değerini bil

2|0
    0|0
  • ooww..yeah Çok seksi :) spor hareketleriyle dikleştirebilirsin internetten bakarak göğüs calıstırarak yapabilirsin takıntı yapmaman gerek :)

0|0
    0|0
  • uuuu çok seksi :) spor ve gögüs hareketleri yaparak düzeltebilirsin internetten araştır uygun video lar var sıcak su terapiside var imiş ama pek bilmiyorum bunu :)

0|0
    0|0
  • nefes alsın yeter diyen birini bul :D

0|0
    2|0
  • Onları spor yaparak sıkılaştır dibimiz düşsün

1|0
    0|0
  • büyük memeler uppppp iyidir iyi . takma kafana erkek arkadaşınında hoşuna gidecektir .

memesiz kızı kim ne yapsın bee

1|0
    0|0
    • sütyenle güzel duruyo ama çıkarınca aşağı düşüyolar :DD sarkık diyom :(

• yaaaaaa düşsün annem ne olcak o kadar büyük kalkık memeleri yer çekimi kanunu bu sana tek zararı kambur durmanı gerektirir belki boyun fıtığı olursun ama fantezisi süper oluyor büyük memelerin <3

• Büyük gögüs seven erkek çok üzülme tek sorunun bu olsun, hem bunu sorun olarak algılaman çok tuhaf

0|0
    0|0
    • mesela bir elbise giydiğimde üst dar geliyo. bi büyük beden giydiğimde ise alt kısmı çok bol kalıyo. dengeli değil kilom. yürürken sallanıyo. bakıldıgında bana göre fazla duruyolar. göze hoş gelmiyo. sonra sürekli birbirne değdikleri için yazın bunaltıyo . cok sorun ya:((

• Anlıyorum sağlık yönünden belki rahatsız edici olabilir ama cinsellik yönünden olucanı sanmıyorum, hem kıyafet seçimin konusunda daha dikkatli ve özverili olman gerektiğini düşünüyorum, yani çok büyük bir sorun değil bu.

• Fizik herşey değildir düzeltilir asıl sorun senin pisikolojik olarak rahatsızlık duymanki buda ciddi bi hal alabilir // seni düzeltecekse ben büyük göğüslü kızlardan hoşlanırım :D

1|0
    0|0
  • bana da iri,sarkık göğüsler cazip geliyor

dert ettiğin şeye bak

seni beğenen bu şekilde beğensin...

1|0
    0|0
    • inşş böyle beğensn tabi. valla sutyenler sarkık oldugunu belli etmiyor ve küçültücü toparlayıcı kullanıyorm süpriz olucak karsımdaki insana ya iyi ya kötü süpriz artk bilmiyorum

• üzgünüm yavrum onlar hep sarkık durcak öyle :(bu rada 3 4 değil de sen bi 10 kilo ver canım daha iyi olursun ;) iri göğüsleri erkekler cok sever ;) avantajlısın

0|0
    0|0
  • göğüs büyüklüğü ölçüsünden nasıl bihaber olursun merak ettim? sahte bir profille karşı karşıyayız sanki..

0|0
    0|0
    • hayır ya sahte değil. doğruları söyledm. neyden habersizim acaba?

• canım biraz spor yapsan kendini daha zinde daha güçlü hissedersin bence her kadında sarkma vardır bilinen bazı südyenlerle veya silikonlarla kaldırıyorlar sonra türk erkegi büyük gögüslü kadınlardan hoşlanır degilmi

0|0
    0|0
  • Memelerin gayet normal bence cok buyuk olan memeli hanimlarda'var gobeginden assaga dusmus seninkiler normal meme dedigin zaten sallanmali emerken dahaa cok hosuna. Gider insanin

0|0
    0|0
  • 50 kg. a kadar zayıfla. sadece diyetle değil sporla da destekle bu zayıflama programını. göğüslerinin aslında o kadar da büyük olmadığını göreceksin.

0|0
    0|0
  • Soru ?

Sormamışsın ama ben cevaplıyayım. Sağlığını rahatsız edicek şekilde etkiliyorsa. Sırt ağrısı gibi mesela, ameliyat ile küçültebilirsin.

0|0
    0|0
  • tek çözüm kilo vermen aynı zamanda da göğüs dikleştirme egzersizi yapmalısın,

0|0
    0|0
  • 90 iyidir bence

0|0
    0|0
  • Büyük olması iyide sarkık olması genç yaşta kötü olmuş.

0|0
    0|0
    • :(( bence 80-85 idealll büyüklükk. ve sarkık olmuyor 90 nın dik durması zor arkadas:( eskidenms 90 60 90 ideal flan değil... bu ölçü

• sorun yok bence

0|0
    0|0
  • gögüslerin harika bence çok büyük değil. ama buzla masaj yap sert ve diri olur benide mahvedersin.

0|0
    0|0
    • duştan cıkmadan soğuk suya tutuyorm cok zor oluyo buza kış günü nası dayanırım bilmem

• gerçi uçlarına buzla masaj yapınca sivrilip çıkar uçları daha çekici olur

• denedin mi buzu

• hain memeler...

0|0
    0|0
  • büyük olur büyük derler küçük olur küçük derler anlamadım gitti abicim

0|0
    0|0
    • valla ikisinin de derdi büyük :(( ama 80-85 ne büyük ne küçüktürve sarkmaz en idealiiii

• Göğüslerinle yaşamayı öğren ve senin gögüslerini seven birini bul

0|0
    0|0
  • maşallah

0|0
    0|0
  • büyük göyüs ben severim ama piskolojini etkiliyorsa git küçült çaresi var takıntı yapma..

0|0
    0|0
    • ameliyatı benm yaşımda önermiyorlar ki :(

• parayı basarsan her yaşta çok güzel yaparlar sorunda yaşamsın takılma bunlara 60 yaşında silikon taktıranlar var senin durumun daha kolay takıntılık bi durum yok emin ol hem erkekler sever takma

• 90-60-90 artık cekici gelmiyor yahu 80-55-75 daha iyi :D

1|0
    2|0
    • haklısın ne diyim:)

• eksi veren bu ölçülerde olmayan kişidir kesin :D

• kalem tekniğini uyguladınmı

0|0
    0|0
    • hayır uygulamadm ama kalem loysam düşmez eminim sarkık diyorm :((

• uygulamadan bilemezsin.bana inan

Kızlar Ne Diyor 3

• evet şimdi soruyu alablr mym?

0|0
    0|0
  • off aynı ben :(

0|2
    0|1
  • bende aynı durumdan şikayetçiyim evet erkekler büyük seviyor sütyenliyken gayet şahane bir görüntü fakat sütyeni çıkardığım anda büyük hayal kırıklığı bende daha 20 yaşındayım dikleştirici kremler var diyor bir arkadaşım önerdi ama güvenemiyorum pek fazla artk bi yandan göğüs egzersizleri yapıyorum umarım işe yarar..

0|1
    0|0
    • nasıl egzersizler bunlar? kremler işe yarar mı gercekten acaba fayda görcekken daha cok zararı olmasından korkuyorm..:( hassas bi bölge

• bu arada link için teşkkür edermm:))

• bendede kilo fazlalığı var işte boyum 1.67 73 kilodaydım şimdi kilo veriyorum 65e indim hedefim 57 olmak ama dışardan zayıflayınca göğüslerimin küçüldüğünü söyleyenler var ama korkum zayıflayınca dahada bi sarkık olması ondan dolayı egzersize sardım iyice hiç olmadı ilerde ameliyat düşünüyorum takıntı haline getirdim bende anlıcağın :/

Yükleniyor...