Vajinanın rengi nasıl değişir?

Beyaz tenliyim ama vajinam çok koyu renkli. Başlarda jilet kullanıyorum ama o iğrenç görüntüden rahatsız olup ağdaya geçtim 6 aydır ağda yapıyorum ama vajinamın rengi koyu jiletten olsa gerek. ya da bilmiyorum sizce kotu mu? Ve rengi nasıl açılır? Hıııı şimdiden çamaşır suyu gibi saçma yorum yapan arkadaşlarım sonsuza dek sussun !

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• Genetik pigment nedeni ile erime ulaşmış her bayanda aslında dişilik emaresi olarak doğa mekanizmaları nedeni ile az ya da çok ama kesinlikle oluşur bu. Dolayısı ile çözümü yok , var diyen de işe yaramaz birşeyleri pazarlıyor demektir.

Pigment açıcılar evet var ama aşırı pahalı ve tehlikelidir , Michael Jackson konusu gibi

0|0
    0|0
    • Bu hep böyle kalamaz yaaaaa 😞😞😞

• İyi hissettim umarım önemli olmaz yaa

• Hiç önemli değil , endişe edecek bir konu da değil.

Erkekler Ne Diyor 16

• Ağda da çözüm olmaz.

0|0
    0|0
  • Camasır suyuna yatır :)

0|0
    1|0
  • Kararması uzun zamanda oldu renk açılmasıda uzun zamanda olacaktır sabırlı ol ve bekle ağdaya devam et sana vaad edilen beyaz vajinaya kavuşana kadar sabır ile acı ile ağda. yap.
    İstenen beyaz vajina olacaksa yapılan ağda kutsaldır

Çamaşır suyu demedim bak

0|0
    1|0
  • değiştiremessin. genelde bu sorun doğum yapan kadınlarda oluyor koltuk altı koyulaşması gibi. üzgünüm

0|0
    0|0
  • açılmaz

0|0
    0|0
  • Bende bir keresinde biriyle birlikte olacakken baya koyu renkli olduğunu farkettim, neyse sevişmeye başladık oral yaptım sınra bir baktım kıpkırmızı olmuştu 😋😋😋😋😋😋

0|0
    0|0
    • Yani rengi önemli değil?

• Eğer karşılıklı tutku, arzu, istek, uyum varsa ne önemi olabilir ki? En azından benim için yol belki takıntılı salak tipler vardır bilmiyorum :)

• Lazerle açıyolar. Kremler tecelli etmiyo. Ama doğal bir karışım var işe yarıyomuş

0|0
    1|0
  • beyaz tenli kızlar o renk çooooooooooooooooook itici duruyor ya böghhhhhhhhhhh

0|0
    0|0
    • Aferinnnn çok iyi moral aldım. İntihar mı etsem neee

• Yani yok o kadar değil aslında çok abes değil ama ben kendimi kotu hissediyorum

• takma kafana partnerinden çekiniyorsan karanlık ortamda şey edersiniz :( :(

• Fondoten :)

0|0
    0|0
  • Limon sık içine kaçırma.

0|0
    2|1
  • bitkisel çözümü var

0|0
    0|0
  • Birak kara kalsinn :)

0|0
    0|0
  • Açılmaz lazerle açıyorlar ama degmez kara mara onuda seven vardır

0|0
    0|0
  • çamaşır suyuyla :D

0|0
    12|7
  • Yalayacaksin bol bol birde limonlu sabun kullan

0|0
    1|0
  • Limon sürüceksin cilt kendini yenilecek tek yolu bu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Ağda beyazlatır ya bir zaman sonra zaten.

0|0
    0|0
  • Jiletle alakası yok rengin canisi o kendi rengi kabullendi yasican

0|0
    1|0
  • bir faydası olurmu bilmem ama ben koltuk altım için epilasyona gitmiştim ve rengini ciddi oranda açtı... ağda yanıklarından dolayı benimde koltuk altım baya kararmıştı ve uzun süre bu şekidle kullandım utanıyodum milletin içinde kolumu kaldıramya felan.. epilasyona başladıktan sonra ciddi oranda rengi açıldı... istersen bir epilasyon yapan yerlerle görüş bunun garantisini veriyolarsa deneyebilirsin.. belki vajinanın da rengi açılır epilasyon sonunda..

0|0
    0|0
    • Epilasyon istememiştim doğal bir yolu yok mu :(

• domates ve patates rendesini yüzümde bekletiyodum yazın fazla esmerleştiğimde.. etkili oluyodu..

• İkisini birlikte mi suruyorsun haftada kaç defa suruyosun ve etkisini ne zmn görmeye başlarım?

• her gece yatmadan limon sür

0|0
    0|1
    • Geçer dimi haftada iki kez limon suruyodum artık her gece yapcam

• geçer inşallah aynı şekilde pirinç maskesini yapabilirsn ten rengini açıyorsa etkili olacaktır

• Ağdaya nasil dayaniosnnn Emle krem falan mi kullanion

0|0
    0|0
    • Krem kullanıyor ama ağdayla yapmicamda neyle yapcam ki?

• Nemlendirici her kremi kullanıyorum valla

• Ağda yapabiliosmusun o zmn tutmaz bnce :/

• Limon sür

0|0
    0|1
    • Geçeceğinden emin misin?

• Evet bende koltuk altindaki karaliga sürüyorfum

Yükleniyor...