Erkeklerin boy derdi bitti sıra kızların bekarete geldi sitede.

nihayet boy ve kalınlık sorunu çözüldü. bununla ilgili soru azaldı ama bu sıralar bir bekaret takıntısı var .

değişik birşey soralımda millet bahane aramasın.

bayanlar sorum size . bakire değildiniz ve düğün gecesi nasıl bir yöntem enişteyi kandırdınız. kızların bunlara ihtiyacı var anladığım kadarıyla.

Güncellemeler:
adetim değil yanlışlıkla gizli sormuşum düzeltiyorum.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• kandırmaya ihtiyac yok

kandırılan adam asalaktır ve benim gibi hatunların zaten o türden adamlarla birşey yasaması mümkün değildir :)

bir zar için kendini parçalayan kızlarda aynı şekilde kafa taslarının içinde de bi zar var ama içinde beyin yok altta zar olsa ne olur :)

KIZLAR: Şu zara bu kadar takılana kadar kendinizi bıraz geliştirin öz güven edinin kıymetınızı ve sınırlarınızı bilin erkeğin sizi seçmesine ızın vermeyin. Bakireysenizde kıymetini bilin değilsenizde bunu eziklik aşağılık gibi algılamayın beden sizin karakter sizin akıllı olun biraz...

0|2
    1|4
    • Kendin geliştirip özgüven sahibi olanlarmı kocaları dışında erkeklerlede beraber olma haklılığını kazanıyorlar? Özgüveni olmayanmı kocasıyla yaşıyor özelini? Kafataslarında zar olmayanlar free takılabilirler her istediği erkekle sonrada evlenip tek erkeğe mahkummu olurlar? O zamanda beyinlerin altındaki zarda ortadan yine kalkmamış olur? böyle bir benzetme çok komik cidden... Beyni olan için özel olanı özelliyle eşiyle yaşaması yargısıda yok... Ne güzel...

• tatlım ne içtiysen banada ver neyin kafası bu :)

yazdıklarını saptırmadan oku.

beyinsiz misin ki üstüne aldın bu sitede herkezin sorulara kendi düşüncelerine istinaden cevap verme hakkı var ama sen soruya değil benim cevabıma takmışsın :)

Hadi git az ötede oyna

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Bence bu gereksiz bir takıntı değil.Kandırma kısmında ise bence de haklısın.Buarada iyice bitmeden soriyim dur.Kızlar nasıl benimki kalın mı? :PP

0|2
    0|0
  • valla haklısın

0|1
    0|0
Yükleniyor...